Sta manje boli?

ako imas potrebu da te zagrli bivsi ili mozes da mu pruzis oral znaci da ne volis sadasnjeg...svadja nije razlog okretanju ka drugim ljudima, ako imalo ima nade za sadasnju vezu....ako ipak dodje do toga, nema tu price o ljubavi niti o produzenju veze.....

a koji je problem u ovome, ukoliko je bivsi neko ko aktivno postoji u tvom životu, i nema više seksualnu notu?

To je retko pIL . Pogotovo ako se bas taj bivsi zove u ovakvoj situaciji kada sa sadasnjim ne stima ;)

ma naravno....bivsi jako retko moze biti samo prijatelj....a i ja sa prijateljima ne spavam u zagrljaju pa mozda zato tako rezonujem....nikad ni nisam....ako sam i morala da spavam jer kreveta nije bilo (na faks je bilo svasta), jedno drugom smo dupe okrenuli.....;)

Evo pitanje jednog mog prijatelja.

Zamislite osobu A i B koje su u ozbiljnoj emotivnoj vezi. Oboje imaju bivse partnere s kojima su ostali prijatelji. I dodje do svadje. Oboje misle da je kraj i oboje na svoj nacin pate jer se vole. Te veceri, osoba A pozove svog bivseg partnera da spava s njom ali zeli samo da ga zagrli (da osoba A zagrli bivseg partnera) i da tako prespavaju. Iste veceri osoba B pozove svog bivseg partnera da joj priusti oralno zadovoljenje (da bivsi partner zadovolji osobu B). Bivsi partneri obiju osoba pristanu i tako se i desi.
Ko je po vama pocinio veci grijeh prema sadasnjem partneru?
Sta manje boli?

Vidi se da je situacija hipoteticka, previse se kosi sa realnim..
Pati zbog svadje sa partnerom pa zove bivseg/bivsu da mu/joj priusti oral? A bivsa/bivsi dolece i upravo to radi?
U svakom slucaju aj da se i hipoteticki desi nesto tako..oboje su nakon svadje zvali bivse da ih "tese", a vole parntera?
Patim zbog svadje sa ribom koju voliiiiim al eto pozvacu bivsu da mi popussi pa ce mi biti lakse
Ili : patim zbog svadje sa tipom koga volim i koji voli mene, al necu zvati njega da mu kazem da mi je tesko nego cu zvati bivseg da mi polizze :rotf:
Previse fantastike u celoj prici..

meni prica nije fantastichna, skroz mi se cini realna i uzasno ljudska :)))) mislim, ne ljudska u smislu kakve ljudine su akteri price...vec mislim da se to deshava ljudima.
ja ne mogu da sudim nikome, jer ne poznaajem odnose tih ljudi. ali jedno je sigurno, oni su stvoreni jedno za drugo :)))))))))))))))

meni prica nije fantastichna, skroz mi se cini realna i uzasno ljudska :)))) mislim, ne ljudska u smislu kakve ljudine su akteri price...vec mislim da se to deshava ljudima.
ja ne mogu da sudim nikome, jer ne poznaajem odnose tih ljudi. ali jedno je sigurno, oni su stvoreni jedno za drugo :)))))))))))))))

vala bas! bolje ni ne zasluzuju...

bolje :))))
vidis sta ljudima padne na pamet kada ostanu u kontaktu sa bivsima :)))))

ma, sto da im ne padne, pozelis nekada zagrljaj prijateljski ... pogotovo kada si solo
ali, ja nemam koga da zovem :rida:

pa ni samnom...svaki hoce opet vezu i ako to ne moze ne trebam mu kao prijatelj....nece planktonski, tako rekose....:(

i kod mene- crno- belo, niko nece priznaje sivu :confused:

izvini ako je izgledalo da se obracam tebi, ja kuckam cisto apropo teme ...

ccc, meni se desavalo da ni potencijalni nece da se druzi sa mnom- izgledalo je previse obavezujuce :malav:
a ja samo htela da se druzim :rida:

Ovo me podsjeca na zadatke iz matematike :lol: Zadati uslovi, presone A, B, A1, B1... :lol: Samo fali jos postavki. Ko je prvi sta pocinio/otisao? Je li bilo sistema akcija/reakcija ili su oboje istovremeno-samoinicijativno (nezavisno od onog drugog) postupale...fer informacije da svi sve znaju ili krisom...?

Elem...
...Obe osobe (tj. svo cetvoro :mrgreen:) su emotivno nezrele. Za tango treba dvoje.
Iliti u konkretnom primjeri 2 x 2 para. ( i plus odgovarajuca kombinatorika :lol:)
Nema tu sta manje boli. I ko je pocinio veci grijeh.
Ne pije mi vodu prosti reciprocitet.

Ako je pak oral, u ovom pr. pojam za sexualnu prevaru, a zagrljaj za emotivnu. Opet isto.
Najvise boli bjezanje od problema, neiskrenost, bjezanje od (ili prebacivanje tezista) problema...nemogucnost komunikacije izmedju onih kojih treba i kad treba.
Ostalo su samo posljedice navedenog. I kratak bijeg.

Back