Шта обележавате на данашњи дан?

  • Začetnik teme Začetnik teme Zauz
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

?

  • Рођендан мој

  • Рођендан нечији

  • Нову годину

  • Дан шале

  • Ништа

  • Светаки дан птица је данас

  • Смејем се фори из понуђеног одговора изнад овог

  • Чувам се несланих шала

  • Још један изванредан дан

  • Наду у боље данас и боље сад


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Zauz

Legenda
VIP
Poruka
54.535
Поприлично језиво ужасавајући дан јер неки имају погрешне идеје шта значи хумор и памти се још до основне школе ако се некоме скренула пажња да је ранац отворен на данашњи дан али озбиљно.
Данас се треба пазити свих и свега јер уместо воде у чаши може да буде алкохол,уместо обичног места за седење може да буде свеже офарбано а необележено јер ишчашен смисао за неслане "шале" има ко има.
 
Rođendan Oto von Bizmarka, osnivača i kancelara prvog Njemačkog rajha!

48-laws-otto-von-bismarck.jpg
 
Поприлично језиво ужасавајући дан јер неки имају погрешне идеје шта значи хумор и памти се још до основне школе ако се некоме скренула пажња да је ранац отворен на данашњи дан али озбиљно.
Данас се треба пазити свих и свега јер уместо воде у чаши може да буде алкохол,уместо обичног места за седење може да буде свеже офарбано а необележено јер ишчашен смисао за неслане "шале" има ко има.
Bolan smijem se kad se sjetim, evo suze mi pošle...
Znaš ono kad je bio Antraks?
E pa mi stavljali mljeveni šećer ili brašno u koverte i slali jaranima
Prije toga ih nazovemo telefonom kako smo negdje pročitali da, kao fol, truju ljude tako što im pošalju pismo neželjeno, a sve fol, joj smijem se dok pišem...

Sasrali se...
Ahahaha
 
staljin je nemcima dao gorivo za stuke i oznacio strateske ciljeve u beogradu koje treba razoriti
svaki veliki rat se logisticki priprema poprilicno dugo...nekad se samo dogadjaji nameste tako da nesto sto je bilo planirano za kasnije bude pre ili obratno. tako da bilo koja vlada da je bila onda ovde, manje vise isto bi nam bilo.
 

Back
Top