Sta nakon velike ljubavi

  • Začetnik teme Gost+gost
  • Datum pokretanja
Dell-Boy:
bubi:
Kad jednoj ljubavi dodje kraj slabici kukaju, energicni smesta pronadju novu ljubav a pametni su je vec dugo vremena imali u rezervi.
Svaka cast!!!
UF,UF,UF....Za mene je ovo jos sveza tema...Ostala sam sama nakon tri ipo godine....Bio je moja zvezda vodilja,moje sunce u hladnim nocima,moj stalni oslonac...a onda kao grom iz vedra neba nestade. :( :( :( Da li zaista postoji nacin preziveti to?Ako neko zna neka mi javi...Ja se jos borim sa suzama i bolom u grudima...Kako je tuzno i pusto znati da je druga na tvojoj strani kreveta..Najtuznije je sto ne mogu da se samo okrenem i sve zaboravim ja jos u tu kucu odlazim cak sam i redovan gost,to je brat prijatelja mog... Trazim nacin da prezivim,trazim druge oci,pravim sebi obaveze kojih nema samo da ne mislim o tome....da li neko zaista zna kako preziveti???? Tako bih volela da sam sve ovo samo sanjala...Da mogu da vratim vreme...Nikad ga ne bih pozelela...Suvise je bola tu....ALI PREEEZZIIIVVVEEECCCUUU!!!!! Moram.
 
Plavooka82:
Dell-Boy:
bubi:
Kad jednoj ljubavi dodje kraj slabici kukaju, energicni smesta pronadju novu ljubav a pametni su je vec dugo vremena imali u rezervi.
Svaka cast!!!
UF,UF,UF....Za mene je ovo jos sveza tema...Ostala sam sama nakon tri ipo godine....Bio je moja zvezda vodilja,moje sunce u hladnim nocima,moj stalni oslonac...a onda kao grom iz vedra neba nestade. :( :( :( Da li zaista postoji nacin preziveti to?Ako neko zna neka mi javi...Ja se jos borim sa suzama i bolom u grudima...Kako je tuzno i pusto znati da je druga na tvojoj strani kreveta..Najtuznije je sto ne mogu da se samo okrenem i sve zaboravim ja jos u tu kucu odlazim cak sam i redovan gost,to je brat prijatelja mog... Trazim nacin da prezivim,trazim druge oci,pravim sebi obaveze kojih nema samo da ne mislim o tome....da li neko zaista zna kako preziveti???? Tako bih volela da sam sve ovo samo sanjala...Da mogu da vratim vreme...Nikad ga ne bih pozelela...Suvise je bola tu....ALI PREEEZZIIIVVVEEECCCUUU!!!!! Moram.
KADA ZAVRSIS SA KUKANJEM,RECI MI DA LI TI TREBAJU STIHOVI DA SALJES TOM LIKU?
 
Kathrin:
Plavooka82:
Dell-Boy:
bubi:
Kad jednoj ljubavi dodje kraj slabici kukaju, energicni smesta pronadju novu ljubav a pametni su je vec dugo vremena imali u rezervi.
Svaka cast!!!
UF,UF,UF....Za mene je ovo jos sveza tema...Ostala sam sama nakon tri ipo godine....Bio je moja zvezda vodilja,moje sunce u hladnim nocima,moj stalni oslonac...a onda kao grom iz vedra neba nestade. :( :( :( Da li zaista postoji nacin preziveti to?Ako neko zna neka mi javi...Ja se jos borim sa suzama i bolom u grudima...Kako je tuzno i pusto znati da je druga na tvojoj strani kreveta..Najtuznije je sto ne mogu da se samo okrenem i sve zaboravim ja jos u tu kucu odlazim cak sam i redovan gost,to je brat prijatelja mog... Trazim nacin da prezivim,trazim druge oci,pravim sebi obaveze kojih nema samo da ne mislim o tome....da li neko zaista zna kako preziveti???? Tako bih volela da sam sve ovo samo sanjala...Da mogu da vratim vreme...Nikad ga ne bih pozelela...Suvise je bola tu....ALI PREEEZZIIIVVVEEECCCUUU!!!!! Moram.
KADA ZAVRSIS SA KUKANJEM,RECI MI DA LI TI TREBAJU STIHOVI DA SALJES TOM LIKU?
Ha,ha ha Hvala na ponudi za stihove...Ovo mi je prvi put da sam zakukala i to javno!!!Bas mi ide zar ne?? Za sada se drzim,verovala ili ne ali danas sam upoznala njegovu novu dragu...i pa recimo..ne znam sta je video na njoj/ bez uvrede..nikome.. Svi se slazu ko nas poznaje.. da je pao sa konja...Pa kraj znass..Baci stihove kad mozes...verovatno nece ici njemu.. :? 8)
 
Kod mene je otprilike ovako:

***
I kad se novoj strasti dam
ne mogu biti bez sna tog
napusten hram je ipak hram
svrgnuti idol ipak Bog.
***

Naravno da ces preziveti. Samo ne znam da li ces zaboraviti. Meni se desi da ga se veoma cesto setim (i posle skoro sest godina :shock: ), a da ne govorim o osecaju kada sam saznala da se ozenio, pa sad jos i ceka bebu. Recimo, na te vesti nisam ostala ravnodusna iako sam i ja vec pet godina u ozbiljnoj vezi i verovatno ce uskoro i on o meni cuti slicne stvari. Ali, ipak...
 
Ja sam imala tu srecu da je moja prva ljubav bila moja "velika" ljubav. On me je naucio da volim, posle nje sam mislila da cu da umrem, trebalo mi je vremena da to prebolim i dugo sam, bas dugo bila ko zombi posle toga. Valjda zato sto sam prekinula kad nam je bilo najlepse i to mi je mozda bila najteza odluka u zivotu. Ali onda kada prodje vreme ti shvatis da su ti ostale samo lepe stvari, naucis da zivis sa tim u sebi, jer svako po deo uzme i po deo sebe da. Tuga prodje a sve to postane nepromenjivi i neprocenjivi deo tebe i ako naucis da negujes tu lepotu u sebi to te otvara za neke druge velike ljubavi...
 
Nesi:
Ja sam imala tu srecu da je moja prva ljubav bila moja "velika" ljubav. On me je naucio da volim, posle nje sam mislila da cu da umrem, trebalo mi je vremena da to prebolim i dugo sam, bas dugo bila ko zombi posle toga. Valjda zato sto sam prekinula kad nam je bilo najlepse i to mi je mozda bila najteza odluka u zivotu. Ali onda kada prodje vreme ti shvatis da su ti ostale samo lepe stvari, naucis da zivis sa tim u sebi, jer svako po deo uzme i po deo sebe da. Tuga prodje a sve to postane nepromenjivi i neprocenjivi deo tebe i ako naucis da negujes tu lepotu u sebi to te otvara za neke druge velike ljubavi...
Koliko bolno istinito!
Samo bih jos dodala da je jedino prva ljubav i velika i najveca. Posle tog bola se dajes sa rezervom, jer si osetila bol i ne zelis ga vise.
 
cicos_macos:
Posle tog bola se dajes sa rezervom, jer si osetila bol i ne zelis ga vise.

Ne bas naprotiv...jer onda shvatis koliko je taj bol veliki, dubok, do samog bica, dodirne te do duse, do onog za sta nisi ni znao da postoji u tebi i shvatis da zivot nije samo smeh i radost, i bas naucis da se bezrezervno dajes, jer bez tog bola, bez LJUBAVI nisi istinski ziv...
 
cicos_macos:
Nesi:
Ja sam imala tu srecu da je moja prva ljubav bila moja "velika" ljubav. On me je naucio da volim, posle nje sam mislila da cu da umrem, trebalo mi je vremena da to prebolim i dugo sam, bas dugo bila ko zombi posle toga. Valjda zato sto sam prekinula kad nam je bilo najlepse i to mi je mozda bila najteza odluka u zivotu. Ali onda kada prodje vreme ti shvatis da su ti ostale samo lepe stvari, naucis da zivis sa tim u sebi, jer svako po deo uzme i po deo sebe da. Tuga prodje a sve to postane nepromenjivi i neprocenjivi deo tebe i ako naucis da negujes tu lepotu u sebi to te otvara za neke druge velike ljubavi...
Koliko bolno istinito!
Samo bih jos dodala da je jedino prva ljubav i velika i najveca. Posle tog bola se dajes sa rezervom, jer si osetila bol i ne zelis ga vise.
Slazem se da je samo prva ljubav najveca i najjaca,najlepsha.....i nikad se nece ponoviti nista slicno bar ne u tom intezitetu,zelji,ludilu......dosta ce vremena proci,promenicu jos dosta njih,ali prva ljubav ostaje prva i jedina.Sve su kasnije blede kopije,je*i ga kada je neko postao deo tebe zauvek
 

Back
Top