Quantcast

ŠTA MISLITE KAD MUŠKARCI IZLAZE IZ PUBERTETA?

smaki*

Elita
Poruka
15.959

Muškarci ulaze u pubertet kasnije od žena, pa tom logikom i izlaze kasnije!
Samo koliko kasnije? Da li sa 20, 30, 40 ili nikad?
Ili kod njih iza prvog puberteta, dolazi drugi!:think::mrgreen:
Ja mislim da je neko tebe gadno zaebao i povredio, pa sad mrziš ceo muški rod. :aha:
Potrudi se da prevaziđeš to i nastaviš sa životom jer od pljuvanja po celom muškom rodu nema vajde. :ok:

ex-muskakrk

Domaćin
Poruka
4.683
Ja mislim da je neko tebe gadno zaebao i povredio, pa sad mrziš ceo muški rod. :aha:
Potrudi se da prevaziđeš to i nastaviš sa životom jer od pljuvanja po celom muškom rodu nema vajde. :ok:
Uopće ne mrzim muškarce, dapače, ali neke stvari kod većine su takve, pa ili ih možeš prihvatiti ili ne!;)
Mogu ja otvoriti temu i zašto žene kad se udaju, shvate brak zdravo za gotovo, opuste se kao da su postigle najvažniji cilj u životu i više se ne moraju truditi oko njih!:zper:

prolaznik011

Ističe se
Banovan
Poruka
2.521
Mushkarac izadje iz puberteta kad nauchi da sheni.To podrazumeva mnogo drugih stvari:da bude glup kad mu zena pravi sr.anja,da ne trepce kad baci gomilu para na gluposti,da ne gleda zenske sise i du.peta na ulici,da bude dobro dresirana ofca i pametan kad ga upoznaje sa drugaricama,da ume da popravi i napravi sve u kuchi,podrazumeva se da ne sme da sumnja u zenu i da je proverava..znachi zreo je kad postane budala na kvadrat.
Iz svega ovog proizilazi da je ovo jedno licemerno pitanje i implicira da zena koja ga postavlja nema veze sa zreloshcu.

ex-muskakrk

Domaćin
Poruka
4.683
Mushkarac izadje iz puberteta kad nauchi da sheni.To podrazumeva mnogo drugih stvari:da bude glup kad mu zena pravi sr.anja,da ne trepce kad baci gomilu para na gluposti,da ne gleda zenske sise i du.peta na ulici,da bude dobro dresirana ofca i pametan kad ga upoznaje sa drugaricama,da ume da popravi i napravi sve u kuchi,podrazumeva se da ne sme da sumnja u zenu i da je proverava..znachi zreo je kad postane budala na kvadrat.
Iz svega ovog proizilazi da je ovo jedno licemerno pitanje i implicira da zena koja ga postavlja nema veze sa zreloshcu.
Mislim da ne mogu biti licemjerna pitanja, već samo odgovori, a pogotovo kad dolaze od onih koji još nisu sigurni da li su žene ili muškarci!:mrgreen:

Golub

Veoma poznat
Poruka
14.046
6 месеци после смрти.
Nein!
Naučno je dokazano da kod muškaraca pubertet prestaje 11 sati i 47 i po minuta pre ulaska u krizu srednjih godina.
Žene koje upoznaju u tom prelaznom periodu beskrajno se zaljube i u tom stanju ostaju zauvek, iako se često i same pitaju koji im je q. bio. U medicini je taj sindrom nazvan "sindrom vilinog konjica". Nema leka. :neutral:
Kriza srednjih godina prestaje 6 meseci posle smrti, ali je i ta teza osporena od strane nekolicine rumunskih naučnika, koji tvrde da traje onoliko koliko se telo opire procesu raspadanja.

ex-muskakrk

Domaćin
Poruka
4.683
Nein!
Naučno je dokazano da kod muškaraca pubertet prestaje 11 sati i 47 i po minuta pre ulaska u krizu srednjih godina.
Žene koje upoznaju u tom prelaznom periodu beskrajno se zaljube i u tom stanju ostaju zauvek, iako se često i same pitaju koji im je q. bio. U medicini je taj sindrom nazvan "sindrom vilinog konjica". Nema leka. :neutral:
Kriza srednjih godina prestaje 6 meseci posle smrti, ali je i ta teza osporena od strane nekolicine rumunskih naučnika, koji tvrde da traje onoliko koliko se telo opire procesu raspadanja.
Može li to malo jasnije! U tih 11 sati i 47 minuta, žene koje im se nađu u blizini zaljube se u njih zauvjek, a šta je s tim muškarcima, šta oni rade do smrti?:think:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.