Quantcast

sta mislite o skorpija-bik kombinaciji?

double scorpio

Početnik
Poruka
36
KAZU,ALI ZA SADA SAMO KAZU(BAR JE TAKO KOD MENE)DA JE TO NAJBOLJA MOGUCA ASTROLOSKA KOMBINACIJA KOJA POSTOJI...I TAKO JA TRAGAM I TRAZIM,TOG NEKOG FAMOZNOG PREPORUCENOG MI BIKA...BAR DA KAZE MUUUUUU,PA DA ZNAM DA JE TU,DA POSTOJI,ALI NEMA NI JEDNOG...
DA IMAM ISKUSTVA -PA DA TI KAZEM STA MISLIM-ALI U SUSTINI I MENE MUCI ISTO PITANJE... :?: :?: :?:

B

Bull

Gost
double scorpio:
KAZU,ALI ZA SADA SAMO KAZU(BAR JE TAKO KOD MENE)DA JE TO NAJBOLJA MOGUCA ASTROLOSKA KOMBINACIJA KOJA POSTOJI...I TAKO JA TRAGAM I TRAZIM,TOG NEKOG FAMOZNOG PREPORUCENOG MI BIKA...BAR DA KAZE MUUUUUU,PA DA ZNAM DA JE TU,DA POSTOJI,ALI NEMA NI JEDNOG...
DA IMAM ISKUSTVA -PA DA TI KAZEM STA MISLIM-ALI U SUSTINI I MENE MUCI ISTO PITANJE... :?: :?: :?:
Ja ne zelim da se ti mucis... :)

double scorpio

Početnik
Poruka
36
Bull:
double scorpio:
Ja ne zelim da se ti mucis... :)
...DA LI JA TO CUJEM DA NEKO NE ZELI DA SE JA MUUUUUCIM...CEKAM TE ISPOD DRVETA,U HLADU...TU JE I CVETIC...mmmmmmmm...appcihhhaaaa...smrc,smrc...SAMO PAZI NA PCELICU...(imas adresu-javi se!) :wink: