Sta najcesce spremate od hrane?

Poruka
8.183
Sta najcesce spremate za dorucak, rucak ili veceru?
I to onda kada ste umorni i kada na brzinu zelite sto pre da skuvate sebi nesto i da se najedete brale...
Ako je na brzinu, ono baš da gori, onda naručujem.

Gurman sam, i po pravilu uvek u obroku imam neko meso. Može tu da bude dve kile salate, ali mora biti i parče mesa. Ne pravim pohovano nit duboko prženo i ne stavljam zapršku nigde - ali parče mesa mora biti, dal kriška domaće šunke il belo pileće il riba, nebitno.

Ali, ko što rekoh, ako baš baš gori, onda poručujem nešto s grila.

Владан

Buduća legenda
Poruka
33.077
I to onda kada ste umorni i kada na brzinu zelite sto pre da skuvate sebi nesto i da se najedete brale...
За доручак пржена јаја са сланиницом или паленту и кефир.. Волим и овај намаз са хлебом. На брзака само кад се мора.

Screenshot_20220807-231014-730.png

**Freya**

Veoma poznat
Poruka
13.384

Na brzinu obicno spremim pastu...ili ribu u rerni...nesto u jednoj serpi...

Vecera mi je laka...neretko bude samo grcki jogurt, ponekad sa medom a ponekad sa korom hleba...bude to rub od bageta ili hleb od kiselog testa pa skinem gornju, kao karamelizovanu koricu...

Ujutru uvek (osim na odmoru) jedem ovsene pahuljice...sa dzemom od malina...

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.