Šta možete naći na meniju Er Srbije?

sto se hrane tice, to nije problem, mozes i peceno pile da uneses u avion.
problem je pice, tecnost u prinicipu ne mozes da preneses kroz kontrolu rucnog prtljaga.
Možeš,...čim prođeš pasošku kontrolu. 😁
Poneseš praznu plastičnu flašicu i napuniš je vodom sa česme (ako je pijaća), čim prođeš pasošku kontrolu.
Mda,...flaširana voda se plaća svuda, tako da ne vidim razlog što bi sad nešto u avionu bila gratis. I kad kupiš flaširanu vodu na trafici, moraš da je platiš.
Mda,...ne vidim ni razlog zašto je hrana u avionu i piće toliko skuplja. Valjda plaćaš i uslugu "posluživanja".
 
Poslednja izmena:
Ofc da je smrdeo,...kad ljudi u njemu žderu.
Ja bih zabranila unos hrane, na kraćim relacijama osim vode i grickalica.

Ali pazi avion nije smrdeo na hranu nego na staro, ustajalo… kao kad ti garderoba predugo stoji. Ne znam kako da opišem ali jako neprijatno i plus su sedišta bila slabo tapacirana, tvrda. Meni je taj let bio kao vožnja nekim starim autobusom.
 
Možeš,...čim prođeš pasošku kontrolu. 😁
Poneseš praznu plastičnu flašicu i napuniš je vodom sa česme (ako je pijaća), čim prođeš pasošku kontrolu.
Mda,...flaširana voda se plaća svuda, tako da ne vidim razlog što bi sad nešto u avionu bila gratis. I kad kupiš flaširanu vodu na trafici, moraš da je platiš.
Mda,...ne vidim ni razlog zašto je hrana u avionu i piće toliko skuplja. Valjda plaćaš i uslugu "posluživanja".

U avionu je piće normalno gratis i kad letiš normalnim prevoznicima onda biraš šta ćeš, kafu, sok, vodu…

Iskreno Er Srbija samo u slučaju krajnje nužde jer je mi je uvek toliko neprijatno i sramota me je one bede. Avio kompanije se takmiče međusobno koja će da pruži udobniji let, a samo Er Srbija tretira putnike kao da su beskućnici koje transportira u svratište. Horor!
Čak i kad sam letela prvom klasom Er Srbije mi nije bilo ništa bolje.
 
U avionu je piće normalno gratis i kad letiš normalnim prevoznicima onda biraš šta ćeš, kafu, sok, vodu…

Iskreno Er Srbija samo u slučaju krajnje nužde jer je mi je uvek toliko neprijatno i sramota me je one bede. Avio kompanije se takmiče međusobno koja će da pruži udobniji let, a samo Er Srbija tretira putnike kao da su beskućnici koje transportira u svratište. Horor!
Čak i kad sam letela prvom klasom Er Srbije mi nije bilo ništa bolje.
To što ti oni ponude u avionu,...je neka 'fala!
Radije ne bih, sve i da je za "dž".
Mda,...na dužim relacijama, verujem da ipak imaju malo bolju ponudu i uslugu.
 
U avionu je piće normalno gratis i kad letiš normalnim prevoznicima onda biraš šta ćeš, kafu, sok, vodu…

Iskreno Er Srbija samo u slučaju krajnje nužde jer je mi je uvek toliko neprijatno i sramota me je one bede. Avio kompanije se takmiče međusobno koja će da pruži udobniji let, a samo Er Srbija tretira putnike kao da su beskućnici koje transportira u svratište. Horor!
Čak i kad sam letela prvom klasom Er Srbije mi nije bilo ništa bolje.
kao sto sam vec napisao, nema to vise nigde za dz!
bilo nekad... svi sad sve naplacuju
 
Kolko sad daju za putovanja preko 4 sata, tj inter kont? Nekad su davali tri obroka...
Турци стално нуткају храном, што уме да смара ако ти се спава.. Мене занима да ли смо научили да м ирно, као људи излазимо из авиона, без стампеда. И, зашто нисмо?
 
Sine, ti imas bas odlicnu memoriju ako se secas sta ti je stuardesa rekla pre 30 godina, svaka cast.
Meni sve to kao kroz maglu, secam se samo zadnjih par godina, onog pre 15-25 godina se ne secam ni da li sam, ni sa kojom avio kompanijom sam leteo... suvise toga se nakupilo :(
Neobicnih stvari se secas, kao recimo to, ja sam mislio da mogu samo jedan, a stevka je rekla da je neograniceno.
Isto se tako secam da je JAT davao samo casu soka, i sendvic...
 
Daju neki sendvič , vodu i neku štrudlu malu, nije ništa specijalno ali nije ni strašno.

Lounge je kolko tolko ok, pojeo paradajz čorbicu,napravio sendvič i uzeo koka kolu.
Kaže otvorili su još jedan ali nisam prolazio tuda navodo je bolji od ovog desno, ulazio sam putem katrice.

A nekada davno bilo je ovako nešto, mada možda na dužim letovima i dalje daju ovako.

AdobeStock_184526761-scaled-e1602152383341.jpeg
 

Back
Top