Šta muškarci nikada ne mogu reći svojim ženama-devojkama?

Svi ocekujemo iskrenost izmedju partnera ali isto tako znamo da 100-postotne iskrenosti nema
Uvek postoji nešto sto ne možemo da podelimo sa partnerom.

E, pa šta je to što muškarci nikada ne mogu reći svojim ženama-devojkama?
Ако је особа са којом сам у озбиљној вези, знаће све што ме пита.
Нећу сигурно сам да признам да сам се као клинац ложио на медицинске сестре...
А ако мислиш на одговор на оно "драги јесам ли се удебљала", ниси фер.
Па и ми ценимо свој живот...
 
IMG-07b35824927f0adfb85d03f0eef4b6d2-V.jpg
 
Svi ocekujemo iskrenost izmedju partnera ali isto tako znamo da 100-postotne iskrenosti nema
Uvek postoji nešto sto ne možemo da podelimo sa partnerom.

E, pa šta je to što muškarci nikada ne mogu reći svojim ženama-devojkama?
Mala će kao da kaže da je prošlo pola grada dok je partijala po Bgu, Nsu, Nisu? U malom gradu će odmah da sazna sa strane od nekog ko je, kad je i da li je pola ili ceo grad. 😂
 
Svi ste kao iskreni :roll:

Pa tako na sl.putu na primer ili vec negde kresnete ženu za jednu noc i kada se vratite kuci to iuspricate svojoj ženskoj..
Samo jos da vam poverujem da im takve stvari pricate
ili neka desavanja iz vase proslosti koje zelite sami da zaboravite ispricacete

Чекај, заустави се мало и размисли. (на тим својим нелогичним темама)

Да ли је та жена и да ли су све остале у тој ситуацији искрене.

Размисли мало, колико има превара са мушке стране толико има превара и са женске, ова иста бројка не важи, осим ако мислиш да мушкарци варају жене са мушкарцима, а да жене варају мужеве са женама !!! (можда занемарљивих 1%)

Мушка превара је аутоматски исовремено и женска превара.

Не знам одакле Вам то лудило да мушкарци варају своје стварне жене са неким фантомским и непостојећим женама ?
 
Не знам одакле Вам то лудило да мушкарци варају своје стварне жене са неким фантомским и непостојећим женама ?
Sta ima ta zena da deli krivicu sa njegovom zenom, ili muz moje ljubavnice da deli krivicu samnom?
Kakva ti je ta logika nezdrava.... Nismo mi u Matrixu, povezani svi u jednu opstu svest, svaki covek je za sebe.
 
Sta ima ta zena da deli krivicu sa njegovom zenom, ili muz moje ljubavnice da deli krivicu samnom?
Kakva ti je ta logika nezdrava.... Nismo mi u Matrixu, povezani svi u jednu opstu svest, svaki covek je za sebe.

Ниси укапирао шта сам хтео рећи.

Доста пребацивања те врсте одговорности само на мушкарце / иста је кривица на женама.

Исти број мушкараца и исти број жена учествују у преварама.
 
Naravno, osim ako je prevari sa gumenom lutkom.. :)

Па то.

Стално се ваља нека лажна фама, да су оне светице, а ми смо ђубрад.

Дакле да би преварио своју жену испод мене мора бити туђа жена.

Дакле математика каже да смо ту увек М:Ж = 1:1 или 1,000,000:1,000,000 (што му опет исто дође 1:1)
 
Стално се ваља нека лажна фама, да су оне светице, а ми смо ђубрад.

Дакле да би преварио своју жену испод мене мора бити туђа жена.
Tehnicki, ako je devojka onda nije tudja zena.

Ali je pitanje na koje si se nadovezao bio primer, upucen muskarcima, ne pravilo ili osuda.
 
Tehnicki, ako je devojka onda nije tudja zena.

Ali je pitanje na koje si se nadovezao bio primer, upucen muskarcima, ne pravilo ili osuda.

То су ретки случајеви... и морално су гори по неудате девојке, обично стоји пречица за каријеру, новац, корупција, криминал, да се попне пре-времено у неки статус, и... остало проституисање...
 
То су ретки случајеви... и морално су гори по неудате девојке, обично стоји пречица за каријеру, новац, корупција, криминал, да се попне пре у неки статус, и... остало проституисање...
Pa nije, ja znam vise slucajeva gde su se zaljubile a muski iskoristili. Ili gde su slobodni momci bili sa udatim zenama.
Ljudi koji nece obavezu a hoce uzivanje, vide se, poseksaju, i svako svojoj kuci.
 
Svi ocekujemo iskrenost izmedju partnera ali isto tako znamo da 100-postotne iskrenosti nema
Uvek postoji nešto sto ne možemo da podelimo sa partnerom.

E, pa šta je to što muškarci nikada ne mogu reći svojim ženama-devojkama?


tema je super i sam naslov je privlachan

medjutim uchesnici kao po obichaju neozbiljni
 
А и не морам све да знам. Шта има као нека тетка само да брбља.

Ма нека остане нешто само за ту особу, да би остала бар по нечему индивидуална.

Не интересују ме тајне друге особе, њене фантазије или шврљања.

То онда није особа ако је све на тацни другој особи.
 

Back
Top