Quantcast

sta muskarac treba da ucini da zadrzi zenu/devojku kraj sebe

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Amazonka

Zainteresovan član
Poruka
170
Lens:
Sta da uradi? Treba da uradi SVE sto zna i ume i da pri tom nista ne ocekuje. Nase je da dajemo, a da li ce druga strana uzvratiti? Mnogo je lepse kad ne ocekujemo nista, onda dobijemo najvise. Kad zena pored tebe zna da moze da ode kad god hoce, nikada nece otici jer ima slobodu i postovanje. Pa na kraju i ako ode, nista strasno. Ostaje ono sto dadosmo :wink:

Ovo je jedno zdravo razmisljanje! Uz ovakav odgovor, sve zene/djevojke bi se ocjecale potpunom zenom.
Znaci, muskarac da bi zadrzao djevojku/zenu treba da da postovanje, povjerenje, sve sto se moze da da, a ne bjesan automobil, dobar mob. telefon itd. pa da bi je zadrzao. Ali i djevojke/zene treba da znaju prave vrijednosti, voljeti i biti voljen je bit svega! :wink:

sasha

Zainteresovan član
Poruka
147
Amazonka:
Lens:
Ali i djevojke/zene treba da znaju prave vrijednosti, voljeti i biti voljen je bit svega! :wink:
:arrow: slozicete se da je to deo koji je dosta redak...izgleda da me niste dobro skapirali kada sam se izjasnio za lupanje kontri i ceznje...to svi mi imamo,pa zamisli konstantnu harmoniju i tishinu,bez imalo buke i nekih promena...dosadno!Lens-ov post je najachi ubedljivo,onako,za kraj diskusije o ovome,jer je sve rekao,ja bih samo jos dodao malo kontriranja...i naravno da mi treba da vam dajemo sve,zato ja kazem skidati zvezde sa neba za svoju lepsu polovinu,ali je8eno je to kada ti ona na to odreaguje kao da si joj dodao upaljac ili cigaru...zato,cisto da znate,pravom muskarcu stoji pohranjeno u memoriji,u funkcionalnosti,da radi takve stvari,da vam skida zvezde,da vas osvaja svakog dana kao da je prvi,ali vi i vasha zdrava i otvorena razmisljanja predstavljaju onaj SNAP! efekat,koji nas pali i onda mozete dobiti sve sto pozelite...i vishe :wink:

C

cvrsto na zemlji

Gost
ne postoji nista sto bi moglo da zadrzi zenu sem njenog ubjedjenja...
vidio sam kako su momci bili sjajni na svakom polju i u svakom momnetu pa su ih cure cimale do besvjesti... i na kraju i ostavile da bi bile sa idiotom, koji ih prave ljubomornim na svakom koraku,a one su i dalje sa njima...
malo sam vidio zena koje su imale sve i bile zadovoljne... nazalost!
i kao sto ce svaka potvrditi da joj sex nije na prvom mjestu, tako ce i svaka ovo negirati...
mozda malo pesimisticko vidjenje, ali me zivot nije ubijedio da je sve ono sto je opisano potrebno da se zadrzi zena.
Mozda prije da je joj potreban "pravedni tiranin" kao sto rece Ducic. nazalost, kao sto rekoh ja.

cpku

Zainteresovan član
Poruka
419
cvrsto na zemlji:
ne postoji nista sto bi moglo da zadrzi zenu sem njenog ubjedjenja...
vidio sam kako su momci bili sjajni na svakom polju i u svakom momnetu pa su ih cure cimale do besvjesti... i na kraju i ostavile da bi bile sa idiotom, koji ih prave ljubomornim na svakom koraku,a one su i dalje sa njima...
malo sam vidio zena koje su imale sve i bile zadovoljne... nazalost!
i kao sto ce svaka potvrditi da joj sex nije na prvom mjestu, tako ce i svaka ovo negirati...
mozda malo pesimisticko vidjenje, ali me zivot nije ubijedio da je sve ono sto je opisano potrebno da se zadrzi zena.
Mozda prije da je joj potreban "pravedni tiranin" kao sto rece Ducic. nazalost, kao sto rekoh ja.

Eh da, cvrsta ruka :D

Gost
vila_raviojla:
sasha:
:arrow: ...zadrzace devojku ako joj konstantno odrzava temperaturu i interesovanje...da li ce to biti kontriranjem,lupanjem cheznje ili tako sto ce je neprestano iznova i iznova iznenadjivati i svakog dana je osvajati,to je vec individualno...chinjenica je,kad vam tip ide uz dlaku i kada se uvek slaze sa svim sto kazete i nema svoje stavove i misljenja,brzo postane nezanimljiv...ako vas s vremena na vreme izludi,onda vam upitnici vise nad vashim lepim glavicama i hemija je tu...inache,sad kad malo chitam ovo sto sam napisao imam utisak da sam malo promasio temu :shock:
...e pa uglavnom,slichan princip je kod obrnute situacije,dosta toga zavisi i od toga kako se postavite prema tipu...

Znas, tesko da ce neko zadrzati devojku "lupanjem ceznje"
Dosadi to kad bolje razmislis , zar ne ? :idea:
Kome treba neko ko je cas ovakav cas onakav.
Za ono drugo se vec slazem, znaci osvajanje iz dana u dan , neznost, iskrenost..itd

ps kaze se niz dlaku,kad se misli na taj gore slucaj koji si naveo :wink:

U prirodi je zena da kazu da se ne pale na "lupanje ceznje" i "lupanje nezainteresovanosti" ali vam je u prirodi da se tako svesno ili u glavnom nesvesno tako ponasate...ziv primer je gomila devojaka koje sam sreo...kao i dosta zenskog sveta koje mi je sa smeshkom ovo prokomentarislao kao istinito ..kako u njihovom slucaju tako i u slucaju njihovoh drugarica:)

dzaba se pravdate :)

sasha

Zainteresovan član
Poruka
147
...damn right,obozavate kad vas vasha polovina klacka,jer volite da odlepite za njim,a to sigurno nece ako bude govorio non stop da draga,jeste maco,u pravu si pile,pa opet da draga...na kontre reagujete kao na buket najlepseg cveca i bombonjeru koju najvise volite,istina ziva,tako da je stvarno suvisno da govorite kako to nije tako...potpuno je isto na kontra strani,pa iz ove price je i nastao mit "trchanja za devojkom" ili suknjama,zavisi od prevoda... :wink:

rudy_kv

Aktivan član
Poruka
1.134
sasha:
...damn right,obozavate kad vas vasha polovina klacka,jer volite da odlepite za njim,a to sigurno nece ako bude govorio non stop da draga,jeste maco,u pravu si pile,pa opet da draga...na kontre reagujete kao na buket najlepseg cveca i bombonjeru koju najvise volite,istina ziva,tako da je stvarno suvisno da govorite kako to nije tako...potpuno je isto na kontra strani,pa iz ove price je i nastao mit "trchanja za devojkom" ili suknjama,zavisi od prevoda... :wink:
Potpuno si u pravu

D

Druna

Gost
Lens:
Sta da uradi? Treba da uradi SVE sto zna i ume i da pri tom nista ne ocekuje. Nase je da dajemo, a da li ce druga strana uzvratiti? Mnogo je lepse kad ne ocekujemo nista, onda dobijemo najvise. Kad zena pored tebe zna da moze da ode kad god hoce, nikada nece otici jer ima slobodu i postovanje. Pa na kraju i ako ode, nista strasno. Ostaje ono sto dadosmo :wink:
mmmmm, svidja mi se kakav si u mislima...njama,njama :wink:

dugi777jezik

Aktivan član
Poruka
1.134
Margott:
kosmopolit:
da je krese do besvesti 8)
...ne do besvesti,ali do jaja...surova istina..sve ostalo je zabluda.
8) 8) 8) Treba da je voliiii do krajaaaa i navlaci nezno i predano do jaja, da uvek bude pokoran kleknuti pred njom, celivati joj stopala, diviti se njenim kolenima, okusiti njene grudi, ljubiti njene usne i sisati njen nektar sa njene kapije zivota, dok ne shvati da je za njega ona jedna i jedina, da joj se predaje i voli je bezuslovno i verno... ima li bolje i vece ljubavi...? :wink: :) :P

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.