• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Šta muškarci nikada ne mogu reći svojim ženama-devojkama?

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
281.585
Ниси укапирао шта сам хтео рећи.

Доста пребацивања те врсте одговорности само на мушкарце / иста је кривица на женама.

Исти број мушкараца и исти број жена учествују у преварама.
neverovatan si u spinovima
ovde nije rec o prevarama ona je uzeta samo kao primer vec je pitanje postavljeno muškarima Šta muskarci nikada ne bi smeli reci svojim ženama
a isto moze da se pitaju i zene ali ovde je pitanje postavljeno muskarcima pa ako imas sta na temu ti odgovori

Sizif

Strani posmatrač
Moderator
Poruka
44.701
Svi ste kao iskreni :roll:

Pa tako na sl.putu na primer ili vec negde kresnete ženu za jednu noc i kada se vratite kuci to iuspricate svojoj ženskoj..
Samo jos da vam poverujem da im takve stvari pricate
Da, za razliku od tog tipičnog muškarca koji će prećutati da je kresnuo koleginicu na službenom putu, ta koleginica će odmah, čim dođe kući, zacrvrkutati svom mužu "ljubavi, kresnuo me šef na službenom putu, nadam se da se ne ljutiš, jer manji mu je alat od tvog, a i dobiću povišicu pa ću ti kupiti onu kosilicu što si hteo..."

Mislim stvarno.

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
281.585
Da, za razliku od tog tipičnog muškarca koji će prećutati da je kresnuo koleginicu na službenom putu, ta koleginica će odmah, čim dođe kući, zacrvrkutati svom mužu "ljubavi, kresnuo me šef na službenom putu, nadam se da se ne ljutiš, jer manji mu je alat od tvog, a i dobiću povišicu pa ću ti kupiti onu kosilicu što si hteo..."

Mislim stvarno.
sigurno da mu nece reci i da budem preciznija ja mu ne bih rekla
ali ova tema je otvorena na muskarcima i pitanje je za muskarce..kada se otvori tema na ženama bice isto pitanje i za njih
mislim stvarno

Poruka
16.311
0012.jpg

markons82

Elita
Poruka
19.123
Svi ste kao iskreni :roll:

Pa tako na sl.putu na primer ili vec negde kresnete ženu za jednu noc i kada se vratite kuci to iuspricate svojoj ženskoj..
A zasto odmah tako? Pravi muskarac nece jeebati drugu zenu I vrati svoju/majku svoje dece...
Samo jos da vam poverujem da im takve stvari pricate
ili neka desavanja iz vase proslosti koje zelite sami da zaboravite ispricacete
Naravno, jer tajne se saznaju pre ili kasnije...

koto

Buduća legenda
Poruka
42.414
joj.
iz mog iskustva, niko nije iskren. :))
cak ni oni koji bi mozda hteli..
iskrenost je ozbiljno precenjena, sto bi rekla bogomoljka sta ima da brbljate toliko:))
ima anegdota iz mog braka..dogadjaj se zbio u proslom milenijumu, pa ga treba posmatrati sa te rvemenske distance :))
elem, to je faza gde mi imao npra 26-27 god, u braku smo vec 5 god, najvise se volimo, imamo fenomenalan odnos.
u trenutku iskrenosti, on čovek meni kaze kako me prevario..ja inace nisam ljubnomorna osoba, krenem da ga ispitujem kako je bilo, vamo tamo-ukratko razgovor ddvoje prijatelja. on meni kaze kako bi bilo genijalno da mozemo tako da zivimo, kao otvoreno..ja kzem ok, ima na poslu jedan kolega koji mene muva, jel to znaci da tebi ne bi smetalo da odemo na kfau..kaze on ne bi
i tako i bi, odem ja sa kolegom na kafu..dakle samo kafa nista drugo
dolazim kuci ovaj moj se rastaje sa dusom..ne moze on to, ne moze..spucalo ga onoliko..
ok, ja nikad vise nisam otila sna kafu, a on je nastavio da vara ali nije vise pricao o tome :mrgreen:

Mystic+

Legenda
Poruka
73.126
Ispravna poenta, mada broj baš nije isti, više je sličan - 20% muškaraca i 13% žena varaju, kako kažu mnoge statistike.

E sad pitanje je kako naći onih 13%.

Опет ти од бројева машиш суштину: замисли популацију од 100парова, где им 20 М. превара, са 20 Ж.превара, а то што има 20 м. и 13 ж., је показатељ да су жене имале још 7 превара.

То не могу да ти објасним.

(на крају испада да жене имају дуплу превару, варају у преварама ... :rotf: )

Mystic+

Legenda
Poruka
73.126
joj.
iz mog iskustva, niko nije iskren. :))
cak ni oni koji bi mozda hteli..
iskrenost je ozbiljno precenjena, sto bi rekla bogomoljka sta ima da brbljate toliko:))
ima anegdota iz mog braka..dogadjaj se zbio u proslom milenijumu, pa ga treba posmatrati sa te rvemenske distance :))
elem, to je faza gde mi imao npra 26-27 god, u braku smo vec 5 god, najvise se volimo, imamo fenomenalan odnos.
u trenutku iskrenosti, on čovek meni kaze kako me prevario..ja inace nisam ljubnomorna osoba, krenem da ga ispitujem kako je bilo, vamo tamo-ukratko razgovor ddvoje prijatelja. on meni kaze kako bi bilo genijalno da mozemo tako da zivimo, kao otvoreno..ja kzem ok, ima na poslu jedan kolega koji mene muva, jel to znaci da tebi ne bi smetalo da odemo na kfau..kaze on ne bi
i tako i bi, odem ja sa kolegom na kafu..dakle samo kafa nista drugo
dolazim kuci ovaj moj se rastaje sa dusom..ne moze on to, ne moze..spucalo ga onoliko..
ok, ja nikad vise nisam otila sna kafu, a on je nastavio da vara ali nije vise pricao o tome :mrgreen:

Јао... какав је, а можда више није варао, него да будеш љубоморна... :mrgreen:

koto

Buduća legenda
Poruka
42.414
Опет ти од бројева машиш суштину: замисли популацију од 100парова, где им 20 М. превара, са 20 Ж.превара, а то што има 20 м. и 13 ж., је показатељ да су жене имале још 7 превара.

То не могу да ти објасним.
e al masis ti sustinu. mnogo neudatih zena se vidja sa ozenjenim muskarcima. kao znas brak je propao odavno, i te fore..i ne zbog materijalistickih razloga, nego se ozbiljno zaljube..to su najtuzniji slucajevi

koto

Buduća legenda
Poruka
42.414
Јао... какав је, а можда више није варао, него да будеш љубоморна... :mrgreen:
ahahahah, pa rekoh, ja nisma ljubomorna..
jeste , na kraju je bas bio u vezi sa nekom ribicom, to je i bio povod razvoda..ono izvede sina u setnju, pa ode po nju i njenu cerkicu, i tako oni ucetvoro ko srecna porodica:))))
kad sam definitivno odlucila da se razvedem, odselio se kod nje. u susretu sa stvarnim zivotom, ta je veza trajala tri meseca-brojem-3
od tada - a razveli smo se 2004, zenio se još 2 puta , i još nekoliko puta zivio sa nekom zenama..nit moze covek da bude sam, nit moze da bude veran, pa to ti je :))

Mystic+

Legenda
Poruka
73.126
e al masis ti sustinu. mnogo neudatih zena se vidja sa ozenjenim muskarcima. kao znas brak je propao odavno, i te fore..i ne zbog materijalistickih razloga, nego se ozbiljno zaljube..to su najtuzniji slucajevi

Ја не мислим на крес варијенте по неким конференцијама, прославама и журкама... то се догоди непланирано и сутра се заборавља што пре. Шта има да се исповедимо супружнику/ци. То не бројим у статистику, која не тумачи бројеве.

Аха, па добро, значи превара је једностран однос... пола чина је морално сједне стране, друга половина тог чина је неморално...

:lol:Што би рекао Дркче, ти си удата, ја сам ожењен, па дај да будемо мало морални...

Poslednja izmena:

Mystic+

Legenda
Poruka
73.126
ahahahah, pa rekoh, ja nisma ljubomorna..
jeste , na kraju je bas bio u vezi sa nekom ribicom, to je i bio povod razvoda..ono izvede sina u setnju, pa ode po nju i njenu cerkicu, i tako oni ucetvoro ko srecna porodica:))))
kad sam definitivno odlucila da se razvedem, odselio se kod nje. u susretu sa stvarnim zivotom, ta je veza trajala tri meseca-brojem-3
od tada - a razveli smo se 2004, zenio se još 2 puta , i još nekoliko puta zivio sa nekom zenama..nit moze covek da bude sam, nit moze da bude veran, pa to ti je :))

Млади парови у просечним младим браковима, од превеликих обавеза, недостатку слободног времена и јурцању за додатним приходима, за кућу, возило, летовање, итд... не могу да варају јер су преоптерећени. То се одмах примети и повређује другог.

Ја говорим о правим и озбиљним преварама

То креће касније, када се мало застане, размисли о свему, онда и м. и ж. увиђају да им брачна заједница није то што су замишљали.

Жене крећу када деца напуне 12-13 год и када се мало осамостале. М. пар година раније. П огодинама је ту негде,

И траже се међусобно са сличним ситуацијама и судбинама. Климаве везе, пред развод, или колотечина индиферентност, иди ради шта хоћеш, само донеси паре и испуни своје обавезе, иди "иживи" се па се врати, итд...

Poslednja izmena:

Mystic+

Legenda
Poruka
73.126
nemam pojma
jesam bila sa ozenjenim muskarcima posle, dva puta, i ne smatram da je to moralno
ali takođe ne mogu reci da sam se previse zderala
muskarac koji vara, on vara stalno, zena sa kojom je trenutno je bas to-trenutno..

Не знам ни ја, али некако мени физичка превара и није нека нарочита превара. Превара да би била превара она мора имати духовни карактер. А то је много озбиљније

Не говорим о швалерима/кама, већ о љубавницима.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.