Šta možete naći na meniju Er Srbije?

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
333.366
Letovi Er Srbije uključuju i besplatno osveženje za putnike, tako se navodi i na sajtu te kompanije. To osveženje najčešće je paketić sa dva keksa i flašica vode. Onima koji žele nešto ozbiljnije da prezalogaje u putu na raspolaganju je poseban meni koji se plaća.

Kao najjeftinija opcija ispostavlja se mafin od 180 dinara, doduše za sendvič biste morali da izdvojite 540 dinara.

Specijalna ponuda koja uključuje sendvič, sokić i nešto da se zasladite je 900 dinara, a ako ste raspoloženi za „žurku“, alkohol je na poslednjoj strani i ima mnogo više „kombinacija“ – a cene su do 10 evra odnosno 1.200 dinara.

Ipak ćete samo kafu? To je 240 dinara, a mnogi će konstatovati da po nekim mestima u gradu plaćaju i više. Isto toliko je i flašica vode od pola litra.

https://nova.rs/magazin/putovanja/sta-se-jede-u-avionima-er-srbije-i-za-koje-pare/
 
meni-er-srbija-2.jpg
 
Letovi Er Srbije uključuju i besplatno osveženje za putnike, tako se navodi i na sajtu te kompanije. To osveženje najčešće je paketić sa dva keksa i flašica vode.
ovo je netacno.
dobija se sendvic koji uopste nije los, integralni tost hleb, namaz, sunka i kackavalj... jedna cokoladica i flasica vode..sasvim ok za kraca putovanja od sat do dva vremena.
za duza putovanaj se dobija i vise.
 
U Air Serbia aviJonima nije nista losija ponuda besplatnog osvezenja nego na letovima drugih aviokompanija ka istim destinacijama, bar iz mog iskustva, doduse, ogranicavam se na ekonomsku klasu. Letos sam u BA od LDN do BG dobio flasicu vode i kockicu cokolade a Svabe su od BG do FRN bile jos skromnije, flasica od 2dl vode. Secam se da su pre 2 decenije sendvic i flasica soka ili piva bile normalna stvar na letu do Londona ili Amsterdama a jos dalji pogled na proslost me vraca na secanja da je na tada domacem letu BGD-Dubrovnik od nekih 40-tak minuta sluzeno slicno posluzenje.

Inace, meni odvratan osecaj kad vidim Amerikance ili Engleze u avionu Air Srbije kada na startu kupe 3-4 piva, Air Serbia ih prodaje za 2 eura po konzervi sto je 2.5-3 puta nize od cena u avionima ili restoranima po UK ili USA. Mogu da mislim kako se ubijaju od alkohola po Beogardu.
 
nisam se odavno letela er srbijom i ne znam osim oovg sto sam procitala u medijima
Ja sam zadnji put leteo 2019 iz Londona za BG i secam se da je od LDN bila samo flasica vode i keksic a supruga je proletos letela od Ciriha za BG i malopre sam je pitao sta je imala za posluzenje, misli da je bilo isto samo flasica vode.
 
nisam bio seljak da fotkam u avionu sta sam dobio ali ti kazem sta se dobija
solidan sendvic, cokoladica i voda
nisam bio seljak da fotkam u avionu sta sam dobio ali ti kazem sta se dobija
solidan sendvic, cokoladica i voda
Poslednjih par letova sa AS :

čips malecni +mala vodica
mafin + mala vodica
krekeri+mala vodica
 
ovo je netacno.
dobija se sendvic koji uopste nije los, integralni tost hleb, namaz, sunka i kackavalj... jedna cokoladica i flasica vode..sasvim ok za kraca putovanja od sat do dva vremena.
za duza putovanaj se dobija i vise.
Ovo su davno prošla vremena. Ja letim u Berlin uglavnom što je 2 sata leta i ovo sam dobijao tamo negde 2015-16 poslednji put

Koju destinaciju tako "bogato" hrane ? :lol:
 
ja sam dobila sendvic za dz ali je let bio duzi

tuzno je ako cemo nacionalnu kompaniju porediti sa Wizzom.....
za duze letove sam dobijala ceo rucak i pice i kafu i slatkiše koliko sam htela ...ovo su kraci letovi od 2-3 sata
a sta je wizz lošiji od er srbija ?
a i moras da poredis kada nacionalna kompanija ne leti svuda
 
za duze letove sam dobijala ceo rucak i pice i kafu i slatkiše koliko sam htela ...ovo su kraci letovi od 2-3 sata
a sta je wizz lošiji od er srbija ?
a i moras da poredis kada nacionalna kompanija ne leti svuda

Wizz je snj lou kost kompanija dok je Air Serbia nacionalna kompanija, zato bi trebalo da drzi neki nivo.

Air Srbija ima cca 2 zaista duga leta. Na letovima od 2-3 sata kod normalnih kompanija dobijas pristojan obrok, ne moras da letis deset sati da bi dobio piletinu i rizu.
 

Back
Top