ŠTA MISLITE O OVOME?

paradizo:
Ti nisi uradila nista strasno, jer to rade sve zene na svetu, i zbok toga ti moral u opste nije smanjen, jer ti nisi udata zena, i tebi prilici sve i nemozes se osecati gresnom, a pogotovo droljom, kako su te nazvali neki moralisti kojima to smeta(PERO MOLIM TE NE OPTUZUJ DEVOJKU). Nastavi da se tako ponasas, jer opet ti naglasavam, TO-JE-NORMALNO-OPHODJENJE.
A ako gospodin KAA nebi prevario svoju zenu to su njegovi stavovi i principi po kojima ti netrebas da se ravnas. Po meni ti si veoma uvazena i veoma mnogo vredis, do cim taj momak i pored svoje zenske flertuje sa tobom, i sugurno izgledas super.
BACIO PER TE
Heh pa da kad prevari muza to je greh... a kad prevari decka to nije... cak sta vise normalno je da se ljudi varaju... :lol: Joj Paradizo opet me zasmejavas sa svojim biserima...:lol:
 
Ma nije ok da se ljudi medjusobno varaju,ali neretko se deshava da osetish neshto prema nekome...da li bi taj osecaj postajao ako je u vezi sve ok...ili chak i jeste ok ali onaj drugi filling je dovoljno jak da premashuje postojeci...da neshirim prichu o lichnostima u smislu onih tipova koji jure za svakom suknjom ...i sl
 
teresa:
Pre par meseci se viđala sa dečkom koji ima devojku...Tačnije rečno to nije bilo redovno viđanje već sex povremrno po principu kad se desi desi....Počelo je kao jednokratna kres varijanta ali ...odužilo se...usled kvaliteta istog....To je saznala moja prijateljica i nije joj se svidelo te me optužila za nemoral i mešanje u tuđu vezu... Ja na to nisam gledala tako jer mi zaista nije cilj vaza sa pomenutom osobom...I da je slobodan ja ne bih vezu sa njm....te sam smatrala da sam ja ok u svemu tome...
Ali reči dotične drugarice mi nametnuše pitanje: da li je ipak mešanje u vezu? Šta vi mislite o tome?

Da ne misli$ pichkom vec glavom znala bi da je to direktno me$anje u vezu!
Odma da se razumemo.. ja te ne osudjujem $to se me$a$ u vezu, vec $to misli$ polnim organom umesto glavom, a ovde postavlja$ glupa pitanja
 
paradizo:
Ti nisi uradila nista strasno, jer to rade sve zene na svetu, i zbok toga ti moral u opste nije smanjen, jer ti nisi udata zena, i tebi prilici sve i nemozes se osecati gresnom, a pogotovo droljom, kako su te nazvali neki moralisti kojima to smeta
Stani paradajzo. Pa naravno da je drolja. Ne bi bila drolja u sluchaju da nije znala da je ovaj u vezi, a po saznanju da je u vezi prekinula sexualne odnose sa njim.
Ovako je drolja bez pogovora i ja tu ne vidim ni$ta ruzhno ako je neko drolja. Svi smo mi nekada u zhivotu bar jednom bili drolje e sada.. neko se toga stidi, a neko to prihvata kao ne$to normalno $to danas/sutra mozhe svakome da se desi. Ljudi smo
 
varanje je rezultat nečeg lošeg u vezi , možda smo dosade, svatko ima svoje razloge ali kad se sazna za prevaru onda je strka i panika PREKIDAMO JER ME PREVARIO, LJUBAVNICA JE KUJA I RASTAVILA NAS

ma nije vas "kuja" rastavila, ona vas je oslobodila loše veze
 
cLick - OR - Die:
Da ne misli$ pichkom vec glavom znala bi da je to direktno me$anje u vezu!
Odma da se razumemo.. ja te ne osudjujem $to se me$a$ u vezu, vec $to misli$ polnim organom umesto glavom, a ovde postavlja$ glupa pitanja

Ne bih se slozila sa konstatacijom o tome cime ja zapravo mislim....
A da li je pitanje glupo ili ne svaki citalac sam procenjuje tako da...
 
Petar_Pan:
Heh pa da kad prevari muza to je greh... a kad prevari decka to nije... cak sta vise normalno je da se ljudi varaju... :lol: Joj Paradizo opet me zasmejavas sa svojim biserima...:lol:
Ne dajem sebi pravo da sudim da li je nesto greh ili nije! Jer sta je GREH?!
Ne bi trebalo da bude ispravno da se ljudi varaju ali cinjenica je da je to izuzetno cesto...
Ja znam vrlo malo ljudi koji nikada nisu prevarili svoje partnere...
 
Nikad nisam bila sa deckom koji je imao djevojku (ovdje mislim, nikom nisam bila varijanta) ali imam drugara koji stalno ima jednu djevojku i dvije tri varijante pored, to jeste mjesanje u vezu ako gledas sa aspekta dijevojke koja voli i koja zeli da ostvari nesto ozbiljno! Niko ne voli da bude prevaren! Iskreno ne bih bila u stanju da nekom budem nesto neobavezno ali opet, nismo svi isti tako da ako ste svi srecni...
 
teresa:
Ne dajem sebi pravo da sudim da li je nesto greh ili nije! Jer sta je GREH?!
Ne bi trebalo da bude ispravno da se ljudi varaju ali cinjenica je da je to izuzetno cesto...
Ja znam vrlo malo ljudi koji nikada nisu prevarili svoje partnere...
Greh je povrediti nekoga svesno.Takodje,znam dosta onih koji su prevarili,bili prevareni i konacno one koji nisu doziveli ni jedno ni drugo,ovi treci mozda jesu malobrojni ali gotivim ih jer mi dokazuju da smo ipak evoluirali i da nemamo moralne stavove majmuna.
Teresa, pece te savest- to je ok. i to dokazuje da nisi ono cime sam te nazvao inace nikakve grize ne bi bilo.Razmisli ponekad o tome sta si ti u stvari ispala u celoj toj kombinaciji,njih dvoje to mozda prebrode,mozda ne ali ti ostajes sa secanjem da si nekome bila samo objekat...Ti si tu ustvari najvise povredjena iako mozda i nisi svesna
toga.
 
paradizo:
ZAMOLIO BIH TE DUSO, DA VRATIS STARI AVATAR, OVAJ TI NE DOLIKUJE.
C*M*O*K

Što, baš je sladak. :lol: :lol:
Šalim se. :-D
Menjam ga a ovaj ostavljam ovde za uspomenu i dugo sećanje. ;-)
 

Prilozi

  • star trek.jpg
    star trek.jpg
    2,5 KB · Pregleda: 44
Verovali ili ne, postoji vise vrsta morala. Tradicionalni, racionalni, konzervativni itd, itd. Sa stanovista tradicionalnog Terezu bi obesili o prvu banderu, ali za pristalice racionalnog, koje smatraju da je svako ponasanje koje donosi rezultat moralno, ona je heroina. Posle ovog palamudjenja, ja je ne bih ni `besio ni hvalio, samo neka zipa da je ne uhvati djevojka doticnog. Sto zene umeju (ne)moralno da bijuuuuuuuu
 
petrof:
Verovali ili ne, postoji vise vrsta morala. Tradicionalni, racionalni, konzervativni itd, itd. Sa stanovista tradicionalnog Terezu bi obesili o prvu banderu, ali za pristalice racionalnog, koje smatraju da je svako ponasanje koje donosi rezultat moralno, ona je heroina. Posle ovog palamudjenja, ja je ne bih ni `besio ni hvalio, samo neka zipa da je ne uhvati djevojka doticnog. Sto zene umeju (ne)moralno da bijuuuuuuuu
Spalili bi je na lomaci,ili bi joj sprzili polne organe usijanim gvozdjem - ako o tim vremenima tradicionalnog pricamo(ne bese bandera tad),al` aj ti meni definisi taj "racionalni"moral tj. kakve to rezultate treba da donese?
 
Ako je za tebe cilj kome tezis moralan, onda su ti moralna i sva sredstva da bi ga postigao. Osnovni princip makijavelizma „cilj ne bira sredstva”. Udaljavamo se, bitno je da Tereza ne bude uhvacena, mozda ova druga nije cula za Makijavelija :-)
 
`Tebi makijavelizam moralan?Recimo,svidja mi se tvoja zena- i onda da bih dosao do nje prvo se sprijateljim s` vama,onda platim da tebe zgazi kamion, onda nju tesim...Eto cilja postignutog,po svim pravilima makijavelizma(ne zaboravi da su gorepomenuti i Nice duhovni tvorci fasizma)
 
teresa:
Svako ima pravo na svoje misljenje....
Ne zadovoljavam se ja time naravno! To je bila stvar trenutka koji je prosao... Posle veze od 8 god ne zelim da upadam prebrzo u nesto ozbiljno...tako da je trenutno ne mastam o tome da budem voljena...sasvim je ok ovako kako je!
Sto se samopostovanja tice...ne znam kome ja treba da ga dokazujem....Ja postujem sebe isto koliko i pre te avanturice...


Ok, kad je vec sve tako, zasto postavljas nama uopste pitanje? Koliko vidim ti si sa sobom rascistila, sta onda jos zelis? Jedino ako i dalje zelis pred sobom na neki nacin da se opravdas, ispada kao da ti je potrebno tako nesto.
 
luckastalutkica:
Nije trebalo da budes sa deckom koji ima devojku izuzev ako on nije bio prvo tvoj pa onda njen decko.Nikada,ali nikad u zivotu,bas nikad ne bih imala seks sa deckom koji ima devojku.Pre bi mogao da me zakolje nego da me nagovori na seks.

Ovo tako lako moze da ti se desi - morao bi naknadno da te kolje...

@ teresa, Nina 2 ti je lepo odgovorila. I ukratko: lupila si recku da mozes da budes varijanta posedniku devojke, jos samo ozenjenom.

Ako nastavis "time" da se bavis - tvoja stvar, kao sto je bila i dosada. Nista strasno - nista se katastrofalno nece desiti, a nije se ni desilo...
 
petrof:
Ako je za tebe cilj kome tezis moralan, onda su ti moralna i sva sredstva da bi ga postigao. Osnovni princip makijavelizma „cilj ne bira sredstva”. Udaljavamo se, bitno je da Tereza ne bude uhvacena, mozda ova druga nije cula za Makijavelija :-)
Nece, nece decko je bio samo gost u mom mestu...Inace zivi u Hrvatskoj a devojka nikad nije bila i sumnjam da ce i doci ovde...Tesko da cu vise sresti bilo koga od njih dvoje...Pa pazim ja sta radim.....
 
teresa:
Nece, nece decko je bio samo gost u mom mestu...Inace zivi u Hrvatskoj a devojka nikad nije bila i sumnjam da ce i doci ovde...Tesko da cu vise sresti bilo koga od njih dvoje...Pa pazim ja sta radim.....
:cry: A taman kad sam pomislio...ma ok,pazi ti sta radis tako...a sva moralisanja i sl njasra,nebitna su.
 
petrof:
Klasican primer racionalizacije, „kad mogu svi sto ne bih mogla i ja, nije to tako strasno”. Strasno nije , ali je lose. Jako.


Ne koristim takve izgovore!! Samo sam rekla sta vidim oko sebe!
Naravno da svi mi mastamo o idealnoj vezi...O tome da nadjemo srodnu dusu...koja ce nas voleti i koju cemo voleti...Naravno da zelimo da nam budu verni i da budemo verni...Ali u stvarnosti cesto nije tako...desavaju se razne manje ili vise lose stvari a prevara svakako jeste jedna od njih...Nisam bila u situaciji da prevarim nekoga...Kad sam osetila da bih mogla, prekinula sam svoju losu vezu ( u kojoj niko nije bio srecan )! Bila sam prevarena davno, na pocetku te veze i veoma lako oprostila a da nisam ni pomislila da se ta druga devojcica umesala...Smatrala sam da je moj tadasnji decko iskljucivi krivac jer on je u vezi a ona ne!
E sada spletom okolnosti ja sam bila ta devojcica nekom i sledeci svoju logiku zauzela sam stav da se ja nisam umesala u vezu...No posle duzeg razmisljanja i citanja vasih odgovora kontam da to ipak mesanje jeste...I to je to...
Sto se morala tice zaista mi nije namera bila da pricam o tome...Tu ce svako imati svoj stav koji je stekao kroz vaspitanje i iskustvo pre svega...Ali i to je normalno....Oko toga cemo se tesko sloziti i ovde jer nismo ni kod drugih tema....Takodje, ni o tome sta je greh ne bih da pricam...Ne volim da sudim..tj. trudim se maksimalno da to ne radim i s godinama sve vise uspevam o tome...Jer ko sam ja da sudim sta je greh u Bozijim ocima ( Slovo srama )...Isto tako sebi oduzimam pravo da osudjujem one koji to rade...

Da ne duzim vise, odgovor na pitanje sam dobila " mesanje jeste" po misljenju vecine ( a to me je i zanimalo ).
Hvala svima na iskrenosti...vreme je da se krene dalje...
 
teresa:
Pre par meseci se viđala sa dečkom koji ima devojku...Tačnije rečno to nije bilo redovno viđanje već sex povremrno po principu kad se desi desi....Počelo je kao jednokratna kres varijanta ali ...odužilo se...usled kvaliteta istog....To je saznala moja prijateljica i nije joj se svidelo te me optužila za nemoral i mešanje u tuđu vezu... Ja na to nisam gledala tako jer mi zaista nije cilj vaza sa pomenutom osobom...I da je slobodan ja ne bih vezu sa njm....te sam smatrala da sam ja ok u svemu tome...
Ali reči dotične drugarice mi nametnuše pitanje: da li je ipak mešanje u vezu? Šta vi mislite o tome?

Ako ovakva tema vec postoji...


Jeste mesanje,ali nastavi tako sa njim dok doticna devojka ne sazna za to i uhvati vas na delu :lol:
 

Back
Top