Quantcast

Sta mislite o Cedomiru Jovanovicu?

Ceda je

• Stavovi su mu pozitivni podrzavam ga

• Ne podrzavam ga

• Nemam misljenje

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Boris Grušenko

Iskusan
Poruka
6.292
Ceda i sam govori da je za NATO, tako da ni ovo nije otkrivanje tople vode. Rekao sam da je Vucic znatno "promenio" pricu koju je imao 90ih, pa ga je Ceda podrzao u gledistima koje je promenio, sto je i on sam rekao.
To što si se izjasnio da si za NATO ne znači da NATO u to veruje. To nije udruženje golubara već maligna militantna organizacija koja veoma vodi računa o tome kakve operativce angažuje naročito ako su istaknuti. Što dalje znači da je poršao dubinsku proveru i kao beskarakteran lik oberučke primljen u službu.

Kontradiktoran si, prvo si tvrdio da ga je Čeda preobratio, šatro došo Vučić Čedi na kanabe a sad vrdaš na neke podrške i približavanja.

Boli Vučića uvo za Čedinu podršku, samo mora da ga trpi do daljnjeg.

momcilo95

Veoma poznat
Moderator
Poruka
11.479
To što si se izjasnio da si za NATO ne znači da NATO u to veruje. To nije udruženje golubara već maligna militantna organizacija koja veoma vodi računa o tome kakve operativce angažuje naročito ako su istaknuti. Što dalje znači da je poršao dubinsku proveru i kao beskarakteran lik oberučke primljen u službu.

Kontradiktoran si, prvo si tvrdio da ga je Čeda preobratio a sad vrdaš na neke podrške i približavanja.

Boli Vučića uvo za Čedinu podršku, samo mora da ga trpi do daljnjeg.
Ma jok, pogresno si razumeo. Vucic se preobratio (sa ili bez navodnika), a Ceda podrzava preobracaj.

Dekston

Domaćin
Poruka
3.183
Čeda je ekstremni ljevičar. On treba da je prisutan u politici Srbije,jer Srbija je zaista demokratska zemlja i sloboda mišljenja je zagarantovana. Tipova poput Čede nema ni u Sarajevu,Zagrebu,Skoplju,Tirani da ne govorim u Prištini. Takav tip čovjek ne bi mogao opstati u tim sredinama ni 7 dana. Izdajnika bi smakli branitelji :mrgreen: .

Smatra sebe ekspertom ekonomije iako mu je propala Fidelinka i otišla pod stečaj koju je vodio zajedno sa svojom suprugom. Izjave su mu uglavnom autošovinističke i poneka prazna fraza o ekonomiji. Kupio je glasove uglavnom od manjinskih naroda u Srbiji; Bošnjaka,Hrvata,Albanaca,ponekog travara i ponekog iz ekipe lgbt. Kako je migracija i asimilacija manjina smanjivala njihov broj u ukupnom broju stanovnika Srbije,tako se i njegovo glasačko tijelo topilo.

Pljuvao je dosta po Republici Srpskoj,mada me to nikad nije tangiralo iako sam Prečanin. Ja čak volim da me takvi mrze,ne volim da nas iko žali.

Njegov fizički izgled,stajling,tetovaže ne odaje osobe koja je ozbiljna i zaslužuje mjesto u parlamentu. Karijera mu slabo ide,bolje mu je da slijedi primjer Ćićoline. Neka baci sako i u filmiće za odrasle da krene,za toga je prikladniji.

Ako ništa,bar pjeva muziku za uši koja mojim komšijama Bošnjama odgovara. Sada je savjetnik Željku Komšiću. Idealan tandem Čeda Prašak i Želja Alkos.

Mr.Infinity

Poznat
Poruka
7.445
Evo nastavljam serijal Sta mislite o tema :D

Ceda Jovanovic

Pogledajte prilog 648418

LDP lider. Stavovi?

Kosovo: Priznanje
Srebrenica: Genocid
Spoljna sila: SAD
Ekonomija: Liberalna razvoj malih i srednjih preduzeca
Vucic: Wanna be u koaliciji
Sajt www.ldp.rs : Ne radi mesecima
NATO: Ulazak
Gej brakovi: Da

Koliko vremena provodite u teretani?

- Teretana i ja smo super poslednjih 30 godina, i danas, kao i na prvom treningu, ne mislim da se po bilo čemu razlikujem od svih ljudi koji se osećaju bolje kad vežbaju.
O Čedomiru Jovanoviću ne mislim ništa dobro niti pozitivno. Sva sreća da je samo jedan marginalac koji se ništa ne pita.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.