Sta kada je zivot uzasan iz dana u dan sta kada je mučan kako mu dati sve suprotno od toga (svrhu)?

Memnom

Veoma poznat
Poruka
12.864
Primetila sam da je forumasima dobro zadovoljni su mahom lepo im je lepo ide te me zanima odgovor na temu.
Subjektivan zakljucak bez objektivnih dokaza.
Meni osobno dode forum kao razbibriga, a da mi je dobro i nije. Ne mislim pod time na financije, nego nesto drugo da sad ne ulazim u to.

Reefer

Starosedelac
Poruka
159.526
Bolje mrtav pijan nego mrtav trezan, GMO zombi.
Te tvoje porodične kvalitete ne delimo, ja nisam ni za pijanstvo ni za umiranje.
ZAto ti ovde pišeše o lokanju jeftinog vina
I nenošenju maski i protiv vakcina, znači podržavaš smrt.
Zombi što si se stiso, daj to prase da metemo na ražanj!?

buudala

Legenda
Poruka
66.174
Te tvoje porodične kvalitete ne delimo, ja nisam ni za pijanstvo ni za umiranje.
ZAto ti ovde pišeše o lokanju jeftinog vina
I nenošenju maski i protiv vakcina, znači podržavaš smrt.
Zombi što si se stiso, daj to prase da metemo na ražanj!?
Odbi GMO organizmu.... :pop3:
Nisi ti ni za sta osim za shishanje
Kad si pruzio ruku da primis zig Zveri postao si mutant.

Nisi ti vise za krug ljudi nego za krug GMO mutanata.

Prase je za ljudeskare koje piju na bokale a ne na naprstak, pa jos pljucnu u kiblu.

Reefer

Starosedelac
Poruka
159.526
Odbi GMO organizmu.... :pop3:
Nisi ti ni za sta osim za shishanje
Kad si pruzio ruku da primis zig Zveri postao si mutant.

Nisi ti vise za krug ljudi nego za krug GMO mutanata.

Prase je za ljudeskare koje piju na bokale a ne na naprstak, pa jos pljucnu u kiblu.
Nema GMO, nemaš ni ti pojma a voleo bi. A sa tim znanjem možeš da budeš najboli ispred podruma pića kod one neobrijane. :mrgreen:

Zauz

Buduća legenda
Poruka
29.360
Manje medija, crne hronike, vesti...
Ima ih ovde iskljucili su one ostale (traze kablovsku to je mnogo para) . . .
Manje interneta i virtuelnog života.
Stalno postiraš nešto sa Instagrama, Twittera...
Isto je sa tim plus bez toga - to pomaze da ublazi sta treba...
Previše gledaš tuđe živote i čitaš gluposti koje sve i svako piše po internetu. Ne znaš ni ko su ti ljudi ni jesu li ljudi uopšte ili botovi.
...dobro...
Počni da se baviš dobrotvornim radom, pomozi drugima koji su manje srećni od tebe.
...eh...nisam sigurna da li znam sta je sreca niti sta je mir niti kako neko moze da bude manje srecan ...ima vode za ulicne zivotinje ima hrane za ulicne zivotinje...odvaja se to...
Čitaj dobre knjige, vanvremenske.
:tick:
Pogledaj neku kvalitetnu emisiju, putopis.
Nauči nešto novo.
...npr.sta?

Zauz

Buduća legenda
Poruka
29.360
Uvek imam u rezervi nepročitanu knjigu, preporučen film koji želim da pogledam, neku poučnu emisiju, na Pinterestu ili YT tražim kako napraviti ovo i ono, kako se nešto radi i sl..
Bukvalno sam prihvatila krilaticu da je dokon um igralište đavolu, i trudim se da se ne obesposlim toliko da počnem da izmišljam nezadovoljstva svojim životom.
...izmisljam zadovoljstvo...al' je odgovor da "ovo nije zivot" ... "koji zivot" .... "gde vidim zivot kad je ovo kovceg" ... "zadnji ekser u kovcegu" ...
Nije sve idealno, ali da pitam bilo koga na planeti, svako bi imao nešto što želi da promeni u svom životu a ne može iz nekog razloga, ili može ali ne ide preko noći.
...osecaj zaglavljenosti...
Volela bih da svi imamo mnogo opcija za trenutke kad pomislimo da je život prazan, gadan i bezvredan i da ga akcijom ispunimo.
:tick: smislenim necim ....
Pa, čak i ova tema ovde je već nešto.:cvet:
...jeste...eto citam o ispunjenim zivotima zadovoljnim ...mnogo toga dobrog ima te me zanima kako se do toga dolazi...
Jao, jeste gadno, ali smatram se odgovornom za životinje koje se takve pojave na putu kojim stalno prolazim, pa ili sama ili zovem nekog da mi pomogne da nesrećnu životinju preselimo negde gde je prihvatljivije da se razgrađuje. Nekako mi je tuga da ih strpam u kesu pa u smeće, nego izdejstvujem da se ostave negde gde je cirkulacija ljudi mala, a par puta smo ih prosto zakopali.
Mislim... više je tužno nego gadno. :sad2:
PS Indigo3 grobarka... za životinje!
....mnogo mnogo mnogo mi je tesko kad vidim da poginu em nakon toga dan se pretvara u noc nekako idu svari na mnogo tezak deo....

Indigo3

Veoma poznat
Poruka
10.476
..jeste...eto citam o ispunjenim zivotima zadovoljnim ...mnogo toga dobrog ima te me zanima kako se do toga dolazi...
Nisam perfekcionista, uživam u svojim malim dostignućima i saznanjima, ne poredim se ni sa kim i najviše uživam u prijatnosti monotonije svoje svakodnevnice... Ne volim iznenađenja, ni pozitivna, branim se od svega praskavog, naglog i trudim se da napredujem po malo svaki dan na poljima koja su mi važna.
Kako ono kažu, čaša je polupuna ili poluprazna, i kad se bolje razmisli, dođe na isto, ali pogled na svet je sasvim različit u ta dva slučaja.
Da stvar bude zanimljivija, od onih sam koji instinktivno biraju da je čaša poluprazna, ali hoću po tom pitanju nešto da uradim, i to odmah. :)
Dakle, predaje nema... a da li doživljavamo poraz ili pobedu je samo stvar perspektive jer život za mene nije sprint. Više je maraton.
Izvinjavam se na filozofiranju.
Jedva sam se pomerila sa tačke mirovanja u kojoj mi nije bilo prijatno još od juče, ali nisam mogla ni da tipnem. 💕

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.