Šta mislite o budućnosti ekumenskog pokreta?

И тако, миц по миц и ето западне традиције са источним веровањима у Њу Ејџу...скоро 100 г.

Што је духовно пропала западна традиција...
To nema veze sa istočnjačkim verskim zajednicama koje postoje
na zapadu. Dele prostor i slave zajednički jedan veliki praznik, ali
svako ima svoje učenje i prakse.

To nema veze sa istočnjačkim verskim zajednicama koje postoje
na zapadu. Dele prostor i slave zajednički jedan veliki praznik, ali
svako ima svoje učenje i prakse.

То ми мораш објаснити из твог искуства, јер ДБовци се управо спремају да ме банују... :cool:

То си зове ''фијр порн''...

Застрашивање пролази код депресивних људи, и ту ''утеху'' им нуде ти мрачњаци попут Маглурског...

Сви ти закони, не да нису донети, него не могу ни стари да се спроводе колико је Канада у хаосу због комуњара на власти...
Pogledah na brzaka, zakon je tu i u njemu

A person may, with the Attorney General’s consent, lay an information before a provincial court judge if the person fears on reasonable grounds that another person will commit​

https://www.parl.ca/DocumentViewer/en/44-1/bill/C-63/first-reading

То ми мораш објаснити из твог искуства, јер ДБовци се управо спремају да ме банују... :cool:
Pa iz svog iskustva i pričam.

Nju ejdž postoji i u hrišćanstvu. To su ti sve one novonastale hrišćanske
zajednice, gde samo treba da prođeš biblijski kurs, da se krstiš i eto tebe
ponovo rođenog i nadahnutog Svetim Duhom. Možeš da soliš pamet
i pravoslavnim svetim Ocima.

Samo znam da onaj koji laže, taj i krade... Prema tome, smir'se di si i sledeće nedelje ne preskači misu.
БезусловниСветац.jpg

Масонерија, је испуштена муштикла. Некада битна, иницијацијска, еснафска, кабалистичка, магијско-вавилонистичка, опскурна, окултно забавна за докону Аристократију, на крају конспиративно-револиционарна и данас мртва у утицајима моћи.

Масонерија је данас прецењена
To je jelo i piće, sa finim ljudima, ali preko svake mere. Masoni su dobri drugovi, ali treba izdrzati intenzivno muško druženje.

A sad anatemisao i njega i tebe. Njemu loše a ni ti se ne osećaš najbolje...
Порфирије је анатемисао само мене и тебе који не верујемо у филијокве...

Уживај ''православче'' са својим патријархом и папом који су те анатемисали...

Svako ko ispoveda Verujem prvog vaseljenskog sabora može biti zajedno.
Не може никако, јер ''вјерују'' Другог је коначан, има објашњен део о Духу Светоме, који је необрађен на Првом...

Ко се са било којим од седам сабора не слаже, не може никад бити заједно са православљем, јер није истог духа са Саборима

Back