Quantcast
  • Dragi prijatelji, forum "Hobi" smo prebacili u kategoriju "Zabava" i pripojili smo mu teme iz foruma "Аlbumi sa sličicama" i "Strip i Anime".

Sta mislite o Cedomiru Jovanovicu?

Ceda je

• Stavovi su mu pozitivni podrzavam ga

• Ne podrzavam ga

• Nemam misljenje

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Bornemisa

Aktivan član
Poruka
1.314
On je čovek koji je znao šta je hteo i to umeo da ostvari.

Prema tome primer za ugled ali samo u tom smislu.

Što se njegovih političkih stavova tiče potpuno su neautentični jer je on samo politička podstanica za reemitovanje. On intimno ni u šta od onog što javno pripoveda ne veruje.

Njegov moto je - dok ima za mene ne može bolje biti.
Nije on umeo nista, cak ni da zavrsi srednju ekonomsku skolu iz koje su ga iskljucili zbog nesposobnosti pracenja nastave.

momcilo95

Veoma poznat
Moderator
Poruka
12.535
U principu mogao je i njoj da bude jer je lik diplomirao od prilike kad se ona rodila.

Ali to samo treba da ti bude pokazatelj kakav je Proka razoran frajer.

Posle Proke potop.
Pa njoj moze tata, meni deda, to je to.

Ma Proka je smarac, neduhovit, usiljen, bas onako blah. Moja hipteticka majka, iako je superzena, nikad nije imala racionalne izbore po pitanju frajera, jer bi u suprotnom sada bila u zajednici sa mojim hipotetickim ocem Cedom, a ja njihovo cedo.

momcilo95

Veoma poznat
Moderator
Poruka
12.535
Smarač ili ne, evo ni Sanji nije sišao osmeh sa lica tokom razgovora sa dotičnim.

Emituje neki mošus, opčiniteljskim вајбом dotiče im tačke do kojih drugi ne dopiru lako poput njega
Ok je nacelno sto se stavova tice, ali nedovoljno autentican, zamoran, ne mogu ga slusam duze od 10 min, ubije me u pojam. Cedu bih mogao bilo gde, cak i kod Marica. Mnogi konzervativci svrsavaju kad Ceda prica, ne zbog toga sta prica, no zbog nacina na koji to radi. Isto vazi i za Bilju kad se rasplamsa.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.