Šta misliti o muškarcu koji prvo kaže da hoće da se ženi,pa neće,pa hoće decu ali ne i ženu?

svi hoce neke precice

pa bi da upoznaju osobu za dan i da naprave dugorocni plan

vecina hoce potomstvo , ali nece da ulece u to tek tako.

ajd recimo , sta bi devojka mislila o muskarcu koji joj nakon upoznavanja izjavi ljubav a malo kasnije kaze da hoce da ima decu sa njom

to je postupak koji zahteva vreme.
Zahteva vreme da,ali o tome treba da se zna a ne da se laze.
 
svi hoce neke precice

pa bi da upoznaju osobu za dan i da naprave dugorocni plan

vecina hoce potomstvo , ali nece da ulece u to tek tako.

ajd recimo , sta bi devojka mislila o muskarcu koji joj nakon upoznavanja izjavi ljubav a malo kasnije kaze da hoce da ima decu sa njom

to je postupak koji zahteva vreme.
Sa druge strane deca su sama pitanje i želje jedne osobe,a druga kaze jedno,pa drugo,pa trece.Niko od nikog ne trazi da se deca odmah prave,ali za pet godina,sto da ne?Svi znamo sta je ozbiljna veza.
 
Sa druge strane deca su sama pitanje i želje jedne osobe,a druga kaze jedno,pa drugo,pa trece.Niko od nikog ne trazi da se deca odmah prave,ali za pet godina,sto da ne?Svi znamo sta je ozbiljna veza.
pitanje dece se i ne postavlja bez nekoliko meseci zabavljanja

pa onda se vidi , ako ste oboje za decu - pravite decu

ako jedno nije - razlaz i trazi drugu osobu

ako nijedno nije - nastavljate vezu kao i do tad
 
pa kad devojke uglavnom vise vole da ih neko laze

muskarac mora da laze da bi uopste dobio sansu

takav svet stvaramo , sta ces.
Ja ne volim.Ako je neko zainteresovan za mene,ne moze da mi prica danas jedno,sutra drugo.Reci kako jeste.Pritom,najveca laz koju sam dobila od tog momka je da je prvo imao vezu sa devojkom,pa su se rastali,a nakon nekoliko meseci,pricao je da je nevin,ali da mnogo voli seks.Pa kako je onda nevin,ako zna da puno voli seks.Očigledno priča laži.Tip bi da nadje devojku i da se provede,neka to i kaze,a ne ocu zenu,necu zenu.Okej,ne moras nikad ni da se zenis,ali budi iskren.
 
pitanje dece se i ne postavlja bez nekoliko meseci zabavljanja

pa onda se vidi , ako ste oboje za decu - pravite decu

ako jedno nije - razlaz i trazi drugu osobu

ako nijedno nije - nastavljate vezu kao i do tad
Ovako je sigurnije,sto bih ja spavala sa nekim u vezi,sa kim sam nekoliko meseci,a on nece ozbiljno,razumete?Kazes lepo necu decu,nema tu da pricas kako ti odgovara.Neko bi devojku,a ne i buducnost sa njom.Zato se kaze sta moze da se ocekuje.Nema pretvaranja.Ako si lak tip,ako bi seks sa vise devojaka,kazi,ako nisi,kazi,od lazi nema nista.
 
Ovako je sigurnije,sto bih ja spavala sa nekim u vezi,sa kim sam nekoliko meseci,a on nece ozbiljno,razumete?Kazes lepo necu decu,nema tu da pricas kako ti odgovara.Neko bi devojku,a ne i buducnost sa njom.Zato se kaze sta moze da se ocekuje.Nema pretvaranja.Ako si lak tip,ako bi seks sa vise devojaka,kazi,ako nisi,kazi,od lazi nema nista.
pa bas taj sto bi samo seks ce pre reci da planira decu , da bi te odvukao u krevet

dok onaj ko je bolji materijal nece da ulece i da obeca nesto , jer nece da laze

zato i kazem da je potrebvno nesto vremena

ne treba odmah ici u krevet ,ali ne treba krevet ni izbegavati suvise

izadjes par puta sa osobom , upoznas delimicno , zasto se plasiti seksa ako je osoba fina i normalna

neces prvi put - okej , treci , cetvrti ,

ako ne zelis ni nakon petog izlaska , nesto ti ne odgovara - raskini , idi dalje
 
Kako ne smeta, a sto onda ubacujes u isti kontekst uvazavanje sagovornika i dosadu?
Zato što smo ti i ja različiti. S tim što ja ne mislim da ti treba da se skloniš odavde kao što ti misliš za miru. Ne mislim da bi krstarica bila bolja kad ti ne bi bio ovde.

E sad, to što mi ne smetaš ne znači da ću na bilo koji tvoj post odgovoriti pozitivno ili nikako, može se desiti da uđemo u raspravu oko bilo čega jer je to poenta nečega što se zove forum.
Ako ti treba jasnije objašnjenje, ovo ne bi trebalo da postoji ako su svi članovi barisca, ali ne treba da postoji ni ako su svi dodola.
Ne znam koliko sam bila jasna sad.
 
Šta misliti o takvoj ličnosti?Udvarao mi se jedan,koji je pričao da hoće da se ženi i da hoće decu,onda nakon nekog vremena u istom danu,neće da se ženi,a neće ni decu,a onda na kraju,hoće decu ali ne i ženu.Da li mislite da takav tip moze da bude uz jednu devojku?Zašto odbija da ima i ženu uz dete?Verovatno da bi mogao da spava sa drugima sa strane,sa njih 100,jer ako ima ženu,to neće moći.Kako čovek da ukapira izjavu da bi on više voleo da bude otac samostalni detetu,bez žene.Pritom je svestan da verovatno neće imati dece zbog toga,jer ni jedna devojka neće hteti da radja,a da je on u nekom periodu ne oženi.Šta je u pitanju?
Ja mislim da nijedna majka svoje dete ne bi dala ocu i prihvatila da vidja 2-3 sata neki dan.Da li je ovde reč o tipu koji ne noze da se veze za jednu ili o ženskarošu.Pomozite mi da shvatim zašto neko ne želi i ženu uz dete
Mani se takvih tupsona da sutra ne postaneš samohrana majka..
 
pa bas taj sto bi samo seks ce pre reci da planira decu , da bi te odvukao u krevet

dok onaj ko je bolji materijal nece da ulece i da obeca nesto , jer nece da laze

zato i kazem da je potrebvno nesto vremena

ne treba odmah ici u krevet ,ali ne treba krevet ni izbegavati suvise

izadjes par puta sa osobom , upoznas delimicno , zasto se plasiti seksa ako je osoba fina i normalna

neces prvi put - okej , treci , cetvrti ,

ako ne zelis ni nakon petog izlaska , nesto ti ne odgovara - raskini , idi dalje
Sve to je rano,posle nekoliko meseci moze.Pre,nema.
 
pa bas taj sto bi samo seks ce pre reci da planira decu , da bi te odvukao u krevet

dok onaj ko je bolji materijal nece da ulece i da obeca nesto , jer nece da laze

zato i kazem da je potrebvno nesto vremena

ne treba odmah ici u krevet ,ali ne treba krevet ni izbegavati suvise

izadjes par puta sa osobom , upoznas delimicno , zasto se plasiti seksa ako je osoba fina i normalna

neces prvi put - okej , treci , cetvrti ,

ako ne zelis ni nakon petog izlaska , nesto ti ne odgovara - raskini , idi dalje
Pa bas i nije tako da ce reci da hoce decu da bi se domogao seksa,coveku ocigledno treba provod.
 

Back
Top