Шта кувамо данас 8

електрика

Zaslužan član
Poruka
115.110
Чорба-потаж је испала сјајно.
IMG_20211027_125839.jpg

Poruka
23.879
Ja sam danas punila paprike, i to je to od paprika za ovu sezonu. Najlon smo sklonili, biljke počupali, i sada nema paprike do sledećeg leta. Preko zime ih ne kupujem. Sutra ću kupus, u petak roštilj kobasice i pire krompir, u subotu idemo u Niš. U nedelju - nedeljni ručak. Supa, rinflajš, paradajz sos i pohovano meso.

gost 435474

Aktivan član
Poruka
1.496
Za slavu imamo predjelo i mimoza salatu, juneću supu, sarmu, pečenje i torte reformu i čoko moko. Svekrva je spremila raznih salata uz sve to.
Danas jedemo supu i sarmu.
Juče smo postili, prebranac i posne pite i salate. Svekrva je napravila kolač.
Pola posla je gotovo.
Sutra idem s mužem u crkvu.
Mene su žene izuzele od spremanja, ja idem u nabavke i ostale poslove van kuhinje.

obezglavljen

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.119
samo da obavestim drustvo da sam danas imao slatkis zvani reformu i zenske gustiracice koje su trazile da ne bude suva kao sto treba nego socna i softna., pa sam nedopekao kore i fil skinuo 5 minuta ranije sa vatre tako da su bile jadne umazane ko devojcice iz vrtica sa cokoladnim braon prsticima :lol:

trazile salvete ja se pravio da nemam i gledao kako socno sisaju prstice...bilo sjajno, malko popile hbg pa ludovale :rotf:

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Slične teme

Odgovora
1.438
Pregleda
28.310

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.