Sta kazete na ove brojke?

Plavi zec

Početnik
Poruka
29
Po istrazivanju Studentske unije i Strategic Marketinga,
Svaki peti student ne koristi racunar, jer ga ne poseduje;
80%studenata nikad nije upotrebljavalo kompjutere na fakultetu,
a vecini internet
sluzi samo za dopisivanje i zabavu a ne za istrazivanje i ucenje!
Koja su vasa iskustva?
 
Ljudi, Ljudi ....

- Najgojazniji ljudi su Nemci;

Ako ste chitali novi SK, videli ste brojke koje je iskopao Telekom Srbija sa CESID-om. Evo nekih :

35% domacinstava ima bar jednog Chlana koji koristi Internet . U Srbiji ima oko 2.6 miliona domacinstava, a rachunanjem se dobija oko 1 000 000 korisnka interneta u Srbiji, odnosno 13.3%

80% koristi dial-up; 41% korisnika ide na net svakodnevno, a od njih 47% potroshi vishe od 60 minuta po konekciji (ja sam daleko iznad proseka :) ) .

Nisam mogao da prepisujem od rechi do rechi, ali to je sushtina. poz
 
Ma yebes ti to dali smo gojazni ili koliko se pusi kod nas, pogledajte face na ljudima po ulici !! Imam utisak da su polovina od njih smorena od zivota . Ušile su ih reklame od banaka i glupavom snu o kreditu za gajbu ! Ma vazi !!!!!!!!!!
GENERALNO SMO SE MNOGO SMORILI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Galileo77:
Ma yebes ti to dali smo gojazni ili koliko se pusi kod nas, pogledajte face na ljudima po ulici !! Imam utisak da su polovina od njih smorena od zivota . Ušile su ih reklame od banaka i glupavom snu o kreditu za gajbu ! Ma vazi !!!!!!!!!!
GENERALNO SMO SE MNOGO SMORILI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZIVEO GOVORNIK!!!!
8-)
 
Galileo77:
Ma yebes ti to dali smo gojazni ili koliko se pusi kod nas, pogledajte face na ljudima po ulici !! Imam utisak da su polovina od njih smorena od zivota . Ušile su ih reklame od banaka i glupavom snu o kreditu za gajbu ! Ma vazi !!!!!!!!!!
GENERALNO SMO SE MNOGO SMORILI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vidi,vidi,mali postao velik. ;) San je malo širi ali nema veze,prijatno si me iznenadio :D :D
 
Ako cemo tako po nekom istrazivanju smo prva nacija sa kardiovaskularnim bolestima u Evropi, a drugi u svetu... direktna posledica pusenja, pa onda klime.
Sa psovkama smo prvi mi, pa onda Turci itd...
A nista dobro od nas da izadje i onda se cudimo sto nas svet ne voli.
Da smo smoreni i da je vecina prosecnih ljudi (starijih od 35-40) izgubila volju za zivotom, ni to nije cudo zbog svega sto se desava u ovoj zemlji, ali tema nije o tome.
 

Back
Top