Šta kupiti devojci za 14.2 i 8. mart ?

Samo da javim da sam i definitivno uzeo minđuše, najavio sam joj da sam kupio neki nakit i rekla je da je to super poklon.
Rekao sam joj i da sam se poprilično istrošio pa da joj možda ne uzmem ništa za 8.3 na šta je rekla da je to OK.
To je to, happy end za mene ove sezone ženskih praznika :D
Idemo dalje...
Samo da javim da sam i definitivno uzeo minđuše, najavio sam joj da sam kupio neki nakit i rekla je da je to super poklon.
Rekao sam joj i da sam se poprilično istrošio pa da joj možda ne uzmem ništa za 8.3 na šta je rekla da je to OK.
To je to, happy end za mene ove sezone ženskih praznika :D
Idemo dalje...
Ти те минђуше лепо поклони својој мами.
А девојци поклони раскид.
До тада мењај, а девојком назови ону крај које не будеш вагао.
 
Kakve ste vi folirantkinje..ne verujem...:lol:

Volim da poklonim, volim da mi poklone.
Volim da ljudima oko mene izmamim osmeh, volim da me nasmeju.
Volim da obradujem nekoga, volim da me obraduju..
Nebitan je datum, povod ili bilo sta i nisam folirant da kazem ne a mislim da..

...Izgleda da se nikako ne uklapam u model "forumasica"... :(

Nista drage moje, kad vam neko sledeci put pokloni nesto a vi ga nasamarajte a poklon bacite kroz prozor..
 
Hajde što to tebi dođe cista OBAVEZA, nula radosti, I još ćeš to da joj PRIZNAŠ?
Meni kad bi dao poklon koji si kupio samo zato jer misliš da MORAŠ, ja bih te šutnula.
Zapravo, jednom mi se dogodilo...bio mi rođendan, sedim kod dečka u sobi, I u jednom trenutku ulazi njegova majka i ljubi me, srećan rođendan, daje mi poklon, dečko usput govori "Pa, ja se ne razumem u poklone pa sam zamolio mamu da ti uzme nešto"...

Poklon je bio lep (nećeš verovati isto bile minđuše) ali meni je to bilo...bezveze. Nisam materijalista, ne znam, meni ako nešto daš a da nije "od srca", bolje mi nemoj dati ništa
Pa od srca je angazovao mamu :lol:
 
Kakve ste vi folirantkinje..ne verujem...:lol:

Volim da poklonim, volim da mi poklone.
Volim da ljudima oko mene izmamim osmeh, volim da me nasmeju.
Volim da obradujem nekoga, volim da me obraduju..
Nebitan je datum, povod ili bilo sta i nisam folirant da kazem ne a mislim da..

...Izgleda da se nikako ne uklapam u model "forumasica"... :(

Nista drage moje, kad vam neko sledeci put pokloni nesto a vi ga nasamarajte a poklon bacite kroz prozor..

:ok:
 

Back
Top