Sta mislite o Cedomiru Jovanovicu?

Ceda je

  • Stavovi su mu pozitivni podrzavam ga

  • Ne podrzavam ga

  • Nemam misljenje


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Ok je nacelno sto se stavova tice, ali nedovoljno autentican, zamoran, ne mogu ga slusam duze od 10 min, ubije me u pojam.

Po mnogim pitanjima on je Čedi profesor. Bixi je imala prililu da vidi taj rad iznutra i verujem da joj je realno elokventni, opušteni i iskusni Proka mnogo više prijao od napaljenog ali nedovršenog Čede.

Cedu bih mogao bilo gde, cak i kod Marica.

Marićevac je njegovo prirodno okruženje, takoreći kulturni zavičaj samo to pokušava da sakrije od ciljne grupe.

Mnogi konzervativci svrsavaju kad Ceda prica, ne zbog toga sta prica, no zbog nacina na koji to radi. Isto vazi i za Bilju kad se rasplamsa.
Zapravo je obrnuto, Konzerve se ne obaziru na stil. One to smatraju derperskim fazonima.
 
Ne vredi na njega trositi tastaturu jedini uspeh u zivotu mu je sto je namestio zube, nabildovao se uz njegovu genetsku gradu i nesretno detinstvo zahvaljujuci medikamentima i najverovatnije hormonu rasta usled cega je ona njegova odvratna bradica dobila bolji izgled, tetovaza takode govori dosta o njemu koju on i istice, pored nje je uzaludan sav trud stilista i skupa odela, pored svega je ostao samo jedan "nabildovani" istetovirani majmun, da ne vredam Rome.
Zastupa neoliberalizam, a realno nije mogap zavrsiti ni spomenutu srednju ekonomsku skolu, pored poklonjenog kapitala stalno je u finansijskim problemima, koje resava politickom prostitucijom.
 
Ne vredi na njega trositi tastaturu jedini uspeh u zivotu mu je sto je namestio zube, nabildovao se uz njegovu genetsku gradu i nesretno detinstvo zahvaljujuci medikamentima i najverovatnije hormonu rasta usled cega je ona njegova odvratna bradica dobila bolji izgled, odvratna tetovaza takode govori dosta o njemu koju on i istice, pored nje je uzaludan sav trud stilista i skupa odela, pored svega je ostao samo jedan "nabildovani" istetovirani majmun, da ne vredam Rome.
Zastupa neoliberalizam, a realno nije mogap zavrsiti ni spomenutu srednju ekonomsku skolu, pored poklonjenog kapitala stalno je u finansijskim problemima, koje resava politickom prostitucijom.

Ala si ga okrpio...
 
Po mnogim pitanjima on je Čedi profesor. Bixi je imala prililu da vidi taj rad na delu i verujem iz nekog razloga realno elokventni, opušteni i iskusni Proka mnogo više prijao od napaljenog ali nedovršenog Čede.



Marićevac je njegovo prirodno okruženje, takoreći kulturni zavičaj samo to pokušava da sakrije od ciljne grupe.


Zapravo je obrnuto, Konzerve se ne obaziru na stil. One to smatraju derperskim fazonima.

Sto se mene tice, ucenik nadmasio ucitelja. Proka je dotrajao.

Meni je vrlo cesto simpa nas hajducki mentalitet, upregnut u neku humanisticku i liberalnu pricu. U tom slucaju dobiju se Bilja, Ceda, delom i Serhije Trifuneli, mada on je vec lajkse.
 
Sto se mene tice, ucenik nadmasio ucitelja. Proka je dotrajao.

Kako god, osta Bixi neudata. Tako da šta znaš, možda nisi prošao kao pastorak ali prođeš kao prosac. Samo Tjudorovski.

Meni je vrlo cesto simpa nas hajducki mentalitet, upregnut u neku humanisticku i liberalnu pricu.

To je mislila i OZNA prilikom formiranja partija navodno građanske provenijencije tokom 90ih.
 
Sto se mene tice, ucenik nadmasio ucitelja. Proka je dotrajao.

Meni je vrlo cesto simpa nas hajducki mentalitet, upregnut u neku humanisticku i liberalnu pricu. U tom slucaju dobiju se Bilja, Ceda, delom i Serhije Trifuneli, mada on je vec lajkse.

Sve bi to bilo ok da nam se ne topi stvarnost, e tek onda važi ta vaša fora: da je učenik nadmašio učitelja...

Ah, da vi premladi to ne kapirate, hoću sad i odmah... :kafa:
 
culi ste za gubitnike tranzicije

ceda je dobitnik tranzicije

iskoritstio je svoje politicke veze da bi dosao u kontakt sa mafijom ,

sve te veze ukomponovao da dodje do nekih para

da je srbija iole normalna , robijao bi zbog svacega necega
On kaže da se bavio poštenim privatnim poslom

Ja mu verujem

To nije za mene, jer ne želim da registrujem pravna lica u SSSR VuqIeristanu
 

Back
Top