Quantcast

Sta mislite o Cedomiru Jovanovicu?

Ceda je

• Stavovi su mu pozitivni podrzavam ga

• Ne podrzavam ga

• Nemam misljenje

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Saliva

Veoma poznat
Poruka
10.984
On je čovek koji je znao šta je hteo i to umeo da ostvari.

Prema tome primer za ugled ali samo u tom smislu.

Što se njegovih političkih stavova tiče potpuno su neautentični jer je on samo politička podstanica za reemitovanje. On intimno ni u šta od onog što javno pripoveda ne veruje.

Njegov moto je - dok ima za mene ne može bolje biti.
Zapravo, veruje u white race supremacy
Istinski

Saliva

Veoma poznat
Poruka
10.984
Ova najnovija varijanta Č. Jovanovića mi je prihvatljiva za popularnost radi popularnosti-preterano logičan, sve na jes u skladu sa najnovijim trendovima, zgodnjikav, prevejalo ga ovo i ono, a ostao onako drčan, da ne kažem nekulturan, praktikuje isto brzanje kad hoće nekog da obezglasi i obezreči i onda (kao) poentira...
Sad je pogodan da gostuje po TV emisijama i govori na mnoštvo tema, naročito ako ima neko još ko protivureči, pa da se dohvate-kao ono sa Ražnatovićkom.

Više ga čak i ne doživljavam kao političara... što je možda i kompliment.
Neodlučna sam, malo mi je ova tri ponuđena odgovora.
ČJ bih smestila u: zabavan, zanimljiv, onako... neka idealna ali nedostižna destinacija za sve reality igrače, jer onda kad mu vidiš leđa i čuješ odjavu, ideš da radiš nešto šezdeseto i o njemu više ne razmišljaš, ali svaki sledeći put kad bude u najavi-ti ćeš to gledati jer znaš da ćeš biti zabavljen pošteno.
Harizmu ima, ima talenat... ali eto... nedostaje još nešto.
Po svoj prilici, Raznatovic Svetlana je bila u pravu i to skoro za sve sto je izrekla.

YeOldeJagge

Poznat
Poruka
9.318
Da
Jedino pametno sto je izrekao za duze vreme je da Seselj vozi rendz rovera od 140.000 eura
To je onaj Autobiography model. Ne znam da li pratiš kanal mog kolege Dondzea

Navešću još neke pozicije Čede:

3. Dobro je što su ušteđeni dinari, jer ih je DS bio potrošio.

(Potpuno retardirana pozicija, kao da dramaturg priča o ekonomiji)

4. Čeda je pobedio, jer nije Čeda postao zagovornik Velike Srbije, nego Vučić zagovornik Čedizma.

(Glupa pozicija, jer gleda se samo ko je gornji, a percepcija je da je Čeda donji posle 2012.)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.