Sta nam sprema, poslije izbora

cickos

Zainteresovan član
Poruka
495
Srbija je na velikoj prekretnici. Ovi izbori ce nam odrediti konacnu sudbinu. Moramo, bez obzira na politicka opredjeljenja preuzeti odgovornost za drzavu i narod. Gdje se krije istina i izlaz iz propasti, koja nam se planira? U ovo doba bezumnja i dezinformacija tesko je biti pametan. Ipak, razmislimo jos jednom i pogledajmo ovaj nadasve posten i objektivan prilog:
https://www.srbijadanas.net/sta-nam-se-sprema-izbori-su-nelegalni-video/
 
Pa ništa novo. Biće i dalje iživljavanje, ja, ja i samo ja. Izdrkavanje na narodu, nastavak poklanjanja belosvetskim lopovima svega našeg a jedina novina biće masovno poklanjanja zemlje i domaćinstava migrantima to jest masovno naseljavanje istih širom Srbije. Bolje reći nastavak istrebljivanja Srba. Moraće ipak da uradi nešto za one silne pare koje je uzeo od Nemaca i Austrijanaca.
 
Pa ništa novo. Biće i dalje iživljavanje, ja, ja i samo ja. Izdrkavanje na narodu, nastavak poklanjanja belosvetskim lopovima svega našeg a jedina novina biće masovno poklanjanja zemlje i domaćinstava migrantima to jest masovno naseljavanje istih širom Srbije. Bolje reći nastavak istrebljivanja Srba. Moraće ipak da uradi nešto za one silne pare koje je uzeo od Nemaca i Austrijanaca.
Imigranti ce da oplodjavaju nas zenski narastaj,jerbo nasi mladi muskarci,samo setaju pse,za seks ne haju.!
 

Back
Top