Шта мислите о Војиславу Шешељу?

Шта мислите о Шешељу?


  • Ukupno glasova
    62
1586854777831.png
 
Šešelj je pokazatelj tragičnog političkog stanja u Srbiji.

Udbaš, antisrbin, bitanga.

Jedini politički uspeh u popularnosti je imao tokom ratnog stanja raspada Srbije i Jugoslavije tokom devedesetih, ali je onda pobeđene izbore prodao Miloševiću. Posle toga nikad nije imao više od 5% glasača, ali je i nakon toga 20 godina smreo u politici jer Udbi, danas DB uvek treba jedna takva budala i crikusant.
 
Udbaski vojvoda, miloseviceva i vuciceva pudlica, zenicka balerina, babura iz sheveningena s poganom jezicinom....

Све то стоји, још сад подржава вакцинисање. :dash:

Шешељ подржава да Срби примају вакцине иза којих стоје Ротшилд и Бил Гејтс а које изазивају стерилитет, канцере, аутизам и ко зна које још болести.
Шешељ подржава биолошки геноцид над српским народом. :dash:
 
Све то стоји, још сад подржава вакцинисање. :dash:

Шешељ подржава да Срби примају вакцине иза којих стоје Ротшилд и Бил Гејтс а које изазивају стерилитет, канцере, аутизам и ко зна које још болести.
Шешељ подржава биолошки геноцид над српским народом. :dash:

Ante pavelic u cetnickoj uniformi!!!
 
Noup. Vucic je upravnik okupacijom, seselj je obican saradnik okupatora. Cela politicka scena nam je lutkarsko pozoriste, nebitno je cak i ko vuce konce totalno nezanimljivo za gledanje. Deca na nivou razreda petog bi ih gadjala kokicama i sokovima na slamku. Taj level negledljivosti.
ne znam, koliko imaš godina...veruj mi, da je šešelj nekada bio veoma popularan među Srbima...možda je čak pobedio i milutinovića na izborima...sada je njegovo prošlo, narod se ohladio od njega i njegovih primitivnih fazona
 
ne znam, koliko imaš godina...veruj mi, da je šešelj nekada bio veoma popularan među Srbima...možda je čak pobedio i milutinovića na izborima...sada je njegovo prošlo, narod se ohladio od njega i njegovih primitivnih fazona
Imam dovoljno godina da razumem. Nisam siguran pa mi ti kazi da li razumes da su svi ista firma? I seselj i vucic i dacic i bosko.
 

Svjedočenje Alije Gušalića, koji je u incidentu 92. u Bijeljini, jurišajući na konju bacio bombu na kafić "Srbija"; al zaboravio da izvuče osigurač:

Šešelj: "...sam... oštro kritikovao Mirka Blagojevića što je kad vas je video da jurišate na konju s bombom u ruci, gađao vas u nogu, pa tako rizikovao da pogodi konja. Ja sam mu tada rekao da je morao da vas gađa u glavu i onda bi konj bio bezbedan".

Vidi se da je Šešelj dobar čovjek. Brine za konja. :hahaha:
 
1590271234355.png

Шешељ добио од СДА пензију, јос док је био у хаском притвору, а да народ није ни знао ! Њему су и без његовога присуства, босњацки љекари, на препоруку Бакира, утврдили да има право на инвалидитет
https://forum.krstarica.com/threads/zasto-seselj-nikad-nije-palio-bosansku-zastavu.896689/
 

Back
Top