"Šta, nećeš da ga pogledaš?"

Izbegavam noću da idem peške, auto ili taksi. I to od vrata do vrata.
Cerku moje koleginice je spopadao taksista u nocnoj voznji.
Ne znas sta je gore.

Inace ja nikad nisam bila meta manijaka bilo koje vrste, ali moja sestra jeste.
Na mene se kaci druga vrsta zlostavljaca, sto je generalno gore...cesci su.
A na ulici se ne plasim uopste i svi mi kazu da hodam kao da je ceo Beograd moj.
 
a da ti hoće debela crnkinja zvuždati i govoriti M-M-M sve sa ovom facom :zper: :mrgreen:
Bozesacuvaj...

redface1.gif
 
davno je to bilo, negde 1989g, ja sam bio vojnik na strazi...vojni rok na jednom ostrvu, te noci sam davao strazu...plato je bio jedno dva metara iznad puta i ogradjen zicom...prolazile su tri devojke ili mlade zene, vracale se posle nekog izlaska, duboka noc je bila...stale su pored platoa, dok sam ja blenuo u njih...jele su neko grozdje i zezale se...jedna me pital, VOJNIK HOCES NESTO LEPO,,,ja rekkoh, HOCU...mislio sam, da ce mi dati malo grozdja da jedem, jer sam tada bio prozdrljiv kao vuk...smejale su se, onda pocele da skidaju farmerice...bile su nekom seksi vesu...prvo su mi pokazale guze, a onda se okrenule prema meni i pitale VOJNIK, SVIDJA TI SE OVO...ja sam kratko rekao, SVIDJA MI SE...one se cerekale, a onda me pitale, DA VIDIS SAD OVO...skinule su i ves i pokazale mi intimu....tada su pitale, STA NA KAZES NA OVO,,,ja sam zakukao, SVIDJA MI SE...one se samo smejale, a onda obukle i otperjale na spavanje...imao sam teske traume povodom toga, do kraja vojnickih dana, samo sam mislio na njih...malo me sramota sto sam ovo napisao, ali je u sustini to bio najznacajniji trenutak mojih dana u vojsci
E koji si ti car! E da se bar meni takvo što dogodilo!

A sad zamislite situaciju da se radi o američkoj bazi i da su spolovi obrnuti, znači vojnikinja na straži i tri pijana lika koja joj pokazuju d*pe i p*mpek. J***š mi mater ako Ameri u tom slučaju ne bi angažirali specijalnu postrojbu da uhvati te likove, koji bi vjerojatno završili u Guantanamu, Abu Graibu ili sličnom "odmaralištu".
 
E koji si ti car! E da se bar meni takvo što dogodilo!

A sad zamislite situaciju da se radi o američkoj bazi i da su spolovi obrnuti, znači vojnikinja na straži i tri pijana lika koja joj pokazuju d*pe i p*mpek. J***š mi mater ako Ameri u tom slučaju ne bi angažirali specijalnu postrojbu da uhvati te likove, koji bi vjerojatno završili u Guantanamu, Abu Graibu ili sličnom "odmaralištu".
setimo se baze u Iraku...
vojnikinja Meri...
 
E koji si ti car! E da se bar meni takvo što dogodilo!

A sad zamislite situaciju da se radi o američkoj bazi i da su spolovi obrnuti, znači vojnikinja na straži i tri pijana lika koja joj pokazuju d*pe i p*mpek. J***š mi mater ako Ameri u tom slučaju ne bi angažirali specijalnu postrojbu da uhvati te likove, koji bi vjerojatno završili u Guantanamu, Abu Graibu ili sličnom "odmaralištu".
Lastovo 1989...leto, topla noc...neko drugo vreme bilo, davno bese
 
Otkud znaš? Jesi li siguran?
Не постоје кредибилни извори који потврђују, само једна објава на редиту од пре 6 година, која линкује неки шкљ сајт који ни не ради и једна дискутабилна вест на неком уганданском сајту у којој се цитирају наводне Путинове речи али без датума и извора, и то је све. Да је Путин тако нешто икад изјавио или да постоји такав закон, то би запалило нет.
 
Poslednja izmena:
Не постоје кредибилни извори који потврђују, само једна објава на редиту од пре 6 година, која линкује неки шкљ сајт који ни не ради и једна дискутабилна вест на неком уганданском сајту у којој се цитирају наводне Путинове речи али без датума и извора, и то је све. Да је Путин тако нешто икад изјавио или да постоји такав закон, то би запалило нет.
Додуше, члан 37 Кривичног закона Руске Федерације дозвољава убиство као „оправдану одбрану од нападача“, али руски адвокати и активисти за људска права тврде да руски правни систем лоше примењује овај принцип и често криминализује оне који покушавају да се физички одбране од сексуалног напада.
 

Back
Top