Quantcast
  • Dragi prijatelji, forum "Hobi" smo prebacili u kategoriju "Zabava" i pripojili smo mu teme iz foruma "Аlbumi sa sličicama" i "Strip i Anime".

Sta mislite o Cedomiru Jovanovicu?

Ceda je

• Stavovi su mu pozitivni podrzavam ga

• Ne podrzavam ga

• Nemam misljenje

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

sasasta

Elita
Moderator
Poruka
21.583
Poruka
8.559
Ceda je ostao pri svojim stavovima, Vucic je "promenio" svoje i sad su na istoj ili slicnoj putanji. Znaci nije Ceda dosao k Vucicu, no Vucic k Cedi zapravo, pa je Ceda samo aminovao i podrzao neke stvari koje ovaj radi, a koje se poklapaju sa njegovim.
Pošto te prozivaju da si mlad, pretpostavljam da jesi, pa shodno tome ti neke priče iz komunističke prošlosti nisu tako bliske.

Zapad je onda iz namere da pakosti SSSR-u plasirao pričice o tome kako komandant neke formacije izvesni general a jedini iznad njega je poručnik, politički komesar iz KGB, NKVD ili nečeg sličnog.

Takva je situacija danas u Srbiji.

Ovde kadidati pobede na izborima postanu predsednici ali im je uvek nadređeni neki podcenzusni enkavedeovac protažiran od strane EU ili SAD.

Felicity

Iskusan
Banovan
Poruka
5.718
Pošto te prozivaju da si mlad, pretpostavljam da jesi, pa shodno tome ti neke priče iz komunističke prošlosti nisu tako bliske.

Zapad je onda iz namere da pakosti SSSR-u plasirao pričice o tome kako komandant neke formacije izvesni general a jedini iznad njega je poručnik, politički komesar iz KGB, NKVD ili nečeg sličnog.

Ovde kadidati pobede na izborima postanu predsednici ali im je uvek nadređeni neki podcenzusni enkavedeovac protažiran od strane EU ili SAD.
Da, ti si za smradikale.

momcilo95

Veoma poznat
Moderator
Poruka
12.576

Pa dobro, nisi mi sad otkrio toplu vodu. Mada, ta kontrola od strane EU komesara u sustini je mac sa dve ostrice, hocu reci nekad i nije toliko losa, jer bi ovi satrapi ovde radili sta bi hteli da je makar formalno nema.

Poruka
8.559
Pa dobro, nisi mi sad otkrio toplu vodu. Mada, ta kontrola od strane EU komesara u sustini je mac sa dve ostrice, hocu reci nekad i nije toliko losa, jer bi ovi satrapi ovde radili sta bi hteli da je makar formalno nema.
Nisi je ni sam otkrio s obzirom da si prethodno tvrdio da je došlo do ideološkog približavanja Čede i Vučića.

Nema nikakvog približavanja, Čeda je samo jedan od NATO pandura koji nadzire rad lokala. Nešto kao Vuk Drašković, čovek koji je ostao bez političkog kredibiliteta ali je nastavio da se izdržava kao nadzorni organ.

Felicity

Iskusan
Banovan
Poruka
5.718
Nisi je ni sam otkrio s obzirom da si prethodno tvrdio da je došlo do ideološkog približavanja Čede i Vučića.

Nema nikakvog približavanja, Čeda je samo jedan od NATO pandura koji nadzire rad lokala. Nešto kao Vuk Drašković, čovek koji je ostao bez političkog kredibiliteta ali je nastavio da se izdržava kao nadzorni organ.
Da ali Čeda je u realnost sužanj SNS a ne obratno

Tako da je vreme da priznaš da si rusošiit

momcilo95

Veoma poznat
Moderator
Poruka
12.576
Pa nisi je ni sam otkrio s obzirom da si prethodno tvrdio da je došlo do ideološkog približavanja Čede i Vučića.

Ceda i sam govori da je za NATO, tako da ni ovo nije otkrivanje tople vode. Rekao sam da je Vucic znatno "promenio" pricu koju je imao 90ih, pa ga je Ceda podrzao u gledistima koje je promenio, sto je i on sam rekao.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.