Šta kuvamo danas 7

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bi,mladi sir iz lidla,5 posto masnoce je super za dijetu.meni je i ukusan.za mene doduse nema neukusnog sira.osim bri naravno.on je...bicu fina
meni je bri mmmmmmm
ali zato gorgonzola :sad2:
i svaki put se zeznem i kao kupim jer kao prethodni put nisam kupila dobar ili nisam bila spremna
i spremim se, otovrim pakovanje i ne mogu da ga bacim ni u kuhinjsku kantu nego odmah idem do kontejnera
 
nešto kao ono što je Marge pravila pre neki dan.
KUpila sam Ella sir, u stvari isti takav s 0% masti, ali Dr.Milk, jeftiniji je od Elle. Mogu ja da jedem tu Ellu, nije mi tako gadna. Ali mladi sir, pakovan mi bude baš lep. Mnogo lepši od onog koji kupujem na pijaci. A kakva mi je dijeta, uglavnom zelena salata i malo pilećih prsa, Ella će mi doći kao gozba.
kasicicom napravljena knedlica od tog sira, pa preliven blago maslinovim uljem i preko njega pobacan sitno seckani bosiljak i namrvljena suva cili papricica :) mmmm
 
meni je bri mmmmmmm
ali zato gorgonzola :sad2:
i svaki put se zeznem i kao kupim jer kao prethodni put nisam kupila dobar ili nisam bila spremna
i spremim se, otovrim pakovanje i ne mogu da ga bacim ni u kuhinjsku kantu nego odmah idem do kontejnera
Ako naiđeš na ovaj nećeš ga baciti, jedino ako nije svež

7802-2T.jpg
 
Da li gorgonzola vuce aromu ka prokislom kiselom kupusu..kao kad npr u maju otvoris bure, pa te zapahne miris kupusa
Ovaj sir ima prijatan miris i dobar ukus. Mene u njemu ništa ne podseća na kiseli kupus. Jedino kad je baš star onaj deo oko kore ima prejak i neprijatan miris, ali ja to računam kao da se pokvario od predugog stajanja.

Gorgonzolu ne volim.
 
Зашто правиш ручак ако идете на рибу?
Zato sto sam se sto puta tako zeznula :lol:
Dok odemo, ja ne znam kad ce to biti gotovo, onda deca se zaigraju pa nece da jedu, jer uvek ima slatko i meze pre...
Tako da ja odavno to vise ne racunam... sem kad smo sami...
Pre neki dan smo isli na Palic, kaze mm Idemo posle na rucak. Ok, idemo, ali prvo da mi rucamo kuci, dok mi stignemo, obidjemo itd, treba nam 3-4 sata, taman da ogladnimo.
 
Ni ja ne volim da budem gladna,jer onda se prejedam,a i nervozna sam iscekujuci
Danas pileci paprikas u dve serpe.za decu i muza samo sa belim mesom,za nas normalne :lol: ostatak.htela sam tri lece,al brate isla juce da kupim neke majice,smorila se u kabini.pihtija na bretele :rida:
Nema vise kolaca ni za koga!
 
i ja sam dete pravila nervoznim kad tako odemo pozvani kod nekog na rucak, a na meniju ono sto ona ne jede
ne jede pecenje ni danas
i onda sam je uvek nahranila pre odlaska u goste, da nas ne iznenadi neprijatno domacica
sebi sam napravila palentu za dorucak
za rucak sam izvadila iz friza mleveno meso i nemam pojma sta sa njim
cerka je nocas dobila i moram da spremim nesto sto joj ne iritira stomak zbog bolova
mozda napravim malu musaku
@Mali čičak od spargli mozes d aspremis i potaz, a mozes i da ih spremis u tiganju na malo ulja da ne ukljucujes rernu
 
Ni ja ne volim da budem gladna,jer onda se prejedam,a i nervozna sam iscekujuci
Danas pileci paprikas u dve serpe.za decu i muza samo sa belim mesom,za nas normalne :lol: ostatak.htela sam tri lece,al brate isla juce da kupim neke majice,smorila se u kabini.pihtija na bretele :rida:
Nema vise kolaca ni za koga!
ja sam pocela da prihvatam promene i da se ne nerviram zbog njih
i da uzivam u lepotama svih faza zivota
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top