Quantcast

sta muskarac treba da ucini da zadrzi zenu/devojku kraj sebe

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

d-mol

Zainteresovan član
Poruka
291
Soprano:
d-mol:
Soprano:
divlja-u-srcu:
Soprano:
didulidudidu:
STO SE MANJE TRUDIS VISE CE TE VOLETI!!!!!!!!!!!!

Tako je!!! :lol:

E NIJE! :P

Ustvari i nije ali se odgovor svdi samo na jednu rec: SVASTA!!!
Zene ponekad stvarno ne znaju sta hoce i ti sad treba da budes Tarabic ili kako se vec zovu oni sto gledaju u pasulj da bi provalio!
Mnogo ste *!!!

Ma nismo, samo se foliramo. :twisted:

Ona zvezdica znaci Zahtevne ne znam zasto su mi promenili to u zvezdicu? :roll:

Aaaaaaaaaaaaaa, znači zato je zvezdica. Ne sme se biti zahtevan. :shock:

Soprano

Zainteresovan član
Poruka
116
d-mol:
Soprano:
d-mol:
Soprano:
divlja-u-srcu:
Soprano:
didulidudidu:

Zene ponekad stvarno ne znaju sta hoce i ti sad treba da budes Tarabic ili kako se vec zovu oni sto gledaju u pasulj da bi provalio!
Mnogo ste *!!!

Se ti pravis blesav/a

d-mol

Zainteresovan član
Poruka
291
Soprano:
d-mol:
Soprano:
d-mol:
Soprano:
divlja-u-srcu:
Soprano:
didulidudidu:

Mnogo ste *!!!

Se ti pravis blesav/a

Ma ne, rekoh da se samo foliram. :twisted:

Soprano

Zainteresovan član
Poruka
116
d-mol:
Soprano:
d-mol:
Soprano:
d-mol:
Soprano:
divlja-u-srcu:
Soprano:
didulidudidu:

Mnogo ste *!!!

Se ti pravis blesav/a

Naivna si ko francuska sobarica!!!

d-mol

Zainteresovan član
Poruka
291
Soprano:
d-mol:
Soprano:
d-mol:
Soprano:
d-mol:
Soprano:
divlja-u-srcu:
Soprano:
didulidudidu:

Mnogo ste *!!!

Se ti pravis blesav/a

Naivna si ko francuska sobarica!!!

Šta ću. takav mi horoskop. :?

DellBoy-011

Elita
Poruka
22.568
Ovo sam pronašao na Krstarici, dok nisam mogao da udjem na forum, skoro sve je živa istina, potpisujem :lol:

Napokon ste upoznali ženu zbog koje vam je zatreperilo srce i uzburkala se krv u venama. I vi nju očito privlačite i pristala je da bude sa vama. Pitate se kako da je zadržite i još više zainteresujete za sebe? Pre svega, budite sigurni u sebe. Zapamtite, žene vole muškarce pune samopouzdanja, ali zaziru od arogantnih tipova; stoga, obazrivo po tom skliskom terenu.

Nikada joj nemojte otkrivati sve svoje adute. Nije na odmet da na početku veze ona bude u nedoumici. Zato nastavite da se družite sa drugim ženama. Ipak, to ne znači da treba da je varate. Ona samo treba da zna da za vas postoje i druge mogućnosti i da bi vas, ako se ne potrudi, mogla izgubiti.

Trudite se da ne budete aljkavi i neuredni. Većina muškaraca se na početku veze zaista trudi da ostavi što bolji utisak, ali posle nekog vremena skloni smo da se opustimo. Uredno opeglana košulja i elegantno odelo vrlo brzo budu zamenjeni flekavom majicom i izbledelim farmerkama.

Dešava se da se na sastanku pojavite i neobrijani? Znate o čemu vam govorimo. Žene kao bića opsednuta modom i svojim izgledom neće tolerisati vašu neurednost - ona će u njoj ugasiti svaku želju za vama. Ipak, uz neke male izmene na koje ćete pristati zbog nje, nemojte joj dozvoliti da gospodari vašim životom. Nastavite da radite sve ono što vam pričinjava zadovoljstvo - da odlazite na utakmice i da se viđate sa starim prijateljima, kako biste sačuvali ravnotežu u vezi i pokazali joj da ste nezavisni.

Nikada i ni po koju cenu nemojte padati na ženske suze i ucene. Ona će vrlo brzo pokušati da iskuša vaše strpljenje i da manipuliše vama. Ukoliko joj to dopustite, prestaće da se interesuje za vas. Zapamtite, svakog puta kada izgovorite "da, draga", prestajete da je privlačite - izuzev ako niste ironični. Žene takođe vole da zavode i da budu zavedene, pa nemojte prestajati da je osvajate jednom kada već bude vaša. Ne zaboravite da su vaš šarm i vaša sposobnost zavođenja upravo ono što ju je privuklo.

jagodica

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.093

dugi777jezik

Aktivan član
Poruka
1.134

hot miljana

Početnik
Poruka
4
Najiskrenije sve,ali sve zene padaju na PAZNJU! Bilo da je svakodnevna paznja,bilo da je paznja u sexu,to je to...pa sta mislis sto se kaze da 'ne j*be lep i bogat,nego uporan'? To je to,taj uporan je pazljiv,moze da bude sav nikakav,ali ce prema toj zeni da se ponasa kao da je jedina na svetu,a to malo koja moze da odbije.Naravno podrazumevam da ce muskarac koji ima vremena da toliko paznje ulozi u tu devojku isto tako biti zaljubljen u nju,dakle da ne pominjem i obaveznu ljubav izmedju dvoje ljudi...
Dalje bitno je da muskarac ima i svoje cvrste stavove,ali i da je sklon kompromisu - bez kompromisa,veze pucaju,pisi propalo,ako nema kompromisa to se pretvori u vezu gde jedna osoba tiranise drugu,slabiju,zaljubljeniju,koja prekrsi sve svoje stavove.Dakle i svadja je dobra ponekad...sa sve sexom pomirenja :D
I to naravno dobrim sexom,jer ako sex zakaze i tu ce veza kad-tad puci,bitno je da imaju isti ritam,a ne ono da ona hoce 2-put dnevno,a on 2-put mesecno,eto nje onda kod drugog...ili obrnuto...
E sad plus na sve to su i dobra komunikacija,njegov smisao da je nasmeje,zaintrigira,slicna interesovanja(mada se sve to moze uklopiti ako se stvarno hoce)...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.