Џорџи
Srebrna tastatura
- Poruka
- 241.411
Jel mislite da je to prolazna faza i da se moze poraditi na zelji?sad mozda su to i neki zivotni problemi pa uticu na raspolozenje..mozda i do partnera manje-vise..ono probali sve i svasta..svugde..kakav napredak kad je sve rutina i nema noviteta?dal potraziti sveze meso a..jel to resenje?el vam bio takav period dosade..imal ideja?



al ne bih
.mozda ni njoj nie do sexa..i nisam reko da je problem u sexu dae los i to nego kad nema napretka..isti taki sex ce padne i sa drugim ribama al dal je resenje samo u novim
