• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Šta muškarci nikada ne mogu reći svojim ženama-devojkama?

koto

Buduća legenda
Poruka
42.414
Не знам ни ја, али некако мени физичка превара и није нека нарочита превара. Превара да би била превара она мора имати духовни карактер. А то је много озбиљније

Не говорим о швалерима/кама, већ о љубавницима.
apsolutno se slazem. generalno mislim da fizicka vernost i nema veze sa ljubavlju toliko, koliko sa tim vrhovnim kvalitetom kapitalistickog drustva-da i partnere posedujemo, i nema tu sta ko da dira..zato se i kaze IMAM muza/zenu- u smislu posedujem
ljubav pak, ljubav je siroka i prijateljska, i ona ne prolazi jer su negde proradili malo hormoni..

Sizif

Strani posmatrač
Moderator
Poruka
44.714
Опет ти од бројева машиш суштину: замисли популацију од 100парова, где им 20 М. превара, са 20 Ж.превара, а то што има 20 м. и 13 ж., је показатељ да су жене имале још 7 превара.

То не могу да ти објасним.

(на крају испада да жене имају дуплу превару, варају у преварама ... :rotf: )
Pa nisam ti ja Tiksi da ne znam elementarnu aritmetiku.

Verovatnoća da je slučajno odabrana udata žena prevarila svog muža bar jednom iznosi 0.13.
Verovatnoća da je slučajno odabran oženjen muškarac prevario svoju ženu bar jednom iznosi 0.2

Znači više muškaraca je prevarilo žene nego obrnuto, kao što je i prosečan broj partnera u prevari zbog toga nešto veći kod žena. Pretpostavka je da onaj ko jednom prevari neće imati problem da to uradi i drugi, i treći put, ako mu se ukaže prilika. Naravno, obično je ženama lakše da nađu partnera za prevaru, otud ova asimetrija u procentima.

86bogomoljka

Buduća legenda
Poruka
49.001
e al masis ti sustinu. mnogo neudatih zena se vidja sa ozenjenim muskarcima. kao znas brak je propao odavno, i te fore..i ne zbog materijalistickih razloga, nego se ozbiljno zaljube..to su najtuzniji slucajevi
Јаој, колико их тренутно знам таквих. Сада ће оне да спасу њих из канџи тих грооозних жена од којих не могу да се отргну.

Mystic+

Legenda
Poruka
73.126
Јаој, колико их тренутно знам таквих. Сада ће оне да спасу њих из канџи тих грооозних жена од којих не могу да се отргну.

Па да то им је "мисија", шта друго да раде, јер су напустиле своја села у ком су остали само неожењени мушкарци, па сада траже мисију у мегалополису, где су усамљене усред градске гомиле. Нити икад веће гомиле нити мање љубави у једној цивилизацији. Очеви продали пола имања и још додали да им се купе гарсоњере или једнособни стан у великом граду... за 40 или 45. рођендан...

Ууу... колико су то дубоки корени (Политичка социологија)... очаја и бесмисла живота, тих јадних женица које хватају још мало живота....

Распало цивилно друштво и завршница постнихилизма...

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.