Sta mislite o drugarskom sexu?!!

  • Začetnik teme Alexandra
  • Datum pokretanja
Eto ja sam tako izgubio dobru prijateljicu. bili smo dugo prijatelji dok jedno vece nismo sjeli kod nje da gledamo filmove... ili bolje receno legli.
Prvo se kao prijateljski zagrlis, pa poslije to predje u neko mazenje. I malo po malo... *@/!*****

Jedno vrijeme je to bilo samo prijateljsko praskanje, dok ona nije htjela vise i ja sam naravno tu ispao konj jer nisam htio vezu :))

Ali ne iskljucujem tu mogucnost... recimo da smo i ja i ona tada htjeli isto moglo bi to i dobro da funkcionise.
 
Topdzija:
Verujte mi da to moze da funkcionise. Ja imam nekilko prijateljica sa kojima se povremeno kresnem i to nam prijateljstvo cini jos cvrscim jer nema ljubomore a iskrenost je na najvisem nivo. Uvek smo spremni jedno drugom da pomognemo a i da jedno drugo iskreno posavetujemo u vezi sa partnerom sa kojim smo u vezi.
Jedno vreme mi je to bilo odvratno jer sam se zaljubia u tipa koji je vec bio "dobar drug" sa mojom prijateljicom.
Kasnije sam shvatila da treba razdvajati one odnose koji mogu da ostanu lagana zabava od onih koji mogu da postanu nesto vise i prestala da se mucim. Shvatila sam da je i to neka vrsta veze ako neces nista formalno ozbiljno.
Mada -uvek mozemo da procenimo sta je "vodjenje ljubavi" ne samo u krevetu vec i kroz sve ostalo - tu vec nije potrebam vise niko treci ni usput.
 
brebrebre nista bolje od drugarice sa kojom drugarski mozes da se kresnes -= ****** pa ako se palis, ako te pali koji ku*ac se lishiti lepih trenutaka...

kao ono ajd bolje da igramo karte aa?

ma daj bre super je drugarsko *******

samo je zajebano jako doci do njega
 
ana marija:
za mene je ova tema crno bela
ili sa nekim spavas i on ti nije samo drug
ili ti je neko drug a ne ljubavnik
dakle da konstatujem i ja sam daltonista po ovom pitanju....
PRIMER PRVI: zamisli, pridje ti lik i pita te da li mogu da ti drugarski kresnem zenu.... nista licno drugarski :twisted:
PRIMER DRUGI: TI SI SUPER ORTAK SA RIBOM SA KOJOM SI IMAO SEX ILI VEC NEKOLIKO PUTA KREVETIRANJE.... E JOS SVASTA CU OVDE PROCITATI.
 

Back
Top