Quantcast

Шта млади мисле о Корони

Grindelwald

Domaćin
Moderator
Poruka
4.900
Шта млади мисле о вирусу, какве мере предустрожности предузимају? Да ли поштују све мере? Да ли претерују? Какве последице виде након што се вирус стиша? Какав је тренутни ефекат на њихово образовање? Да ли је проблем учити од куће? Шта би сте ви променили, а да се нека мера предустрожности одржи?

Grindelwald

Domaćin
Moderator
Poruka
4.900
Mentalitet, mi definitivno nismo složna, odgovorna i disciplinovana nacija.
Азијати су дисциплиновани. Кад се неко каже, то је код њих као закон. Скоро па можемо рећи Божији закон. Њихов менталитет је сви за једног. Код Срба то никако да дође данас. Свако за себе је.

Grindelwald

Domaćin
Moderator
Poruka
4.900
Iskreno se nadam da ce mlade posle ovakvih desavanja ,poceti da boli patka za nametnut sablon sto boljeg obrazovanja
То ће мало теже да иде :mrgreen:
Не знам како је њима по школама. Знам да рецимо у Тајланду има метар и по у круг око сваког ученика и да се настава променила. Не једу ужину сви у исто време него сад се мењају након сваког часа.

Daka

Obećava
Poruka
87
Шта млади мисле о вирусу, какве мере предустрожности предузимају? Да ли поштују све мере? Да ли претерују? Какве последице виде након што се вирус стиша? Какав је тренутни ефекат на њихово образовање? Да ли је проблем учити од куће? Шта би сте ви променили, а да се нека мера предустрожности одржи?
Mislim da mladi ne shvataju ozbiljnost trenutne situacije

Poslednja izmena:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.