Šta mislite o premijerki Srbije?

86730653_1886184694846560_5617016001313898496_n.jpg
 
Погрешан назив теме. Србија НЕМА ту државну функцију "ПРЕМИЈЕР" или премијерка. Постоји само ПРЕДСЕДНИК ВЛАДЕ СРБИЈЕ, а Србија га изгледа НЕМА.
Ово или овај или ова ИРИТИРА оним ОДВРАТНИМ гласом, нагласком и ружном појавом:bljak:
Нажалост, она нам се свима смеје у фацу, пљује на све грађане Србије, АРЧИ наше паре, а нарочито боли то када је почела ЈАВНО да промовише педерлук.
Мене је срамота, када она оде у Републику Српску или било где у свет, представљајући државу Србију и све нас.
Тада то доживљавам као највећу ноћну мору и бесна сам....:besna::besna::besna::besna::besna::besna::besna::besna::besna::besna::besna::besna::besna:
 
Fikus koji nema političku težinu. Neko ko ne predstavlja političku pretnju po Vučića, jer je po našem ustavu predsednik protokolarna funkcija.
Neprijatno iznenađenje za mene je da se ona najopasnije isprimala i sada koristi isti rečnik kao i Vučić. Prokletstvo dupeuvlakaštva u Srbiji.
 
Погрешан назив теме. Србија НЕМА ту државну функцију "ПРЕМИЈЕР" или премијерка. Постоји само ПРЕДСЕДНИК ВЛАДЕ СРБИЈЕ, а Србија га изгледа НЕМА.
Ово или овај или ова ИРИТИРА оним ОДВРАТНИМ гласом, нагласком и ружном појавом:bljak:
Нажалост, она нам се свима смеје у фацу, пљује на све грађане Србије, АРЧИ наше паре, а нарочито боли то када је почела ЈАВНО да промовише педерлук.
Мене је срамота, када она оде у Републику Српску или било где у свет, представљајући државу Србију и све нас.
Тада то доживљавам као највећу ноћну мору и бесна сам....:besna::besna::besna::besna::besna::besna::besna::besna::besna::besna::besna::besna::besna:
Da ali vi radikali ste pristali Progutati da vam se postavi kao predsednik vlade.

Šta to govori o vama
 
Neki su mi simpaticni od Vas ali pola sam Vas prijavila moderatorima za vredjanje.
Sram Vas bilo.

Pozdrav gospodžo. Zamolijo bih vas dame ne prijavljuvate u budućnosti jeri ako se kaže za nekog da je lezbejka to nije vredžanje ako me razumete. To je stvar izbora,mi živimo u euroskoj srbiji sada i nije uvreda kadse kaže za nekoga da je lezbić ili pedroseksualac. Evo počinje mi zadruga i parovi moram da idem lepi pozdrav.
 
Nije problem sto je lezbejka.
Nije toliki problem ni sto je premijerka.
Nije problem ni sto je istovremeno lezbejka i premijerka.
Problem je sto je postala premijerka samo na osnovu toga sto je lezbejka.

Voleo bih da cujem vase misljenje?
АВ сљеди Ђинђићеве инструкције; отприлике: "не смемо седети у задњој клупи, већ у првој и стално дизати руку". Е то овај ради. Мисли (претпостављам) да може заје*ати Запад.
 
АВ сљеди Ђинђићеве инструкције; отприлике: "не смемо седети у задњој клупи, већ у првој и стално дизати руку". Е то овај ради. Мисли (претпостављам) да може заје*ати Запад.
Pričaš o političaru koji je umro pre 17 godina, a ne vidiš VuqIera u svom.
 
Ana Brnabić, unuka potpukovnika JNA Antona Brnabića sa otoka Krka koji je oslobađao Dedinje od svojih vlasnika 1944-1946 i ćerka Zorana Brnabića, komunističkog funkcionera i direktora Pošte.

Eto ko je otimao vile na Dedinju.

Ona dva morona Selenić i Gorčin su u Ubistvu sa predumišljajem kroz lik uzurpatora Krsmana pripisivali sav komunistički primitivizam južnjacima falsifikujući tako stvarnost.

Istina je da ni jedan južnjak nije došao da oslobađa Beograd od njegovih nekretnina i žitelja 1944. već je Broz za te poslove dovodio razne Brnabiće sa Krka koji su do 1944. bili pripadnici ustaške vojnice.
 
Poslednja izmena:

Back
Top