"Šta, nećeš da ga pogledaš?"

davno je to bilo, negde 1989g, ja sam bio vojnik na strazi...vojni rok na jednom ostrvu, te noci sam davao strazu...plato je bio jedno dva metara iznad puta i ogradjen zicom...prolazile su tri devojke ili mlade zene, vracale se posle nekog izlaska, duboka noc je bila...stale su pored platoa, dok sam ja blenuo u njih...jele su neko grozdje i zezale se...jedna me pital, VOJNIK HOCES NESTO LEPO,,,ja rekkoh, HOCU...mislio sam, da ce mi dati malo grozdja da jedem, jer sam tada bio prozdrljiv kao vuk...smejale su se, onda pocele da skidaju farmerice...bile su nekom seksi vesu...prvo su mi pokazale guze, a onda se okrenule prema meni i pitale VOJNIK, SVIDJA TI SE OVO...ja sam kratko rekao, SVIDJA MI SE...one se cerekale, a onda me pitale, DA VIDIS SAD OVO...skinule su i ves i pokazale mi intimu....tada su pitale, STA NA KAZES NA OVO,,,ja sam zakukao, SVIDJA MI SE...one se samo smejale, a onda obukle i otperjale na spavanje...imao sam teske traume povodom toga, do kraja vojnickih dana, samo sam mislio na njih...malo me sramota sto sam ovo napisao, ali je u sustini to bio najznacajniji trenutak mojih dana u vojsci
 
Nema to veze (više).
Ako je ženama neka uteha, 90% nasilja trpe muškarci od drugih muškaraca.

Sam muškarac treba da se boji isto koliko i sama žena.

P.S. krav maga je odličan izbor, moja kćerka trenira. @~sweet girl~ Biber sprej mislim da više nije legalan ali šoker je legalan.

Kamo sreće da nismo došli dovde kao čovečanstvo...neki lik je skoro otvorio temu da ga nervira što žene beže od njega samo zato što je ulica mračna. Gadna vremena, najbolje noću autom. Nikako pešice. Bolje čak i sama sa autom nego u društvu drugarice pešice.
a ti dok si skako po tudjim ćerkama bez biber spreja to u redu?

jelde, kad joj dodje dečko ugoste, jel se osećaš kao da balavac iebe ceo tvoj posao i tebe samog?

a ja inače tim seljankama koje misle da su neke ribe namerno otežano dišem iza ledja

ne diže se na svašta

joj, da ti hoće debela crnkinja zvuždati i govoriti M-M-M
ja volim debele, ima tu dosta zabave :D
ove mršave... onako...
 
davno je to bilo, negde 1989g, ja sam bio vojnik na strazi...vojni rok na jednom ostrvu, te noci sam davao strazu...plato je bio jedno dva metara iznad puta i ogradjen zicom...prolazile su tri devojke ili mlade zene, vracale se posle nekog izlaska, duboka noc je bila...stale su pored platoa, dok sam ja blenuo u njih...jele su neko grozdje i zezale se...jedna me pital, VOJNIK HOCES NESTO LEPO,,,ja rekkoh, HOCU...mislio sam, da ce mi dati malo grozdja da jedem, jer sam tada bio prozdrljiv kao vuk...smejale su se, onda pocele da skidaju farmerice...bile su nekom seksi vesu...prvo su mi pokazale guze, a onda se okrenule prema meni i pitale VOJNIK, SVIDJA TI SE OVO...ja sam kratko rekao, SVIDJA MI SE...one se cerekale, a onda me pitale, DA VIDIS SAD OVO...skinule su i ves i pokazale mi intimu....tada su pitale, STA NA KAZES NA OVO,,,ja sam zakukao, SVIDJA MI SE...one se samo smejale, a onda obukle i otperjale na spavanje...imao sam teske traume povodom toga, do kraja vojnickih dana, samo sam mislio na njih...malo me sramota sto sam ovo napisao, ali je u sustini to bio najznacajniji trenutak mojih dana u vojsci
trebao si da zoveš vojnu policiju
kako si izdržao - svaka ti čast!
 
Моја мама чим види оног певача Тозоваца (јел жив тај?) пребаци програм. Он је њој и другарицама на некој екскурзији исто показао што не треба. Оне згрануте побегле. Мислим да су средња школа биле.

Било је и у БГ прошло лето мислим, неки старачки дом је дат да мигранти користе. Па су тако са тераса махали садржајем гаћа женама а неке и на улици узнемиравали. Девојчице више нису смеле саме да се крећу па су очеви, комшије, другови дигли фрку да их отерају. Не знам како се завршило, нисам испратила до краја. Али је била полиција, петиције да их склоне...
 
Моја мама чим види оног певача Тозоваца (јел жив тај?) пребаци програм. Он је њој и другарицама на некој екскурзији исто показао што не треба. Оне згрануте побегле. Мислим да су средња школа биле.
Moj brat rođeni, kad ga god vidi na TVu kaže "Turčin", ako je tu i naša stara, jer ona svaki put kaže da nije. To traje jedno bar 10 godina. Eto, nije pogriješio. hahahahaha
 
Али, зашто је само страшно ако мушкарац узнемирава жену на тај начин? Можда ређе, али може и мушкарац бити узнемирен. Није сваки паћеник који би да гледа туђе гениталије.
Како коме, видиш да има људи којима су и прихватљива и чак пожељна таква искуства са женама и не би имали ништа против да је што више таквих лујки радодајки по улицама, ал' не питај их да ли би им било свеједно да њихове ћерке или сестре то раде, нпр.
 
Недавно је комшиница ишла на посао у трећу смену. Била је сама на аутобуској станици, увече, мрак, село је то, недеља...Никог живог на улици. Пришао је неки манијак са аутом и говорио јој оштрим тоном неколико пута "улази у ауто". Повлачила се мало даље.. наишао је други ауто и лик отишао даље. Јадница тресла се као прут.
 
Недавно је комшиница ишла на посао у трећу смену. Била је сама на аутобуској станици, увече, мрак, село је то, недеља...Никог живог на улици. Пришао је неки манијак са аутом и говорио јој оштрим тоном неколико пута "улази у ауто". Повлачила се мало даље.. наишао је други ауто и лик отишао даље. Јадница тресла се као прут.
joj, i mni se tako slično desilo prije par godina. Niotkuda, lik u autu nailazi sa leđa usporava i govori mi da uđem. Prvo sam mislial komija i reko ne treba,hvala. I on je navljivao. I prepoznala sam liku nesigurnost u glasu. I samo sam šutila. Sreća moja, jer je taj dio bio sa par kuća.
 
Nedavno mi je drugarica pričala da joj je prije, naveče kasno, u cesti u kojoj ja sada živim, neki lik išao za njom preko puta ceste, skinuo hlače pa ju je dozvao i ona je samo pogledala i ubrzala hod, a ovaj joj je doviknuo: "Šta, nećeš da ga pogledaš?"
I ona je krenula trčati, a ovaj za njom i blizu je živjela pa je uspjela pobjeći.
***
Strašno mi je kako se tako belaj desi očas posla. Kako smo fizički slabiji pol i kako ima budala, dovoljno je samo se nađeš u pogrešno mjesto i vrijeme...
***
Da li imate suzavac, biber sprej, ili nešto drugo sa sobom kada idete naveče same?

Da li je možda neka išla na neke časove samoodbrane ili trenira krav maga/ili neku drugu borilačku vještinu?

I bojite li se ići same naveče?

Izbegavam noću da idem peške, auto ili taksi. I to od vrata do vrata.

Vezano za ovu priču, uvek me nasmeje drugaricin odgovor - nju je isto pitao lik u sred bela dana... S tim što ju je valjda pitao da li želi da vidi najveći srpski k***... A ona mrtva ladna rekla, ne hvala :lol:
 
Izbegavam noću da idem peške, auto ili taksi. I to od vrata do vrata.

Vezano za ovu priču, uvek me nasmeje drugaricin odgovor - nju je isto pitao lik u sred bela dana... S tim što ju je valjda pitao da li želi da vidi najveći srpski k***... A ona mrtva ladna rekla, ne hvala :lol:
Mogla je i bolje, da doda već sam vidjela :mrgreen:
 
Izbegavam noću da idem peške, auto ili taksi. I to od vrata do vrata.

Vezano za ovu priču, uvek me nasmeje drugaricin odgovor - nju je isto pitao lik u sred bela dana... S tim što ju je valjda pitao da li želi da vidi najveći srpski k***... A ona mrtva ladna rekla, ne hvala :lol:
Хахаха...
Ово личи на моју баку, она је са свима фина.
Рекла би- не, хвала господине.
Главу могу дати :rotf:
 

Back
Top