sta mislite o....

malena_JA

Zainteresovan član
Poruka
115
Zanima me sta mislite,da li je moguce da razvedena zena koja naidje na momka...mislim na muskarca koji se nikada nije zenio a koji u isto vreme nije stariji od nje,i sa kojim ima dugu vezu koja je prelepa sa jako puno ljubavi i razumevanja,moze da ocekuje da ce sa tim istim tipom zavrsiti do kraja zivota.Napominjem da zena ima dete protiv koga muskarac nema nista...koji pita za njega alui se u isto vreme po malo boji da se sretne sa njim.Prostije....da li je moguce da se momak ozeni razvedenom zenom...i ponavljam,veza koju imaju je veza iskrene ljubavi!?
 
malena_JA:
Zanima me sta mislite,da li je moguce da razvedena zena koja naidje na momka...mislim na muskarca koji se nikada nije zenio a koji u isto vreme nije stariji od nje,i sa kojim ima dugu vezu koja je prelepa sa jako puno ljubavi i razumevanja,moze da ocekuje da ce sa tim istim tipom zavrsiti do kraja zivota.Napominjem da zena ima dete protiv koga muskarac nema nista...koji pita za njega alui se u isto vreme po malo boji da se sretne sa njim.Prostije....da li je moguce da se momak ozeni razvedenom zenom...i ponavljam,veza koju imaju je veza iskrene ljubavi!?
pa naravno ja zaista ne vidim nikakav problem...ma koliko je takvih brakovo sklopljeno do sada..meni je to skroz cool 8-)
 
Da, naravno, sasvim ostvarljivo. Zasto da ne. Samo da se ne pojavi ona cuvena boljka koja izjednacava muskarce jer neretko razvedeni vredjaju individuu samog partnera mislima "strah me je od sledeceg braka." I to samo zato na osnovu prethodnih iskustava? Gluposti.
 
Ma može,kako ne:-D
Evo,koleginica sa kojom radim ima dvoje dece i udala se za momka(koji se nikada nije ženio) i još je mlađi od nje tri godine.
Pri tome,deca žive sa njom i njim,da ne bude zabune.
 
Pfff... meni licno je tako nesto jako ne pojmivo... Ima toliko mladjih i bez deteta... Ali to sve zavisi i od tipa... kakav je i kakva razmisljanja ima... Ima slucajeva kad devojka i upeca...

Inace bas se jedan moj drug sada petlja sa jednom razvedenom godinu dana starijom... Naravno da ona hoce brak a on bas i nece... I mislim da su joj sanse jako male... pogotovo zbog njegovog "matrijarhalnog" vaspitanja... al ko zna... ne mesam im se... pa cemo videti... Ona cak i nema dete...
 
Petar_Pan:
Pfff... meni licno je tako nesto jako ne pojmivo... Ima toliko mladjih i bez deteta... Ali to sve zavisi i od tipa... kakav je i kakva razmisljanja ima... Ima slucajeva kad devojka i upeca...

Inace bas se jedan moj drug sada petlja sa jednom razvedenom godinu dana starijom... Naravno da ona hoce brak a on bas i nece... I mislim da su joj sanse jako male... pogotovo zbog njegovog "matrijarhalnog" vaspitanja... al ko zna... ne mesam im se... pa cemo videti... Ona cak i nema dete...

Upravo zbog ovakvog komentara je i postavila pitanje...
 
Jugoslovenka:
Upravo zbog ovakvog komentara je i postavila pitanje...
Znam da ima vas dosta razvedenih i da i vi imate pravo na normalan zivot i sve to... Ali ipak kontam da vam je sve to jako otezano... Uglavnom ljudi tripuju da ce sami praviti svoju decu... Ne moz ni njima zameriti...

A uvek se tu javljaju i razni drugi problemi... npr. ovaj moj drug poznaje njenog biveg muza i oni su dobri drugovi... I to mu je jos jedna dodatna moralna dilema... Takodje uvek se javlja i pitanje zasto joj prvi brak nije uspeo i sumnja da ce opet biti isto... Problematicno u startu...
 
Petar_Pan:
Znam da ima vas dosta razvedenih i da i vi imate pravo na normalan zivot i sve to... Ali ipak kontam da vam je sve to jako otezano... Uglavnom ljudi tripuju da ce sami praviti svoju decu... Ne moz ni njima zameriti...

A uvek se tu javljaju i razni drugi problemi... npr. ovaj moj drug poznaje njenog biveg muza i oni su dobri drugovi... I to mu je jos jedna dodatna moralna dilema... Takodje uvek se javlja i pitanje zasto joj prvi brak nije uspeo i sumnja da ce opet biti isto... Problematicno u startu...

Ja ne osuđujem tvoje mišljenje, imaš pravo na njega. Samo mislim da bi pre ovakvih komentara, trebao pomisliti : Šta ako se moja ćerka jednog dana razvede, ostane sama sa detetom??? Šta to znači? Da više ne treba da ima nikoga?
Ako je devojka razvedena ne znači da je šugava, znači da je samo imala tu nesreću da joj se tako nešto dogodi.
Ali u pravu si da je veza sa takvom devojkom komplikovana...ali ne i nemoguća...
Potrebno je samo da ta druga strana ima malo razumevanja...
Ako je razvedena to znači da je ona kriva za razvod..samo treba dobro obratiti pažnju na to što ona govori i sve će ti biti jasno.
 
Znam za dosta takvih slucajeva, i sasvim su mi normalni, ne znam gde moze da bude problem, ako se dvoje normalnih ljudi voli i zeli brak. Mada, moram da priznam, da mi se ne svidja onaj deo gde kazes da se muskarac boji da se sretne sa detetom...ako nekoga volim, jedva bih cekala da se upoznam sa njegovim klincem, bez obzira sto je to mac sa dve ostrice....Meni bi to znacilo da ili nije muskarac, vec decak koji se plasi, ili da ta ljubav bas i nije tako iskrena. Budi malkice oprezna, nije na odmet...
 
Jugoslovenka:
Ja ne osuđujem tvoje mišljenje, imaš pravo na njega. Samo mislim da bi pre ovakvih komentara, trebao pomisliti : Šta ako se moja ćerka jednog dana razvede, ostane sama sa detetom??? Šta to znači? Da više ne treba da ima nikoga?
Ako je devojka razvedena ne znači da je šugava, znači da je samo imala tu nesreću da joj se tako nešto dogodi.
Ali u pravu si da je veza sa takvom devojkom komplikovana...ali ne i nemoguća...
Potrebno je samo da ta druga strana ima malo razumevanja...
Ako je razvedena to znači da je ona kriva za razvod..samo treba dobro obratiti pažnju na to što ona govori i sve će ti biti jasno.
Znam da je to vama bolna tacka... i ne kazem ja da ne treba da zivite i da ste gubave... pretpostavljam da neke i dobro izgledaju... ali da se ne lazemo to vam sigurno nije plus. I fora je da svako nadje odgovarajucu osobu za sebe... sa kojom ce se razumeti u svemu....
Ovde ljudi uglavnom i nemaju muda da kazu ono sto stvarno misle... a to je da je razvedena i sa detetom ipak osoba sa minusom... Ko to kaze naravno da ce njega napasti da je surov, bez razumevanja i sve tako ali ipak je to istina... kako ovde na forumu a jos vise u RL-u kod sire populacije...
Nek svako nadje ko mu odgovara...
 
malena_JA:
Zanima me sta mislite,da li je moguce da razvedena zena koja naidje na momka...mislim na muskarca koji se nikada nije zenio a koji u isto vreme nije stariji od nje,i sa kojim ima dugu vezu koja je prelepa sa jako puno ljubavi i razumevanja,moze da ocekuje da ce sa tim istim tipom zavrsiti do kraja zivota.Napominjem da zena ima dete protiv koga muskarac nema nista...koji pita za njega alui se u isto vreme po malo boji da se sretne sa njim.Prostije....da li je moguce da se momak ozeni razvedenom zenom...i ponavljam,veza koju imaju je veza iskrene ljubavi!?
Ako je ljubav iskrena kao shto kazesh ne pitaj mnogo nego zivi zivot sa tvojim voljenim...
To shto postavljash tako pitanje znachi ili da isecahs da neshto nije ok ili te gricka tvoja proshlost pa te chini nesigurnom...Nemoj zaboraviti da svako ima proshlost i ako ti je neko potencira to ne moze biti to...ako pak prihvata onda je ok i oslobodi se ...
 
malena_JA:
Zanima me sta mislite,da li je moguce da razvedena zena koja naidje na momka...mislim na muskarca koji se nikada nije zenio a koji u isto vreme nije stariji od nje,i sa kojim ima dugu vezu koja je prelepa sa jako puno ljubavi i razumevanja,moze da ocekuje da ce sa tim istim tipom zavrsiti do kraja zivota.Napominjem da zena ima dete protiv koga muskarac nema nista...koji pita za njega alui se u isto vreme po malo boji da se sretne sa njim.Prostije....da li je moguce da se momak ozeni razvedenom zenom...i ponavljam,veza koju imaju je veza iskrene ljubavi!?

Све је могуће али...

Говориш о целом животу, а не знаш шта ће бити за годину дана...

Ти никако не можеш знати да ли је то веза искрене љубави...како кажеш.

У принципу момци не планирају нешто озбиљно са доста старијим девојкама (што овде није случај...само генерално...) и девојкама које већ имају децу. Али се никад не зна у шта може да израсте веза временом...
 
malena_JA:
Zanima me sta mislite,da li je moguce da razvedena zena koja naidje na momka...mislim na muskarca koji se nikada nije zenio a koji u isto vreme nije stariji od nje,i sa kojim ima dugu vezu koja je prelepa sa jako puno ljubavi i razumevanja,moze da ocekuje da ce sa tim istim tipom zavrsiti do kraja zivota.Napominjem da zena ima dete protiv koga muskarac nema nista...koji pita za njega alui se u isto vreme po malo boji da se sretne sa njim.Prostije....da li je moguce da se momak ozeni razvedenom zenom...i ponavljam,veza koju imaju je veza iskrene ljubavi!?


Moguce je. I vise nego sto mislis.
 
Могуће је, само постоји једна битна ствар, а то је дете и његова осећања! Када неко узима особу са дететом то онда није однос само двоје људи, ту је јако битан и однос детета према тој особи и однос будућег очуха или маћехе према детету. Значи, није довољна само ваша љубав...потребно је мало више труда, улагања и одрицања него у првом браку!


Јаооо, Синке.....особа са минусом....ха, ха....дете као минус.?!.... Боже!!!!
 
Znam vise takvih brakova, sto srecnih, sto nesrecnih... Omjer je otprilike isti kao i kod "standardnih" brakova...
Komsija mog bivseg momka popustio je pod pritiskom porodice i rodbine i ostavio takvu zenu, s kojom je bio u vezi... Nikada se nije ozenio... Kaze da ne moze sebi da oprosti sto je bio takva kukavica...
Jedan moj poznanik kaze da bi ubio bivsu zenu ako bi se ponovo udala, jer je u tripu da bi njen novi muz seksualno zlostavljao njihovu kcerku...
I tako, red po red, ima svakakvih prica... I lijepih i ruznih...
 
Mene iritira cinjenica da mnogo ljudi danas razmislja: Ma lepo se razvedem i nadjem nekog novog... bez problema... E pa bas i nije tako...
Mnogi ovde kazu da je moguce... da jeste moguce ali svi treba da budu svesni da je to extremno tesko... Neretko razvedeni i sa decom moraju i da spustaju svoje kriterijume da bi nasli nekog... Zato pamet u glavu kod prvog braka... Brak nije nesto iz cega se tako izlazi i ulazi kad ti se cefne...
 
Petar_Pan:
Mene iritira cinjenica da mnogo ljudi danas razmislja: Ma lepo se razvedem i nadjem nekog novog... bez problema... E pa bas i nije tako...
Mnogi ovde kazu da je moguce... da jeste moguce ali svi treba da budu svesni da je to extremno tesko... Neretko razvedeni i sa decom moraju i da spustaju svoje kriterijume da bi nasli nekog... Zato pamet u glavu kod prvog braka... Brak nije nesto iz cega se tako izlazi i ulazi kad ti se cefne...
Ma brak jeste, samo se dece teze otresti, sva sreca pa postoji Zvechka
 

Back
Top