Šta mora da čovjek uradi da bih forumaši dijelili njegovu pjesmu na svojim FB stranicama?

Nism nitko i ništa pa nisam i više od toga što jesam. Jesam ono što jesam.
Pa kažu samo ako se na glavu postaviš , e onda možda ću dijelit tvoju pjesmu na svom FB profilu sa drugima.
NO, pa sam nekada davno i to uradio:
Tako, da se pitam, šta još mora čovjek učiniti, da bih ljudi dijelili moju pjesmu na FB.
Pjesma, pa nek bude TA:
 
има и БиХ форумаша, али ипак више .......... комплексаша
Bi, bih, meni je svejedno.
Cijeli život dolaze ljudi u Sloveniju ili čak žive ovde pa neka su Srbi, bosanci, hrvati, uvjek smo se razumeli. Malo od njih iako su više desetak godina u Sloveniji priča slovenski, pa čak iako pričaju neku slovenštinu nisam nikoga nikad gnjavio oko nekih sitnica i zajebavao ga kako ne zna pričati dobro slovenski ili gde pravi greške.
A ovaj forum kao da ima na njemu fanatika, koji su izrazito "paljivi" na neke sitnice (za mene sitnice) oko jezika.
Forum je mjesto, gde se govori tako knjižni jezik kao i sleng (pogovorni jezik-jezik ulice) iako vas toliko pogađa, da slovenac, kad priča srbski u tome nije sasvim ispravan po knjižnom jeziku ONDA NEKA VAM I DALJE smeta. I još nešto, iako bi vas netko čitao pa ni vi ne pričate svi svuda sasvim lijepo i pravilno ni svoj jezik.
 
💰🪙💵💵💵💵💰💰💰💵💴💴💵💴💷💷🪙💰🪙💶💴💵💸🪙💵💸💰💰
Ako treba još samo RECI. 💰
f5a6e958-9d45-11e7-8cd4-932067fbf946
 
Poslednja izmena:

Back
Top