Quantcast

Šta mislite o premijerki Srbije?

Felicity

Iskusan
Banovan
Poruka
5.716
Ona je spomenik lošem karakteru birača Aleksandra Vučića.

Prvo su pomahnitalo hteli da proganjaju hrvate i LGBT, a onda ih je Poglavnik naterao da prihvate baš to.

I oni i dalje ništa, prave se da su iz drugog vica. A nisu, jer smradikali iz drugog vica nemaju brkove.

Poruka
2.776
Повраћа ми се од количине хомофобије на овој теми.

homofobija je izmisljena rec,nije ni postojala. nek se oni homofobisu izmedju svoja 4 zida. nemam nista protiv lezbejke dok mi ne postane premijerka. da je neko rekao ovom jadnom narodu pre 20 godina da ce mu biti lezbejka premijerka,ne bi verovali. meni se povraca od ovoga sto se desava i jos ponekad ne mogu da poverujem da je sve ovo istina.

Enina

Elita
Poruka
17.060
Повраћа ми се од количине хомофобије на овој теми.
nek se oni homofobisu izmedju svoja 4 zida. nemam nista protiv lezbejke dok ne postane premijerka u Srbiji. da je neko rekao ovom jadnom narodu pre 20 godina da ce mu biti lezbejka premijerka,ne bi verovali. meni se povraca od ovoga sto se desava i jos ponekad ne mogu da poverujem da je sve ovo istina.
ljudima i onako dosta cirkusa...

Poruka
2.776
nego je problem sto nas niko nista ne pita. rade oni sta hoce. treba da napravimo sistem gde ce narod da glasa za svaku funkciju u drzavi. a ne oni sami da odredjuju po nalogu satanistickog zapada. red za resetke i robiju je sve duzi. ovaj poklopac od lonca ce da odleti u svemir,bes ovog naroda mora da se oslobodi jednom...

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.