Quantcast

Sta ljudi imaju protiv privatnih fakulteta?

Krigla82

Obećava
Banovan
Poruka
57
Zato sto kada treba da se sedne i uci onda trebas da ucis a ne kao ti da se hvalis da si upsao tri provatan i dva zavrsio. Zato i imamo probleme sada u zdravstvu, svi koji su nesto znali su otisli napolje ili rade po privatnim ambulantama dok u drzavnim imas padavicare, oni koji su prepisivali i slicno. Linija manjeg otpora ne treba da ti bude vodilja jer zivot vredi samo onliko koliko nas je napora stajao. Ako je ono na kraju tvog nick-a godiste onda imas kao i ja, 37godina i ako je tako onda si mator da razmiljas da jedino sta treba da radis u zvotu je da se zajebavas i provodis....

Covek treba da cuva svoje zdravlje i nikad mu nece trebati doktor. Cuvanje zdravlja je odgovornost svakog pojedinca,jos posebno ako imas decu...

markons82

Elita
Poruka
15.319
Covek treba da cuva svoje zdravlje i nikad mu nece trebati doktor. Cuvanje zdravlja je odgovornost svakog pojedinca,jos posebno ako imas decu...

Ma jeste, svi mi umiremo zdravi, pravi, veseli i sa osmehom na licu. I onda je mrmot zavio cokoladu. Eto sutra mozes da prelazis ulicu, opizdi te neki pijani kreten i ti ni kriv ni duzan zavrsis na krevetu iskred nekog ko ne razlikuje ruku od noge...

Krigla82

Obećava
Banovan
Poruka
57
Ma jeste, svi mi umiremo zdravi, pravi, veseli i sa osmehom na licu. I onda je mrmot zavio cokoladu. Eto sutra mozes da prelazis ulicu, opizdi te neki pijani kreten i ti ni kriv ni duzan zavrsis na krevetu iskred nekog ko ne razlikuje ruku od noge...

Naravno da se moze to desiti da me udari auto,ali iskreni da budemo ljudi najmanje umiru zbog toga... Kad bi zatvorili bolnice svi bi krenuli zdravo da zive. Farmaceutska mafija je veoma opasna.

Krigla82

Obećava
Banovan
Poruka
57
Isto kao i što lekovi, medicina i sve ostalo što spada pod to nije produžilo ljudski zivot

Jeste,ali je bolje kad covek cuva zdravlje.Nije lako na lekovima,a jos gore u bolestima. Moj deda je umro od raka jetre,to su veoma veliki muke,veoma velike...Od tog trenutka sam ja promenio zivot. A danas se hranim zdravo i sedmicno odem bar tri puta na trcanje,dok jednom sedmicno se bavim rekreativnim sportom.
Ako ja zelim da budem zdrav zbog svojih voljenih osoba,onda takodje ocekujem da te moje voljene osobe to urade takodje za mene. Mislim da je ovo sasvim normalna stvar. Mi moramo da pogledamo koliko medicina ima zaradu na godisnjem nivou,onda tek mozemo da govorimo o tomo kako je neko mafija ili nije.
Jer danas nesto te malo boli,niko ti ne govori probaj nesto prirodno,nego odmah ti daju lekove i pplacaj...

markons82

Elita
Poruka
15.319
Jeste,ali je bolje kad covek cuva zdravlje.Nije lako na lekovima,a jos gore u bolestima. Moj deda je umro od raka jetre,to su veoma veliki muke,veoma velike...Od tog trenutka sam ja promenio zivot. A danas se hranim zdravo i sedmicno odem bar tri puta na trcanje,dok jednom sedmicno se bavim rekreativnim sportom.
Ako ja zelim da budem zdrav zbog svojih voljenih osoba,onda takodje ocekujem da te moje voljene osobe to urade takodje za mene. Mislim da je ovo sasvim normalna stvar. Mi moramo da pogledamo koliko medicina ima zaradu na godisnjem nivou,onda tek mozemo da govorimo o tomo kako je neko mafija ili nije.
Jer danas nesto te malo boli,niko ti ne govori probaj nesto prirodno,nego odmah ti daju lekove i pplacaj...

Rak jetre je uglavnom povezan sa cirozom iste, mozda je tvoj deda previse pio. Nemopj pogresno da me razumes al u velikom broju slucajecajeva je tako. Vidis kazes trcis 3x nedeljno, nadam se da si upoznat sa tome da to moze da kasnije, kada zadjes u 50-60 ostavi opasane posledice na tvoja kolena.... Zeleti nesto nema veze sa time dal ces morati jednom u zivotu ili vise puta da odes kod lekara, genetske predispozicije su cudo. Znam coveka koji u zivotu nije zapalio a umro od raka pluca ili recimo drugova baba koja je pusila od svoje 13 pa do neke 87god zivota i dan danas je ziva i zdrava a ima 93god. PA i treba da ima zaradu, zabrinuo bih se da nije tako. I firma tvojih roditelja ima zaradu, samo u Srbiji drzava finansira firme koje 20godina nisu ostvarile profit....

Krigla82

Obećava
Banovan
Poruka
57
Rak jetre je uglavnom povezan sa cirozom iste, mozda je tvoj deda previse pio. Nemopj pogresno da me razumes al u velikom broju slucajecajeva je tako. Vidis kazes trcis 3x nedeljno, nadam se da si upoznat sa tome da to moze da kasnije, kada zadjes u 50-60 ostavi opasane posledice na tvoja kolena.... Zeleti nesto nema veze sa time dal ces morati jednom u zivotu ili vise puta da odes kod lekara, genetske predispozicije su cudo. Znam coveka koji u zivotu nije zapalio a umro od raka pluca ili recimo drugova baba koja je pusila od svoje 13 pa do neke 87god zivota i dan danas je ziva i zdrava a ima 93god. PA i treba da ima zaradu, zabrinuo bih se da nije tako. I firma tvojih roditelja ima zaradu, samo u Srbiji drzava finansira firme koje 20godina nisu ostvarile profit....

Ne trecim po asfaltu,trcim po zemljastim terenima... Tvoje sam godiste,zadnji put sam otisao kod doktora kad sam trebao da se upisem u srednju skolu. U zivotu nisam popio vise od pet tableta ukupno. Naravno da je bitno zdravlje,ali ako nismo zdravi u glavi onda tesko da hrana moze nesto da pomogne. Ti sad pricas o cigarama,a svaki treci pusac umre od raka,a sad je pitanje koliko je njih bolovalo rak...
Hvala Markons82 na savetima,necu vise provoditi vreme na ovom forumu,dosao sam ovde samo zbog nekog problema. Prijatno i zelim ti sve najbolje.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.