Quantcast

Šta nikada ne bi smjele reći svom muškarcu?

Neno

Iskusan
Moderator
Poruka
6.421
Znamo već, jel,da, da su odredjene riječi oštrije od svakog mača.. i ako ih izgovorite namjerno, slučajno ili vam se omaknulo, vrlo je moguće da će vas muškarac ostaviti, bez obzira koliko vas volli.

-Ti uopšte ne znaš da se zabavljaš jer si tako povučen i dosadan!
-Pravi si mamin sin.
-Da li misliš da sam lijepa? ..ako vas zaista voli, on će vam to sam reći bez da ga vučete za rukav. Ako vam ipak ne daje nikakve komplimente, jeste li se zapitale zašto ste sa njim?
-Kakva je bila tvoja bivša?? a zapravo bi ste htjele znati, da li ti je sa njom bilo bolje u krevetu?
-Daj Bože da od tebe bude nešto..

Da li ste nekad nešto slično rekli svom voljenom, a da ste se posle ugrizle za jezik? ili ste rekle neke teške riječi zbog kojih se i danas možda kajete?
U vezi se u nekim momentima zna svašta reći i tako posvadjati ali ipak, postoje neke rečenice koje ne bi smjele reći ni po koju cijenu.. ili ne mislite da je tako i mišljenja ste da mu sve treba skresati u brk, i time svjesno, ozbiljno narušavate vašu vezu?

86bogomoljka

Buduća legenda
Poruka
34.874
Стварно не знам шта је са људима, али испада да се више ништа не сме рећи. Јел већина заиста постала тако свилена?
Ако сам са неким крај кога треба да дрхтим и мерим сваку реч, онда изеш такав однос. Поента везе и јесте да будеш са неким крај кога си опуштен и ко те неће погрешно протумачити. Исто треба прихватити добронамерни критику и шалу на свој рачун. Јесмо ли људи или пекмези?
Наравно, постоји разлика између искрености и неваспитања. То што неки своју некултуру правдају искреношћу је друга ствар.

Manastirka

Veoma poznat
Poruka
10.383
Znamo već, jel,da, da su odredjene riječi oštrije od svakog mača.. i ako ih izgovorite namjerno, slučajno ili vam se omaknulo, vrlo je moguće da će vas muškarac ostaviti, bez obzira koliko vas volli.

-Ti uopšte ne znaš da se zabavljaš jer si tako povučen i dosadan!
-Pravi si mamin sin.
-Da li misliš da sam lijepa? ..ako vas zaista voli, on će vam to sam reći bez da ga vučete za rukav. Ako vam ipak ne daje nikakve komplimente, jeste li se zapitale zašto ste sa njim?
-Kakva je bila tvoja bivša?? a zapravo bi ste htjele znati, da li ti je sa njom bilo bolje u krevetu?
-Daj Bože da od tebe bude nešto..

Da li ste nekad nešto slično rekli svom voljenom, a da ste se posle ugrizle za jezik? ili ste rekle neke teške riječi zbog kojih se i danas možda kajete?
U vezi se u nekim momentima zna svašta reći i tako posvadjati ali ipak, postoje neke rečenice koje ne bi smjele reći ni po koju cijenu.. ili ne mislite da je tako i mišljenja ste da mu sve treba skresati u brk, i time svjesno, ozbiljno narušavate vašu vezu?
Da sam mu " kopala" po nekim stvarima! :andjeo:

Poruka
18.722
Bijonse u izolaciji naučila da sluša
Pevačica Bijonse podelila je sa svojim pratiocima kako pokušava svoojoj osmogodišnjoj ćerki Blu Ajvi da objasni aktuelni svetski zdravstveni problem.

Foto: GettyImages, Mike Coppola,Staff

Pevačica kaže da bolje sluša kao roditelj od kako je počela vanredna situacija i da radi sve kako bi ostala pozitivna pred svogom ćerkom.

Za ćerku koju je dobila sa muzičarem Džej Zijem, Bijonse kaže da je vrlo pametna i otkriva kako njih dve teše jedna drugu.

"Najbolji savet koji mogu da dam je da decu volite jače nego ikad. Dala sam ćerki do znanja da nije previše mala da promeni moj svet. Nikada ne podcenjujem njene misli i osećanja i pričam sa njom kako bih razumela kako sve to utiče na nju", rekla je Bijonse za britanski Vog.

Bijonse otkriva i da je, koliko god je bila zauzeta u proteklom periodu, uspela posle svega malo da uspori.

"Bilo je teško i užurbano. Provela sam dosta vremena radeći na svojoj karijeri, a sada sam odlučila da dozvolim sebi da se fokusiram na svoju radost", kaže Bijonse.

LokiMacak

Aktivan član
Poruka
1.902
Nešto nije uredu ako vam devojka ili žena kaže:
"Nemoj da se držiš sa svojim prijateljima."
"Ljudvi,trudna sam,al mislim da nije tvoje."
"Dragi,znaš one pare na zajedničkom računu što smo čuvali za novi stan...Epa zaboravi to,dođi da ti pokažem moju novu markiranu torbu/haljinu/kaput/cipele."
"Hajde da se učlanimo u Hrebalife."
"Neću da vakcinišemo decu da ne postanu autistična."
"Juros sam zgazila čoveka na pešačkom."

Neno

Iskusan
Moderator
Poruka
6.421
Стварно не знам шта је са људима, али испада да се више ништа не сме рећи. Јел већина заиста постала тако свилена?
Ако сам са неким крај кога треба да дрхтим и мерим сваку реч, онда изеш такав однос. Поента везе и јесте да будеш са неким крај кога си опуштен и ко те неће погрешно протумачити. Исто треба прихватити добронамерни критику и шалу на свој рачун. Јесмо ли људи или пекмези?
Наравно, постоји разлика између искрености и неваспитања. То што неки своју некултуру правдају искреношћу је друга ствар.
Pa ako ćeš mu reći "bivši mi je kupovao ljepše poklone" onda je to daleko od neke "smelosti".. Je li to onda ta iskrenost u vezi? MOžda je bivši stvarno kupovao ljepše i maštovitije poklone, ali zašto je onda "bivši"?
"Da me stvarno voliš, ti bi.." je ucjena u vezi ili ne želite čuti nekad šta ima za reći, pa kažete "svejedno mi je".. ili "rekla sam ti.." su samo neki banalni primjeri,.

Čisto sumnjam da ne postoje neke stvari koje će se tek tako podijeliti sa partnerom,.. ali šta bi po vašem mišljenju trebalo barem prećutati?

86bogomoljka

Buduća legenda
Poruka
34.874
Pa ako ćeš mu reći "bivši mi je kupovao ljepše poklone" onda je to daleko od neke "smelosti".. Je li to onda ta iskrenost u vezi? MOžda je bivši stvarno kupovao ljepše i maštovitije poklone, ali zašto je onda "bivši"?
"Da me stvarno voliš, ti bi.." je ucjena u vezi ili ne želite čuti nekad šta ima za reći, pa kažete "svejedno mi je".. ili "rekla sam ti.." su samo neki banalni primjeri,.

Čisto sumnjam da ne postoje neke stvari koje će se tek tako podijeliti sa partnerom,.. ali šta bi po vašem mišljenju trebalo barem prećutati?
То је пре свега незрело.
Имам 34 године и не водим такве разговоре.
Умем да будем напорна и џангризава али мислим да нисам склона понижавању партнера.
Могу скренути пажњу у 4 ока. Пред другима, ако не могу да га хвалим нећу га ни кудити.

Neno

Iskusan
Moderator
Poruka
6.421
Ako je prava ljubav onda mogu mu sve reci. Ne vidim razlog za skrivanje i manipulisanje.
Ja sam samo pitao i naveo par "banalnih" primjera koji bi mogli da dovedu u pitanje neku vezu.
Bez obzira da li je u pitanju prava ljubav ili nešto drugo, iz vaših odgovora se nedvosmisleno može zaključiti da ne postoji bilo šta što nam se ne može reći?
Reći, ovako ili bilo kako.. ali ipak reći mu sve bez obzira kako će(mo) to prihvatiti.
Nema skrivanja i manipulisanja ako ne želimo neke stvari iz prošlosti obznaniti svome partneru za koje on nema pojma.. ali dobro. To je možda već nešto drugo.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.