"Šta, nećeš da ga pogledaš?"

paketije

Ističe se
Poruka
2.439
467.JPG

Kažu "strani plaćenik"

Aktivan član
Poruka
1.743
U zadnje vrijeme sve teme o kojima nasilju bilo koje vrste ovde prerastu u sprdnju. Ni malo nije zabavna situacija kad se to desi, naročito ako ae zna da takvi idioti najčešće vrebaju oko škole. Pitam se imaju li neki korisnici i jedno žensko u porodici?
Не треба пребацивати фокус само на један пол, нарочито кад је реч о деци, која су пуно рањивија, неспретнија, мање зрела и способна да се одбране. Познајем дечка кога је са 13 година у парку близу школе неки маторац (његове речи) ,,мувао и пипкао, мали се узбудио и дозволио му да га орално задовољи". Касније се стидео и кајао због тога кад је мало сазрео и боље оформио свест о сексуалном злостављању и схватио да је био жртва педофила. Ни родитељима никад није смео да призна из страха, ћале му је затуцана дебилчина и алкохоличар и од малена га је малтретирао вербално, а кева физички јер је поред њега попустила са живцима, и мали због свега тога никад није стекао праве пријатеље у детињству, био повучен и препун страхова и несигурности, тек кад је уписао факултет се мало ослободио али су трајне психичке последице остале и највероватније ће их вући до краја живота са собом.

Предаторе не занима то што је мушки пол биолошки јачи, довијају се свакако, таргетују децу, бирају из лоших породица, осамљене и усамљене, емоционално рањиве, користе и уцене и претње, на крају крајева и оружје. То су непредвидиве особе и ма колико да сте сигурни у себе и своје способности да се одбраните, никад не знате шта је у глави неког лика који је спреман да ризикује своју слободу или живот, не знате од које менталне болести и поремећаја болује, да ли је ,,чист у мозак" и да ли можда носи нож или шта год.

Mimi-95

Iskusan
Poruka
5.126
Pazi, muškarac je svaki jači i brži od prosječne ženske, osim ako nije Serena Vilijams ili transgender. A ima razlike u jačini među muškarcima, zamisli onda žena VS baja.
Šta ćemo sad? 😁

Da se pohvalim, Dok sam trenirala karate, nije me niko mogao našopati snijegom. Nisam se lemala, ali sam letila. :mrgreen:
Не слажем се да су сви мушкарци јачи од жена.
Trenirao sam svašta nešto od borilačkih veština, karate, aikido, realni aikido, Wing Chun (4 godine), Kenjutsu (nešto kratko). Generalno volim UFC i onda mi je to zanimljiva materija. Volim da gledam kako se makljaju dva čoveka jedan na jedan gde se pokazuje ko je najbolji borac na čitavom svetu. A to nije mala stvar. Od svih muškaraca biti najbolji borac na planeti. :heart:
Мислим да борилачке вештине не помажу пуно ако си физички слаб.

zendeli

Poznat
Moderator
Poruka
9.832
Не треба пребацивати фокус само на један пол, нарочито кад је реч о деци, која су пуно рањивија, неспретнија, мање зрела и способна да се одбране. Познајем дечка кога је са 13 година у парку близу школе неки маторац (његове речи) ,,мувао и пипкао, мали се узбудио и дозволио му да га орално задовољи". Касније се стидео и кајао због тога кад је мало сазрео и боље оформио свест о сексуалном злостављању и схватио да је био жртва педофила. Ни родитељима никад није смео да призна из страха, ћале му је затуцана дебилчина и алкохоличар и од малена га је малтретирао вербално, а кева физички јер је поред њега попустила са живцима, и мали због свега тога никад није стекао праве пријатеље у детињству, био повучен и препун страхова и несигурности, тек кад је уписао факултет се мало ослободио али су трајне психичке последице остале и највероватније ће их вући до краја живота са собом.

Предаторе не занима то што је мушки пол биолошки јачи, довијају се свакако, таргетују децу, бирају из лоших породица, осамљене и усамљене, емоционално рањиве, користе и уцене и претње, на крају крајева и оружје. То су непредвидиве особе и ма колико да сте сигурни у себе и своје способности да се одбраните, никад не знате шта је у глави неког лика који је спреман да ризикује своју слободу или живот, не знате од које менталне болести и поремећаја болује, да ли је ,,чист у мозак" и да ли можда носи нож или шта год.
Naravno da je tako ali na ovim temama nikad nisam pročitala da se žene zezaju s tim.

Neprilagođena

Leptirica
Poruka
89.584
Drangulijice, koliko je pametno nositi noz ne znam.
Ne bi bilo prvi put da perverzno eurokontinentalno krivosudje procjeni da se netko "pretjerano" branio i posalje ga u zatvor.
Tu je anglosaksonski common law daleko bolja stvar, pogotovo u Americi u onim saveznim drzavama sa "stand your ground zakonima".
Drugim rijecima, u Europi je kada ti upadnu provalnici u kucu najpametnije bjezati, zbog toga sto imas dvije mogucnosti:

a) biti ubijen od strane provalnika
b) zaglaviti dugotrajan zatvor zbog toga sto si se po misljenju suda pretjerano branila

dok u Americi u drzavama sa "stand your ground" doktrinom imas pravo zveknuti lopove koji su upali u susjedovu kucu.

Kod nas bi te za to valjda osudili na 30 godina.
Baš me briga.

Kažu "strani plaćenik"

Aktivan član
Poruka
1.743
ovo ima i drugu stranu novčića , pre par godina meni se dogodilo suprotno , u susret išla sredovečna dobroizgledna milfica , razgrnula mantil okačila mi se o vrat a ispod ništa , skroz naskroz gola , a mene uši počeli da zuje , zar ovo nije isto
Потпуно исто, свакој присебној особи би инстинктивно прво пало на памет да је у питању психички оболела особа у сваком смислу речи.

Manastirka

Elita
Poruka
22.114
Потпуно исто, свакој присебној особи би инстинктивно прво пало на памет да је у питању психички оболела особа у сваком смислу речи.
Meni je to palo na pamet, kad sam pročitala temu.
Inače,...ne verujem da bih u takvoj situaciji bila prisebna osoba i verovatno bih mu odgrizla glavu! 😁

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.