Quantcast

sta muskarac treba da ucini da zadrzi zenu/devojku kraj sebe

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.023
ako je celokupnim svojim ponašanjem doveo dotle da izgubi devojku, onda je svaki postupak u cilju zadržavanja devojke kraj sebe sada pri kraju priče nepotreban, štaviše glup...

tacno.
treba na vreme. onda kada je prekasno bolje da se ne koprca.
a treba da uradi nesto onda kada mu ona jasno i glasno prica sta joj smeta, sta bi drugacije. i tada, umesto da se oglusuje na apele, treba da se potrudi da uradi nesto po tom pitanju.

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.023
pa i to da dođe dotle da on ne kapira iz njenog ponašanja, nego ona mora da mu kaže direktno šta joj smeta...i to je jadno...

...misim...to mora da je neki prilično glup muškarac...

nije glup.
taj je ili uljuljkan u rutinu, u smislu, sve je ok, sta sad ona tu tupi...
ili sebican. egoista.
ljudi koji nemaju sluha za druge ili ih bas zabole sta drugoj strani odgovara ili ne su sebicni.

gost 125526

Veoma poznat
Poruka
11.723
pa i to da dođe dotle da on ne kapira iz njenog ponašanja, nego ona mora da mu kaže direktno šta joj smeta...i to je jadno...

...misim...to mora da je neki prilično glup muškarac...

pa vidi di, ako je to tako kao što ti kažeš ja sam bila samo sa jednim koji nije glup:rumenko:
hoću reći, takvi muškarci su prava retkost, a jedno je sigurno-i njima nešto garant fali:lol:
uzgred budi rečeno, nije samo poenta da on skapira šta se dešava u njenoj glavi i njenom srcu bez da mu ona kaže, treba da zna i kako je najbolje da odreaguje posle te spoznaje:lol:

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
140.783
pa vidi di, ako je to tako kao što ti kažeš ja sam bila samo sa jednim koji nije glup:rumenko:
hoću reći, takvi muškarci su prava retkost, a jedno je sigurno-i njima nešto garant fali:lol:
uzgred budi rečeno, nije samo poenta da on skapira šta se dešava u njenoj glavi i njenom srcu bez da mu ona kaže, treba da zna i kako je najbolje da odreaguje posle te spoznaje:lol:

:sad2:
...pa jesu retkost...
..a to sa znanjem...naravno...treba...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.