Sta mislite o zenama skorpijama?Da li mislite da su one sexi

pa ne hajde objasni, kad si toliko pametna :lol: najlakše je tripovati da si inteligentan a da su svi ostali glupi jer te ne razumeju

ne d'o bog da me svako razume. z:cry:

ti lutaš bebo
skrenula si s puta bebo
to nije ljubav bebo
samo sam luda, bebo?

a ti 'mesto ''luda'' mož da ubaciš i glupa,
il' šta god ti po volji,
oskudne inteligencije npr baš umereno zvuči. :p

- - - - - - - - - -

inače, možeš i sa oba naloga da kreneš ofanzivno, samo moraš različite pretraživače da koristiš. :lol:
 
Redi Redi
clapping.gif


z:D

Kolega samo nastavi, zabavna je, da je musko ja bi se raspravljala, narocito da je muska skorpija ili jarac, a ovako ne, nemam pojma zasto me to ne privlaci nikako :zroll:

- - - - - - - - - -

ni ti ne znaš šta si htela reći...

ma nema pojma z:D valjda mi je zato i simpaticna z:D
 
Meni bas lepa, ali mi nema vajb duplog Marsa nikako.
Bas nezno i pitomo deluje.

Pa ona meni zapravo bas i ima izraženu tu grublju aries fizionomiju glave ,sa isturenom,jačom vilicom..isturenijim ocnim arkadama i zigomaticnim kostima,ušiljenijim nosem i tanjim usnama (i btw vidi se da ima tu arijevsku genetiku tipicnu za sjevernu europu,nordijci i sl) ....medjutim znam na sta mislis..i meni nedostaje taj oštar prodorni pogled i izraz tipican za marsov tip...upravo jer ima mjesec (takodje nositelj temeljnih karakateristika,pogotovo kada govorimo o "govoru" lica i onom sto se iz unutrasnjosti ogleda spolja,pogotovo u očima ) u raku...koji taj izraz umnogome ublazava i cinim skromnijim,pitomijim,toplijim ,nekada gotovo uplasenim kao na ovoj slici gore.

______

tenor.gif
 
Poslednja izmena:
Meni bas lepa, ali mi nema vajb duplog Marsa nikako.
Bas nezno i pitomo deluje.
Подзнак у Овну јој је дао јаку вилицу. Ватрени знаци су познати по четвртастом облику лица.
Међутим, владар подзнака Марс, је у знаку егзалтиране Венере, па је то смањило утицај Марса на контуре лица.
Када на све то још додаш и позиције личних планета у лепим, нежним и младоликим знацима: Венера у Ваги, Месец у Раку, диспозитор Марса - Јупитер у Девици, онда ето одговора зашто не изгледа типично марсовски.
 
@TherionII : Ja, recimo, mogu odmah da provalim Mars tipove kod zena po tome kako namestaju kosu iza usiju kao i po nesto muskobanjastijoj pozi/sedenju/pokretima tela. Ako to ne odaje, onda sigurno odaje nacin po kojoj se sminka nabacuje, pogotovo u predelu obraza od jagodica do ociju.

Ipak, saglasan sam sa tim da slika ne moze najjasnije da prikaze zenu Ovna, potrebni su i pokreti tela, ali uglavnom je veoma primetna ta dinamicna energija, upadljiva visina.

Generalno gledam nacin na koji izrazavaju kosu ili ukoliko je chelo odmah primetno (Lady Gaga) ili na koji nacin su Oci u ekspozituri (Mariah Carey)

Naglasio bih kao bitno nacin na koji se mahinalno hvataju za glavu ili predeo oko usiju.

93d7ef50351b6699e68cddd1ce9d050f.jpg

aries-woman.jpg

David-Beckham-Taurus-and-Victoria-Beckham-Aries.jpg

Kourtney-Kardashian-astrology-aries.png

kristen-stewart.png

Ti chuperci ili zulufi ili kakogod se to kaze u frizerskoj terminologiji ( :mrgreen: ) i njihova kombinacija sa ushima je nesto sto se cesto moze sagledati kod zena u znaku Ovna jer one su stalno u pokretu i cesto zaboravljaju da se bakcu tim detaljima, te ako postanes zanimljiv u trenutku, obavezno sledi veliki osmeh i mahinalno namestanje kose i diranje ushiju.

Sto se tice Skorpija, kod Skorpija ce uvek da budu izrezane, upadljive ochi koje deluju kao da imaju 100+ godina neke mudrosti.
 
Pa ona meni zapravo bas i ima izraženu tu grublju aries fizionomiju glave ,sa isturenom,jačom vilicom..isturenijim ocnim arkadama i zigomaticnim kostima,ušiljenijim nosem i tanjim usnama (i btw vidi se da ima tu arijevsku genetiku tipicnu za sjevernu europu,nordijci i sl) ....medjutim znam na sta mislis..i meni nedostaje taj oštar prodorni pogled i izraz tipican za marsov tip...upravo jer ima mjesec (takodje nositelj temeljnih karakateristika,pogotovo kada govorimo o "govoru" lica i onom sto se iz unutrasnjosti ogleda spolja,pogotovo u očima ) u raku...koji taj izraz umnogome ublazava i cinim skromnijim,pitomijim,toplijim ,nekada gotovo uplasenim kao na ovoj slici gore.

Evo jos jedne sa Mesecom u Raku, ali je vise prototip Kruele de Vil. :mrgreen:
Skorpija/Devica, vladar Merkur u Vagi(sediste Venere)..Mesec u Raku

e1715814b9c31f5ede61f59ffefa7f12--kris-jenner-hairstyles-kris-jenner-haircut.jpg




Evo jedne seksi Skorpionke
Rebbeca Romijin
Skorpija/Jarac, Mesec u Skorpiji, Mars i Venera u Vagi

14-3.jpg
 
@TherionII : Ja, recimo, mogu odmah da provalim Mars tipove kod zena po tome kako namestaju kosu iza usiju kao i po nesto muskobanjastijoj pozi/sedenju/pokretima tela. Ako to ne odaje, onda sigurno odaje nacin po kojoj se sminka nabacuje, pogotovo u predelu obraza od jagodica do ociju.

Ipak, saglasan sam sa tim da slika ne moze najjasnije da prikaze zenu Ovna, potrebni su i pokreti tela, ali uglavnom je veoma primetna ta dinamicna energija, upadljiva visina.

Generalno gledam nacin na koji izrazavaju kosu ili ukoliko je chelo odmah primetno (Lady Gaga) ili na koji nacin su Oci u ekspozituri (Mariah Carey)

Naglasio bih kao bitno nacin na koji se mahinalno hvataju za glavu ili predeo oko usiju.

93d7ef50351b6699e68cddd1ce9d050f.jpg

aries-woman.jpg

David-Beckham-Taurus-and-Victoria-Beckham-Aries.jpg

Kourtney-Kardashian-astrology-aries.png

kristen-stewart.png

Ti chuperci ili zulufi ili kakogod se to kaze u frizerskoj terminologiji ( :mrgreen: ) i njihova kombinacija sa ushima je nesto sto se cesto moze sagledati kod zena u znaku Ovna jer one su stalno u pokretu i cesto zaboravljaju da se bakcu tim detaljima, te ako postanes zanimljiv u trenutku, obavezno sledi veliki osmeh i mahinalno namestanje kose i diranje ushiju.

Sto se tice Skorpija, kod Skorpija ce uvek da budu izrezane, upadljive ochi koje deluju kao da imaju 100+ godina neke mudrosti.
Још једна жена Ован са таквим понашањем - Лена Олин :mrgreen:

3172586881b4e3a23242dd8e8cd89278--lena-olin-black-magic.jpg


lena_olin_the_reader.jpg


076c45ec1d39b7f7cc605061da001c2b--lena-olin-beautiful-creatures.jpg


actress-lena-olin-los-angeles-450w-98464634.jpg


Lena-Olin-Feet-64584.jpg
 
@Olympea

hahahahahahahaha...joj gdje nju nadje... XD Pa pade li ti na pamet da iza sve te silne sminke i operacija ..zbog kojih je prakticki promjenila svoj " licni opis" i povrsno izobličila svoju prirodu (mjesec 0° uran) ..s kojom ima ociglednih problema i to na unutarnjem nivou (kompleksi običnog ,prosječnog ,nekredibilnog,neuvaženog,izgubljenog u masi -neosvjesten mjesec u raku u trigonu sa saturnom ) zaviris u neke slike iz proslosti gdje se iole moze vidjeti njeno prirodno lice...i iole prirodnije ponasanje...a ne fejk personaliti kao tu gore.

Ja evo to odmah uradih..i naravno da se na licu bolje ogledaju i merkur i mjesec ;) :

1470


2012-11-jenner1-480w.jpg


kris-jenner-robert-kardashian-birthday.jpg


hwertewrw.JPG


Nego...kruela mozemo biti svi sa takvom sminkom..obrvama....pogotovo recimo ako imamo So u Scor pa odlucimo da svjesno sijamo u tom svijetlu. Ljudi ne zele iz kojekakvih razloga da im unutrasnje oslikava vanjsko stanje bas uvijek...pa tako nerjetko ( uglavnom nevješto) na lice stavljaju " masku " bas iz tog razloga (sminka,naočale,fejk izrazi lica,stav i sl).

Neki s njom imaju hronicnih (dusevnih) problema....pa se tako s vana imaju potrebu prikazati (uglavnom nevješto) u nekom svjetlu koji ciljano to prikriva...i obicno je u potpunoj suprotnosti sa onim stanjem s kojim se osoba suocava unutra. Pa se tako neki usiljeno osmjehuju...i glume optimizam..a dok evo neki kao ona forsiraju nadobudni,snobovski personality...(koji brzo predje u kuknjavu i plac i tako u krug) itd itd.E pa kod Kris npr se po pitanju sopstvenog odraza u ogledalu -lica i njegovog licnog dozivljaja (mjesec) nazalost iz kojekakvih unutrasnjih nesigurnosti,slabosti,kompleksa i nezadovoljstava vidi bas taj neosvjesten mjesec u raku..i kao takav bjesomucno ogleda u spoljnim konvencijama (jarcu) kojim silno zeli pripadati...postavši izobličeni odraz svog spoljnog opozita (izobličeni parametri drustva/'klase' kojim pripada).To nama ostalima lako odaje nevjesto i naivno skrivene pomenute unutrasnje nesigurnosti,nezadovoljstva,komplekse sa kojima se ova osoba ocigledno u sebi bori.

Btw..bo derek ima mjesec u aspektu sa Ne i venerom ,sto isto ima veze
 
Poslednja izmena:
Vidi joj se po pogledu da nije praznoglava
A i po horoskopu
Трећа кућа у Лаву. Владар, Сунце у Шкорпији у конјукцији са Меркуром у Шкорпији. Диспозитор Сунца и Меркура, Марс се налази у домицилу - у Шкорпији. Дакле, свест, воља (Сунце) и интелект (Меркур) добијају велику моћ и снагу од диспозитора, Марса који се налази у свом седишту, а Шкорпија, као знак је позната по томе што је у њој егзалтиран Уран. Позитиван аспект Меркура и Сатурна упућује на заинтересованост природним и техничким наукама и фокусираност/преданост научном раду.

Међутим, смештеност Меркура у петој кући (кући сцене, забаве) упућује да је публика њу схватала (Mo90Me) искључиво као леп, сексуални симбол (Mo120Ma), да се није обраћала пажња на њен интелектуални ангажман, да осим фокусирања на њене сценске наступе се посматрао њен приватни живот, препун разних ексцеса и ексцентричности (Me90Ju, Me90Ur) - удавала се шест пута, живела у закатанченом замку малтене као затвореница свог мужа, све док се једном приликом није прерушила у служавку и пребацила се преко Париза натраг у Америку, висила на телефону преко 7 сати дневно....

Ja sam je uvek gledala ko hrabru ženu koja razbija led
I mnogo je lepa
Владар подзнака, Месец у Лаву конјукција Нептун и тригон Венера у Стрелцу. Венера у Стрелцу, лепо аспектована даје прелепе и презгодне жене. Поред тога што је у тригону са Месецом, у секстилу је са Јупитером (који је иначе њен диспозитор).
 

Back
Top