Šta misliti o muškarcu koji prvo kaže da hoće da se ženi,pa neće,pa hoće decu ali ne i ženu?

А можда је само схватио да му се свиђа оно што види али не и оно што јесте?
Можда му се допада идеја да има децу са том неком женом али не и перспектива живота са том женом?
Shvatio?Posle 6 meseci.Ako mi neko ne odgovara,shvatim to posle 10 dana.A ne da 6 meseci pišemo,a onda posto bi ja htela ozbiljnu vezu i decu,ti ne zelis ni za 7,8 godina.To je dokaz da zeli provod
 
Ona je uvek bila gojazna,a on je odbacio zbog toga,jer voli mršave.Zar se danas ljubav gleda po fizičkom izgledu?
kod mene ne..
nek je čovjek samo

Niposto nek ta cura ne mrsa zbog njega

Nek okrene glavu ako naidze pored nje.

A za ovu s djetetom,neka proba alimentaciju dobiti.U mojoj ulici ima jedna isto tako.Djete s njom,snalaze se.Sad mala narasla.On živi u drugoj državi.

I da se udala,to bi opet kad tad puklo
 
Poslednja izmena od moderatora:
Shvatio?Posle 6 meseci.Ako mi neko ne odgovara,shvatim to posle 10 dana.A ne da 6 meseci pišemo,a onda posto bi ja htela ozbiljnu vezu i decu,ti ne zelis ni za 7,8 godina.To je dokaz da zeli provod
Изгледа да уводна порука не одговара чињеницама?
Шест месеци пишете? И ти мислиш да је то довољно да се неко упозна и одлучио на заједнички живот са тим неким?
Није ни чудо што му је требао један заједнички дан да схвати да особе нису исте када се дописују и оно што су у стварности...

С друге стране колико треба бити ограничен и идеализовати неког само на основу дописивања?
 
Изгледа да уводна порука не одговара чињеницама?
Шест месеци пишете? И ти мислиш да је то довољно да се неко упозна и одлучио на заједнички живот са тим неким?
Није ни чудо што му је требао један заједнички дан да схвати да особе нису исте када се дописују и оно што су у стварности...

С друге стране колико треба бити ограничен и идеализовати неког само на основу дописивања?
ja sa njim nisam uzivo razgovarala.
 

Back
Top