• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Šta kada ljubav prestane?

marzivu

Aktivan član
Poruka
1.670

Darth Vader

Buduća legenda
Poruka
28.889
Kada vise nemate osobu koju volite, kada nema vise bliskosti koju ste imali, kada ste ostali sami sa osecajem napuštenosti.
Kada...ima puno toga kada i zato sledi pitanje:

Šta nam je raditi kada ljubav prestane, nestane, odleti na put bez povratka ?
Šta je bilo srce? Ostavio te dečko? Ti si njega ostavila? Nebitno.
Nađi novog dečka i to je to.
Nevažna stvar.
Šta misliš o starijim muškarcima?
Dođeš mi još uvek onaj izlazak na kafu.
Ili.Ne.
Bilo je davno pa se više ne važi.Istekao rok.
U svakom slučaju nađi novog dečka.
Pozz..

С

СтручњакЗаСпам(АНеКокета)

Gost
Kada vise nemate osobu koju volite, kada nema vise bliskosti koju ste imali, kada ste ostali sami sa osecajem napuštenosti.

Ја се затворим у себе.
Интроспекција и време.
Свакодневне глупости замене битно.

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
281.820
Šta je bilo srce? Ostavio te dečko? Ti si njega ostavila? Nebitno.
Nađi novog dečka i to je to.
Nevažna stvar.
Šta misliš o starijim muškarcima?
Dođeš mi još uvek onaj izlazak na kafu.
Ili.Ne.
Bilo je davno pa se više ne važi.Istekao rok.
U svakom slučaju nađi novog dečka.
Pozz..
rado bih ga zamenila za drugog ali nece da me ostavi ..i ne znam sta da radim daj još neki efikasniji savet plizz :mrgreen:

Darth Vader

Buduća legenda
Poruka
28.889
o bože kako je to tužno.slomićeš mu srce.jesi li sigurna da taj drugi vredi žrtvovanja ovog prvog?
Dobro razmisli.
Ako i dalje to želiš.
Učini to dostojanstveno i ljudski.
Izađite na piće.Sedite i reci mu da ga ne voliš više i da ne želiš da budete zajedno.Da nemaš nikoga ali da želiš da okončaš ovu vezu i da kreneš dalje kroz svoj život.
Nemoj mu dozvoljavati da te ubeđuje i zadržava iznošenjem bilo kakvih svojih argumenata.Reci šta imaš i odmah ustani okreni se i idi.Ne zaustavljaj se.
To je to.

sinnke

Buduća legenda
Poruka
33.640

Svaka ljubav je pocela zbog punih jaja. Tako da nastupa rezerva. Desanka to dalje odradjuje. A zene ko zene, svaka nova metla bolje cisti.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.