Šta očekuje posetioce Sajma automobila koji počinje danas u Beogradu

кола

  • идем возом или таксијем

    glasova: 0 0,0%
  • имамо породично/индивидуално довољно нових исправниих возних јединица

    glasova: 0 0,0%
  • мене вози службени авто

    glasova: 0 0,0%
  • док је мени мога Путка не треба ми више од једне коњске снаге

    glasova: 2 100,0%

  • Ukupno glasova
    2

AleksaJ

Buduća legenda
Poruka
29.597
https://www.danas.rs/zivot/auto/ddor-eco-bg-car-show-07-se-otvara-12-maja/

DDOR BG CAR SHOW 07 (pod sloganom “Prirodni broj obrtaja”) i 14. Međunarodni sajam motocikala MOTOPASSION (“Sve tvoje strasti na jednom mestu”) predstavljaju jedinstvenu sajamsku manifestaciju, najznačajniji godišnji događaj u sektoru auto i moto industrije u regionu ali i jugoistočnoj Evropi. Svojevrstan kuriozitet, ali i pohvala organizatoru, jeste činjenica da će ovi sajmovi automobila i motocikala biti prve manifestacije te vrste u Evropi koje će se održati nakon dvogodišnje pauze u organizaciji sajmova.

Iako neki od razloga za gotovo trogodišnju sajamsku apstinenciju nisu sasvim nestali – posledice pandemije, problemi u međunarodnom transportu i komunikacijama, globalni problemi u automobilskoj industriji u vezi sa finalizacijom proizvodnje – ova manifestacija će biti održana kao jedna od retkih te vrste u tom periodu i u Evropi i u svetu. (I jedan Ženevski salon automobila po treći put je odgođen “za sledeću godinu”, posle relativno neuspelih pokušaja sa različitim konceptima promocije najvećih svetskih brendova.


I mnogi drugi ovogodišnji, pogotovo evropski automobilski hepeninzi otkazani su iz sličnih razloga.) Biće to u uslovima očekivano smanjenog komercijalnog efekta u smislu prodaje vozila, zbog nedostatka novih vozila na tržištu, ali istovremeno uz ogromno interesovanje medija, stručne i široke javnosti za modele vozila koja već sada nude najnovija pogonska rešenja, a čija se potpuna komercijalizacija očekuje u bliskoj budućnosti.

U skladu sa potrebama i mogućnostima izlagača i drugim objektivnim okolnostima manifestacija se održava u terminu nešto kraćem od uobičajenog, ali ispunjava sve preduslove da bude prekretnica na automobilskom tržištu i u automobilskoj industriji Srbije.

Cilj je organizatora, Beogradskog sajma, da u saradnji sa Srpskom asocijacijom uvoznika vozila i delova i kompanijom DDOR Osiguranje Novi Sad, generalnim sponzorom ove manifestacije, predstavi najnovija dostignuća kompletne auto-moto industrije i najraznovrsniju moguću paletu performansi, dizajnerskih i tehničko-tehnoloških inovativnih rešenja u svim sektorima ove industrije.

Međutim, u skladu sa novim vremenom i prilikama (a o tome govori već i odrednica ECO u inoviranom nazivu sajma), u pitanju je sasvim novi izlagački koncept – akcentuju se vozila sa ekološki naprednim pogonskim rešenjima, automobili na električni pogon i hibridi, ali i novi modeli sa konvencionalnim pogonima, ekološki unapređeni i sa najvišim ekološkim standardima. Radi se o novim tehnologijama koje su danas aktuelne u auto-industriji i onima koje će to biti u najskorijoj budućnosti.



Шта ће нам ова тема када леба нема .. Леба нема а ни на леба

Е па и кола су леб за неке и некога

Таксисте .. адвокате .. филенсере

Политичарке које упропаштавају циљано све и сваку и свакога сем себе и своје деце

Шта је новина на сајму

НЕМА ПОПУСТА

Па разлога и повода .. има МИЛИОН

- украјина
- украјина
- украјина
- у немачкој је Исто
- нема чипова из Кине
- нема пластике из Кине
- нема шрафова иу Кине
...

Као и у продаји некретнина .. где је парола САД ИЛИ НИКАДА све и сви продавашице/чи кола телале

САДА ИЛИ НИКАД ЈЕ ПРИЛИКА

Купите сада јер ће сутра бити 100% скупље

Купите сад јер призводња пада

Шта се то дашава са ФОРД принципом 'ЈЕФТИНО И МАСОВНО' ?
 
Kazem ja da radis za kikiriki, danas svoje ne placa da lencare, pa cuvaj pare trebaceti....
Nego, jel vam bar doturaju onaj kokain sto dovlace za svoj narod? Plus tabletice....izgleda ovi vise ne daju na recept, mora trazite iz fondova....

'Да би СУТРА победило ДАНАС мора се изгубити'

Јуче
 
jedino ako ima prodavaca ušećerenih jabuka

Ne odlazak dok ne snize cene.
ko? one pice oko auta?

Prošao je sajam. Gledajte malo datume vesti koje prenosite.
na Bubanj Potoku je sajam svaki dan

tu niko ne kuka kako je proizvodu istekao rok

i ako može filter sa Hjundaija na Opel,
samo malo da se ostruže sa strane...
 
Шта је новина на сајму

НЕМА ПОПУСТА

Па разлога и повода .. има МИЛИОН

- украјина
- украјина
- украјина
- у немачкој је Исто
- нема чипова из Кине
- нема пластике из Кине
- нема шрафова иу Кине
...

Као и у продаји некретнина .. где је парола САД ИЛИ НИКАДА све и сви продавашице/чи кола телале

САДА ИЛИ НИКАД ЈЕ ПРИЛИКА

Купите сада јер ће сутра бити 100% скупље

Купите сад јер призводња пада

Шта се то дашава са ФОРД принципом 'ЈЕФТИНО И МАСОВНО' ?
ja vam lepo kazem da su me u americi ogulili: ne da nema popusta, nego mi uzese 2000 ekstra kao market kriv
onda, masa auta koji se pojavljuju na internetu, uopste ih dileri nemaju, a ona koja tek trebaju da dobiju, u tranzitu su, ona su skuplja
pokazali prstom u ovaj onaj, sve je prodato, da kazem od jeftinijih awd, ali ameri grabe i skuplje

sto se tice tog vaseg sajma:
honda hrv ne znam da li je model iz 2021, posto mi ameri cekamo model za 2022 koji je mnogo lepsi
mazda cx-5 cx 30 nema nista ispod $30000, makar i pisalo na internetu da ima, a nova tura koja u tranzitu to i potvrdjuje - ko ima pare, neka ugrabi sebi novi auto dok moze da bira, i dok su kamate normalne, ludilo vec krece

kia seltos npr, cena je oko 24000 msrp, ali dodaju ekstra 4000, pa mozes da je kupis za 28000 plus porez registracija fee itd
ja se mislim ko je ovde lud, seltos ima probleme cak?
 
Poslednja izmena:
- у немачкој је Исто
- нема чипова из Кине
- нема пластике из Кине
- нема шрафова иу Кине
nije vucic kriv sto se izjalovilo sa elektricnom pandom, nema repromaterijala nigde, kina ukida slobodna putovanja u inostranstvo, a ne da nece da ukine izvoz cipova, samo cekajte, ako ne verujete

Шта се то дашава са ФОРД принципом 'ЈЕФТИНО И МАСОВНО' ?

Ford Dumped 7 Million More Rivian Shares On Friday

rivian je prs'o, a sa njim i investitori, mislim prebolece ford ovaj gubitak, i soros i bezos:

stock has crashed from highs near $172 to a low of $19.25 this past week
Amazon and Ford revealed that they had lost a combined $12.3 billion on their Rivian investments.

sad ih vidis 12 milijardi, sad ih ne vidis, pojela maca
 
Poslednja izmena:
Prošao je sajam. Gledajte malo datume vesti koje prenosite.

Јес' прошо' ал' је дилема остала

Јес' вид'о кол'ко новијех кола по џади јури ?

Све извадило из сламарица .. и спуцало у точкови

jok ću socijalizam i auto na 24 meseca otplate

kapizalizam bato i ugovorna obaveza za mo ilni telefon
isto 24 meseca

У социјализму се куповала кола на 24 месечну рату ... а капитализму 24 рате за мобилни

Стис'о екесплоататор па не пушћа
 
Sto se zaebavaju, daj da im nas trojica napravimo elektricni auto bez elektronike i zavrsimo sve, jos bude manje kvarova pouzdaniji a i bolji na kres testu....garantujem..

Ali fora je ne moze se doci do investicionih sredstava sve rezervisano za velika otkrica..

Ми саставили .. само нам фали каросерија ( за моделе по ауто путу и градска вожња ) .. и папири да се легализује

Пре сликања скинути најважнији делови ради заштите интелектуалних имовинских права на име патентата

maxresdefault.jpg
 
Ми саставили .. само нам фали каросерија ( за моделе по ауто путу и градска вожња ) .. и папири да се легализује

Пре сликања скинути најважнији делови ради заштите интелектуалних имовинских права на име патентата

maxresdefault.jpg
to se zove buggy, za plazu i sl. nije to za autoput ili ulicu garant ne ide brze od 40km/h
 
Ma mozes ti nabiti sad buggy i svaki 4S jel to oznaka za te cetvorocikle, da ide i 90kmph, ali sa ovako uskim trapom, shishko mishko...

Nije to lose ako kosta do 3k evra...moze da sluzi u BG...
jos bolje ako je do 2k evra...
Sad su u modi aksijalni elektromotori, lakse se pravi dobar elektromotor...
Jos nisam gledao ali to bi moglo da bude dovoljno , samo da nismo toliko nacisti, tj nista ne moze ako nisi SNS....tj ako nisi tatin sin...

Buggy od 1,8m sirine, 4m duzine, i 1,7m visine.....
Mogao bi cak da napravim da ima bolji rezultat na krash testu od Dacije...cisto radi svoje bezbednosti...gledao sam uzivo kako audi udara u banderu i savija se oko nje...i nista budali...
 
Nepismen je ovaj put pobedio i samog sebe u količini gluposti koje je pokušao da napiše. Sajam počinje danas???

По правилнику тема може да се отвори АЛИ мора са насловом ИЗВОРА

Мало је 'нелогично' јер је сајам ЗАВРШЕН

али је ПОАНТА ..теме . како су се на сајму ПРОДАВАЛА и КУПОВАЛА кола у поређењу са неким, не тако давним временима.
 
По правилнику тема може да се отвори АЛИ мора са насловом ИЗВОРА

Мало је 'нелогично' јер је сајам ЗАВРШЕН

али је ПОАНТА ..теме . како су се на сајму ПРОДАВАЛА и КУПОВАЛА кола у поређењу са неким, не тако давним временима.
G L U P
 
Buggy od 1,8m sirine, 4m duzine, i 1,7m visine.....
jedino ako sam ja corav, nema 4m na slici, 2,5 u vr' glave
jedino ta plastika sto ste poskidali da je metar i po
Ма зато смо и рекли да нам фали пар делова .... и ЦЕРТИФИКАТИ
i sta to pogoni, onaj akumulator sto se nazire?
 

Back
Top