Quantcast

Šta kuvamo danas 7

dive

Legenda
Poruka
53.203
Samo veselo
Pre jedno 15 godina muz ode sa decom i drustvom na frusku goru na sankanje,a mene ostavi da cekam majstora da nam otpusi kadu.dosao majstor,otpusio,ja pitam koliko treba,kaze 2000 din i ja normalno platim koliko je rekao.onda su to bile bas velike pare
Dosao muz,kad je cuo koliko sam platila zvao danima majstora,gnjavio ga,da dodje i da vrati njegoj zeni pare :lol:
Ovaj mucenik treci dan dosao i doneo,meni bilo bas neprijatno
Al moj muz ne da da ga neko zavrce.u fazonu zena sama,ne zna koliko sta kosta
ja ta odgusenja nikad nisam radila u kuci, ali u gymu jesam
i prvi put sam platila 200eu, a posle sam dobila neki popust
nemam pojma kolika je realna cena za to
majstor koji mi odrzava vodoinstacliju je povredio koleno i nije mogao da dodje
zvala sam ekipu sa oglasa, rade 24h..doci ce za 2 sata od poziva
i verujem da to ima svoju visu cenu
meni je neki period inace poslednjih par dana uz qu
malopre mi pregori i led sijalica u kupatilu, a radila je od kako sam je stavila pre nekoliko godina
juce me zove komsijina zena da sredimo zajedno ono sto su oni zasrali u basti sa hemijskim otpadom
ja pogledam, a njega nema
je l tako? ne mogu, imam zakazan termin za masazu posle zavrsite to sami
ona je satrla zbun i sa njihove i dobar deo je skinula sa moje strane..ja necu da skidam te grancice jer ce da mi posluze za sada kao armatura za neke druge biljke, da izvucem fleke preko leta..samo sam otcutala
jutros izadjem, zagadjenu zemlju nisu ni takli, nista nisu ocistili, bure za otpadnom hemijom jos stoji na istom mestu, samo ga je vratila
a sustina je bila da resi uzrok koji mi je unistio sve zivo sto sam uzgajila tu godinama plus nove jedinke..samo u lavandu smilje i ruzmarin sam ulozila 100eu
sad ih cekam da se vrate sa neke svadbe i sutra ce da radi grubo, nema molbi vise..sad mogu da zovem samo inspekciju, pa neka objasnjavaju i zasto radi nelegalno i zasto drzi i rasipa hemijski otpad kojim zagadjuje zemlju
ja uvezem jednu baterijsku lampu i odmah moram da platim taksu za zastitu zivotne sredine, a on me ebe i unistava godinama moju imovinu,a ja da cutim i budem fina
nema vise finoce

dive

Legenda
Poruka
53.203
Samo veselo
Pre jedno 15 godina muz ode sa decom i drustvom na frusku goru na sankanje,a mene ostavi da cekam majstora da nam otpusi kadu.dosao majstor,otpusio,ja pitam koliko treba,kaze 2000 din i ja normalno platim koliko je rekao.onda su to bile bas velike pare
Dosao muz,kad je cuo koliko sam platila zvao danima majstora,gnjavio ga,da dodje i da vrati njegoj zeni pare :lol:
Ovaj mucenik treci dan dosao i doneo,meni bilo bas neprijatno
Al moj muz ne da da ga neko zavrce.u fazonu zena sama,ne zna koliko sta kosta
cene usluga beogradske agencija muf
odgusenje glavne cevi koja ide iz kuce 10.000din
norma sat 5000din
ja platim majstoru, muskarci iz cele kuce hoce da ga biju
majstor pita je l ja ovo moram da trpim? ja kazem ne morate, al niste zavrsili posao
sad curi voda u sahtu koja je inace suva
on ponudi odgusenje cevi od sahte do glavne na ulici pod pritiskom 25.000
komsije kazu imamo jeftinije
ok, hvala dovidjenja
komsije preko svojih veza, drugara nokat meso i sl pozovu i kazu stize majstor
i stigne majstor, ali isti
cena za uslugu jos 25.000
i tako, ukupna usluga 40.000 za odgusenje

georgejune

Zaslužan član
Poruka
145.960
norma sat 5000din
majstor pita je l ja ovo moram da trpim? ja kazem ne morate, al niste zavrsili posao
ok, hvala dovidjenja
koji je to fax zavrsio pitaj ga

dive

Legenda
Poruka
53.203
koji je to fax zavrsio pitaj ga
nije fax, zavrsio je zanat
on radi za agenciju na svom spisku ima majstore kojima obezbedjuje posao, a agencija daje garnaciju na izvrsene radove
agencija je investirala novac u kamione i opremu, i to naplacuje
sad kad citam ovo, i ovo mu dodje kao idealna varijanta za pranje para
kamenolomi, kamioni, mafija,pickematerine
volim te srbijo

Kvinsi

Elita
Poruka
21.165
norma sat 5000din
ok, hvala dovidjenja
sad sam iscitala sve od vikenda. tebe abs poteralo :(

Branko Lori

Elita
Poruka
21.101
nije fax, zavrsio je zanat
on radi za agenciju na svom spisku ima majstore kojima obezbedjuje posao, a agencija daje garnaciju na izvrsene radove
agencija je investirala novac u kamione i opremu, i to naplacuje
sad kad citam ovo, i ovo mu dodje kao idealna varijanta za pranje para
kamenolomi, kamioni, mafija,pickematerine
volim te srbijo
To je najgora sorta zanatlija ! i firmi
Znaju da su ljudi u frci tada i udaraju po ušima ! , pa koga prevare i oderu
Mogli su još da vam naplate ili uvale snimanje cevi kamerom :dash:
Skoro sam ja zatvorio vodu celoj mojoj zgradi i rekao domaru da reši pitanje ili ču ja da rešavam !
Sabili 2 čepa jedan do ispod mog sprata 9/8 i jedam izmedju 4/3 buzdovani zatvorili vertikalu do sutra dan i došli i nastavili otpušanje od 3 sprata , ja kad sam došao sa posla isto zapušen vod ( sudopera) 2. dan :per:
E tad sam ja zatvorio vodu i rekao da zovu normalne ! Pustio sam posle da ne maltretiram komšije ! a ja 3. dan bez vode
Ja radim kupatila, kuhinje i sve sanitarne čvorove.
Nisam nikada ostavio stanare bez vode duže od 30 min !
Niti mi je ikada probila voda kod komšija !

Te "Vodovodžije " intervencije su najgora sorta , kao taksisti štajgeri i sa aerodroma

Lúnasa

Buduća legenda
Poruka
33.661
Najčešće je ne koristim, jer joj ne vidim svrhu osim kao boju.
A ako je ev. dodam, stavim je na kraju, mada ne, ne dodajem je, ni nemam je u kući zapravo.
Al to sigurno nije bio odgovor koji si želela da čuješ :lol:
Žmu juče iskoristio zahlađenje, skuvao tanak tanak čorbast pasulj, imaćemo dva dana sigurno, posle ja pravim mukakaku od tikvica.

smokva

Buduća legenda
Poruka
48.811
Inace prvi put sam valjda u zivotu kupila lubenicu u junu.u piljari gde kupujem voce i povrce na kasi drze cinijicu ociscene lubenice na kocke i teraju te da probas.kao med je.a i mozes da kupis pola.
Odusevljena sam koliko je slatka.ocistila sam je i iseckala na vece kocke i eno je hladi se u frizideru.kod moje mame se lubenica drzala cela,sa sve korom,curilo je na sve strane...ja mojima i kostice povadim.da mogu i prozvakala bih im :lol:
Inace za rucak ima supe koju nece i testo sa mesom za njih,ja jedem sataras iz zamrzivaca sa fetom.bruka da mi je docekalo leto i sataras i grilovani plavi patlidzan
Koja je razlika po vama izmedju satarasa i becar paprikasa? Meni je to isto.samo luk,paprika,paradajz,uprzeni.nista vise