Šta mislite o Senadu Hadžifejzoviću?

94911578_247753849920370_4638543041634762752_o.jpg

Stefan Nemanja + Ana (kćer bosanskog bana Borića ili Mađarica kćerka Borisa Kalamanosa) = Stefan Nemanjić
Stefan Nemanjić (prvovjenačani sa papskom krunom) + Ana Dondolo (katolkinja, kćer mletačkog dužda Enrica Dondolo)=Uroš Nemanjić
Uroš Nemanjić + Jelena Anžujska (katolkinja, Mađarica francuske, vizantijske i njemačke krvi ) = Dragutin Nemanjić
Dragutin Nemanjić + Katalina Arpad (Mađarica katolkinja) = Elizabeta/Jelisaveta Nemanjić (bosanska banica)
ban Stjepan I Kotromanić + Elizabeta/Jelisaveta Nemanjić = Stjepan II Kotromanić
ban Stjepan I Kotromanić + Elizabeta/Jelisaveta Nemanjić = Vladislav Kotromanić
Vladislav Kotromanić + Jelena Šubić ( kćerka Juraja II Šubića) = Stjepan Tvrtko I Kotromanić

Znači , Tvrtko je naslijedio strica Stjepana II Kotromanić koji je sin Stjepana I Kotromanić i Elizabete/Jelisavete Nemanjić ,
i preko svoje babe bosanske banice Elizabete/Jelisavete Nemanjić preuzeo krunu od Nemanjića.
Prađed i prababa su mu Dragutin i Katalina Arpad,
čukunđed i čukunbaba Uroš i Jelena Anžujska ,
bijele pčele Stefan Nemanjić i Ana Dondolo ,
a kurđel Stefan Nemanja i Ana jal Bosanka jal Mađarica.

Tvrtkova mati je bila Dalmatinka Jelena Šubić, po materinoj strani je pokupio teritorij u Dalmaciji.

Vidimo da je Tvrtko bio legalista, pokupio zemlje koje su mu po zakonu pripadale.
 
...evo ponekad kada imam tvrdu stolicu pogledam njegove emisije - face - pa mi zaista čine dobro, ali nikako da se otmem dojmu da se ne radi o bošnjaku već o srbinu muslimanske vjere jer samo srbin tako može mrziti nacionalno leglo iz kojeg je niknuo...što mislite o njemu kao novinaru jel on agitator muslimanske braće ili zapadnih vrijednosti tj. raspusnosti,seksualne izopačenosti,alkohola i svinjskih kremenadli...
Mislim da je iz Priboja na Limu! Da je iz Mrkonjic grada ili tako nekog grada iz Bosne bio bi vatreni Seseljevac. Ne znam zasto ga poredim ali palo mi je na pamet neki pravi Bosanac Muharem Bazdulj,EdinAvdic ,Zuko Dzumhur iz Hercegovine jel tako da je neuporedivo, Kao iz filma dobar los zao gde su ovi dobri a on je drugi kraj. Pocetkom 19 veka stsnovnistvo Srbje je bilo pola pola odnos muslimana i pravoslavaca, To retko ko spominje ali je istina loku ne vole da govore. Kod nas je tas selektivna istina gde kazu samo pola a pola precute.
 
Mislim da je iz Priboja na Limu! Da je iz Mrkonjic grada ili tako nekog grada iz Bosne bio bi vatreni Seseljevac. Ne znam zasto ga poredim ali palo mi je na pamet neki pravi Bosanac Muharem Bazdulj,EdinAvdic ,Zuko Dzumhur iz Hercegovine jel tako da je neuporedivo, Kao iz filma dobar los zao gde su ovi dobri a on je drugi kraj. Pocetkom 19 veka stsnovnistvo Srbje je bilo pola pola odnos muslimana i pravoslavaca, To retko ko spominje ali je istina loku ne vole da govore. Kod nas je tas selektivna istina gde kazu samo pola a pola precute.
Zar u Mrkonjić Gradu ne bi trebalo da stanuju partizani ?
Zuko je rekao-Svuda sam hodio, sve sam vidio, a najljepše mi je kad dođem u rodni Konjic i sjednem kod majke u avliju, a dopire miris zove kraj hale :)
 
...evo ponekad kada imam tvrdu stolicu pogledam njegove emisije - face - pa mi zaista čine dobro, ali nikako da se otmem dojmu da se ne radi o bošnjaku već o srbinu muslimanske vjere jer samo srbin tako može mrziti nacionalno leglo iz kojeg je niknuo...što mislite o njemu kao novinaru jel on agitator muslimanske braće ili zapadnih vrijednosti tj. raspusnosti,seksualne izopačenosti,alkohola i svinjskih kremenadli...
Покушава да глуми објективност. Али ми лоше иде.
Ја сам га простудирала поприлично, одгледала сам море његових емисија, од ратних извештавања до данашњег Фејса.
Нема ту ни ''и'' од искрености.
 
...evo ponekad kada imam tvrdu stolicu pogledam njegove emisije - face - pa mi zaista čine dobro, ali nikako da se otmem dojmu da se ne radi o bošnjaku već o srbinu muslimanske vjere jer samo srbin tako može mrziti nacionalno leglo iz kojeg je niknuo...što mislite o njemu kao novinaru jel on agitator muslimanske braće ili zapadnih vrijednosti tj. raspusnosti,seksualne izopačenosti,alkohola i svinjskih kremenadli...

@Nina
Kakva vam je ovo tijema?
Ne mogu pitam ove gluplje, ne bi ni shvatili
 
Покушава да глуми објективност. Али ми лоше иде.
Ја сам га простудирала поприлично, одгледала сам море његових емисија, од ратних извештавања до данашњег Фејса.
Нема ту ни ''и'' од искрености.

Ti si doktorica u Zemunu šta tebe briga viśe za belaj-regiju?
To ni Amerika više ne može da finansira, imaju sad svojih problema.
 
...evo ponekad kada imam tvrdu stolicu pogledam njegove emisije - face - pa mi zaista čine dobro, ali nikako da se otmem dojmu da se ne radi o bošnjaku već o srbinu muslimanske vjere jer samo srbin tako može mrziti nacionalno leglo iz kojeg je niknuo...što mislite o njemu kao novinaru jel on agitator muslimanske braće ili zapadnih vrijednosti tj. raspusnosti,seksualne izopačenosti,alkohola i svinjskih kremenadli...

Kazu ca mu je pravo ime Nenad

https://www.face.ba
 
...evo ponekad kada imam tvrdu stolicu pogledam njegove emisije - face - pa mi zaista čine dobro, ali nikako da se otmem dojmu da se ne radi o bošnjaku već o srbinu muslimanske vjere jer samo srbin tako može mrziti nacionalno leglo iz kojeg je niknuo...što mislite o njemu kao novinaru jel on agitator muslimanske braće ili zapadnih vrijednosti tj. raspusnosti,seksualne izopačenosti,alkohola i svinjskih kremenadli...
Pa, jadno je kako reč Face u stvari zvodi poreklo od Feiz.

To je kao da ja, Gradimir, nazovem emisiju Top-Grade
 

Viseje pomogao ovoj crkvi (davao je i novac) nego sto si ti crkvi za celi svoj zivot

Ne bih ja na tvom mestu to baš tako tvrdila , jer zaista ne znaš koliko sam ja novaca dala crkvi i koliko sam ikona priložila ... ali ok

U osnovi ima vrlo iritantan stav, no ne znači da u osnovi radi za interes Srba i da je možda bolji Srbin od mnogih deklarisanih
 
Pratim povremeno face tv poslednjih šest meseci.
Hadžifejz brani jedinstvenu BiH.
Želi da bude gradjanska nezavisna država.
U isto vreme zalaže se za ulazak u nato, eu i priznanje tzv nezavisne države Kosovo.
Od Srba najčešći gosti su mu Čedo Prašak, Nenad Čanak, onaj komentator Janjić, Puhalo a bio je i Tadić ona žena za nato integracije i sl.
 
Pratim povremeno face tv poslednjih šest meseci.
Hadžifejz brani jedinstvenu BiH.
Želi da bude gradjanska nezavisna država.
U isto vreme zalaže se za ulazak u nato, eu i priznanje tzv nezavisne države Kosovo.
Od Srba najčešći gosti su mu Čedo Prašak, Nenad Čanak, onaj komentator Janjić, Puhalo a bio je i Tadić ona žena za nato integracije i sl.

Bio je nedavno kod Vucica Aleksandra Velikog i tamo kleknuo na kolena i trazio oprost.
On ce biti kao Kusturica, Bazdulj.....pokrstice se i uzeti ime Nenad. Jer se niko nije nadao da od alijinog novinara prede u tabor...preko Drine.

Jesi li bio u piramidama u Visokom?
 

Back
Top