Sta manje boli?

ljudi sebi prosto previše daju na značaju...a svi smo mi zamenljivi, i nismo baš tako posebni...: )

i nem pojma što sam vam ovo napisala al neće da škodi...:D

U pravu si. Kad se to shvati lakše se podnose neprijatnosti koje nas mogu snaći u vezama, niko nije nezamenljiv, nažalost. Svako najviše voli sebe, a u odnosu na druge postoji rezerva i nepoverenje bez obzira da li za to ima osnova, tako funkcioniše većina nas. Nekada je postojala parola "Ništa nas ne sme iznenaditi!", to mu je valjda to.

Evo pitanje jednog mog prijatelja.

Zamislite osobu A i B koje su u ozbiljnoj emotivnoj vezi. Oboje imaju bivse partnere s kojima su ostali prijatelji. I dodje do svadje. Oboje misle da je kraj i oboje na svoj nacin pate jer se vole. Te veceri, osoba A pozove svog bivseg partnera da spava s njom ali zeli samo da ga zagrli (da osoba A zagrli bivseg partnera) i da tako prespavaju. Iste veceri osoba B pozove svog bivseg partnera da joj priusti oralno zadovoljenje (da bivsi partner zadovolji osobu B). Bivsi partneri obiju osoba pristanu i tako se i desi.
Ko je po vama pocinio veci grijeh prema sadasnjem partneru?
Sta manje boli?

Nije vazno sta vise boli jer svako to dozivljava na drugaciji nacin.Mene bi najvise zabolelo to sto nije pokusao sa mnom da resi problem nego je pozvao nju.To samo govori da od takve veze nema nista,nikada.

Ma, najmanje boli onog što si mu pružila oral.:mrgreen: Mislim, boli i njega, za sve sitno....

Pa mozda je on pruzao oral :think:

Zasto se podrazumeva drugacije ? :D

da. ija se pitam.
ne znam zasto, ali ja sam prvo pomslila da je bivsi pruzao oral osobi B :))))

Mislite da meni nije prvo palo na pamet da je žena potražila zagrljaj?
Ako i ima muškaraca koji bi potražili zagrljaj, da li ima žena koje bi im izašle u susret?
Samo, znam jedan slučaj kada se taj poziv da se prespava "sa zagrljajem" pretvorio u žestoko hebanje, d' izvinete.
Zato i kažem:najmanje boli onog što je dobio oral, zabole ga za sve:mrgreen:

Zamislite osobu A i B koje su u ozbiljnoj emotivnoj vezi. Oboje imaju bivse partnere s kojima su ostali prijatelji. I dodje do svadje. Oboje misle da je kraj i oboje na svoj nacin pate jer se vole. Te veceri, osoba A pozove svog bivseg partnera da spava s njom ali zeli samo da ga zagrli (da osoba A zagrli bivseg partnera) i da tako prespavaju. Iste veceri osoba B pozove svog bivseg partnera da joj priusti oralno zadovoljenje (da bivsi partner zadovolji osobu B). Bivsi partneri obiju osoba pristanu i tako se i desi.
Sta manje boli?

Tu je samo sustina ko je sadasnji partner, tj. pitanje trenutka - jerbo - oralni i ye8eni partner imaju nove, tj. stare sadasnje partnere...

Sta manje boli?

Greška je u takvom načinu razmišljanja, umesto da uzmeš malo vremena za sebe, da sam sa sobom raščlaniš šta je bitno, šta je manje bitno, ako ima popravke... ne srljaš u utešne zagrljaje, niti tražiš sex iz sažanjenja... ili ne daj bože iz besa. Stvara dodatnu konfuziju u glavi, i još jedan problem na osnovni već postojeći.
Manje boli oral... čin bez nekog dubljeg značenja, zagrljaj je ipak na emotivnoj relaciji.

Sta manje boli?

Замишљам сличну ситуацију пре месец дана. Загрљај је био у најави, секс лажно прикривен тужним осмехом а на помен орала видео сам јој црвену ауру.

Back