sta mislite.....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

dog-face boy

Iskusan
Banovan
Poruka
5.794
mda
kad krenu da zavijaju...."svrsi mi u usta molim te ...svrsi mi u usta..ocu da gutam"..a vi je onda ufatite za kosu i kad zine vi kao ciljajte u usta i kao slucajno svrsite na trosed ili tepih ii parket xa xa xa to ce je dovesti do ludila hahahah

pcelica2

Početnik
Poruka
8
Jaoj sta ste vi pojedinci umislili da mi devojke umiremo za vasom spermom? Pre cete vi umreti ako nema ko da vam popusi nego sto mi necemo napuniti usta. Svakave gluposti covek moze da procita,raznih mozgova ima. DA KAZNI DEVOJKU,EVO SVA SE BRINE STO JOJ NECES SVR**** U USTA. Hahaha

Jacob

Buduća legenda
Poruka
49.572
mda
kad krenu da zavijaju...."svrsi mi u usta molim te ...svrsi mi u usta..ocu da gutam"..a vi je onda ufatite za kosu i kad zine vi kao ciljajte u usta i kao slucajno svrsite na trosed ili tepih ii parket xa xa xa to ce je dovesti do ludila hahahah

I kad si se probudio ono krevet moookaaaarrrrrrrr...

guest 135511

Buduća legenda
Poruka
39.924
mda

come-closer-and-tell-me-more.jpg

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.