Sta joj je ?

S

Shmeker

Gost
Cao svima.
Sinoc sam izasao prvi mut sa devojkom koju sam upoznao pre nekoliko dana. Upoznala nas je nasa zajednicka drugarica. Seli smo u moj auto (nije neki, zastava, ali mislio sam, posluzice, pa danas se vecina vozi busom) i odveo sam je u McDonalds na Terazijama. Tu sam joj galantno kupio sve sto je trazila, i pomfrit i sok od pomorandze, a i ja sam se lepo najeo. Posle toga sam isplanirao da idemo u bioskop, da gledamo Terminator 3, ali je ona htela nesto drugo, jer joj je to dosadno (zamislite nekoga kome je dosadan takav film !),ali sam je ubedio da ipak pogledamo. Film je strava! Posle filma, pitala me je da se malo prosetamo pogradu, ali je meni utrnula noga od sedenja u bioskopu pa nisam mogao. Posto mi se malo prispavalo, predlozio sam da idemo kuci. Ona se slozila i otpratio sam je na Trg da uhvati bus. Seo sam u kola i otisao kuci. Meni je bilo mnogo super, a imao sam utisak da je i njoj bilo. Medjutim, jutros kad sam je pozvao, da je pitam da se vidimo veceras, ona je rekla da nije raspolozena da se vidja sa mnom i da je vise ne zovem !? Meni se slomilo srce, jer sam mislio da sam najzad nasao devojku. :cry: Da li mi mozete pomoci i dati neki savet kako da je ponovo nagovorim da izadjemo ? Ja imam 25, a ona 24 godine i normalne smo osobe... Pomozite ! :cry:
 
Shmeker:
Cao svima.
Sinoc sam izasao prvi mut sa devojkom koju sam upoznao pre nekoliko dana. Upoznala nas je nasa zajednicka drugarica. Seli smo u moj auto (nije neki, zastava, ali mislio sam, posluzice, pa danas se vecina vozi busom) i odveo sam je u McDonalds na Terazijama. Tu sam joj galantno kupio sve sto je trazila, i pomfrit i sok od pomorandze, a i ja sam se lepo najeo. Posle toga sam isplanirao da idemo u bioskop, da gledamo Terminator 3, ali je ona htela nesto drugo, jer joj je to dosadno (zamislite nekoga kome je dosadan takav film !),ali sam je ubedio da ipak pogledamo. Film je strava! Posle filma, pitala me je da se malo prosetamo pogradu, ali je meni utrnula noga od sedenja u bioskopu pa nisam mogao.
Posto mi se malo prispavalo, predlozio sam da idemo kuci. Ona se slozila i otpratio sam je na Trg da uhvati bus. Seo sam u kola i otisao kuci. Meni je bilo mnogo super, a imao sam utisak da je i njoj bilo. Medjutim, jutros kad sam je pozvao, da je pitam da se vidimo veceras, ona je rekla da nije raspolozena da se vidja sa mnom i da je vise ne zovem !? Meni se slomilo srce, jer sam mislio da sam najzad nasao devojku. :cry: Da li mi mozete pomoci i dati neki savet kako da je ponovo nagovorim da izadjemo ? Ja imam 25, a ona 24 godine i normalne smo osobe... Pomozite ! :cry:


Ako lutka hoce zeca ima da dobije zeca. Pa ne mozes majstore da je cimas da gleda T3, ako se njoj ne gleda. To ti je prva greska.
Druga, ako joj se seta, a tebi utrnula noga, setas na jednoj nozi i posle setnje ne stavis nju u bus, nego je odvezes kuci, makar zivela u Begaljici.
Generalno, kad izadjete, ne gledas kako da udovoljis sebi, nego njoj :wink:
 
Ma ima tu hemije, video sam ja prethodnih dana, ali sve mislim da sam pogresio u programu izlaska. Uostalom, ni ne poznajem preterano nocni zivot u beogradu pa i ne znam gde da je odvede ili sta vec da radim. :cry: bundevo molim te nemoj da me ismevas, meni nije ovo nimalo smesno, meni je jako stalo do nje. A sta mislite da joj odnesem neko cvece i pitam je da ponovo ide samnom u bioskop ?
 
i meni se to dogadjalo,a sve je izgledalo ok-nije pitanje sta je sa njom nego sta je sa zenama uopste...
tesko ovo vreme,pa nemaju ribe volje vise ni da zive a ne za neke lepe stvari,
cekaju svog lovatora na belom konju da ih placa i izigrava psihologa...
sto ti to nije rekla odmah na pocetku,nego kad si potrosio pare :roll: :x
 
Shmeker:
Cao svima.
Sinoc sam izasao prvi mut sa devojkom koju sam upoznao pre nekoliko dana. Upoznala nas je nasa zajednicka drugarica. Seli smo u moj auto (nije neki, zastava, ali mislio sam, posluzice, pa danas se vecina vozi busom) i odveo sam je u McDonalds na Terazijama. Tu sam joj galantno kupio sve sto je trazila, i pomfrit i sok od pomorandze, a i ja sam se lepo najeo. Posle toga sam isplanirao da idemo u bioskop, da gledamo Terminator 3, ali je ona htela nesto drugo, jer joj je to dosadno (zamislite nekoga kome je dosadan takav film !),ali sam je ubedio da ipak pogledamo. Film je strava! Posle filma, pitala me je da se malo prosetamo pogradu, ali je meni utrnula noga od sedenja u bioskopu pa nisam mogao.
Posto mi se malo prispavalo, predlozio sam da idemo kuci. Ona se slozila i otpratio sam je na Trg da uhvati bus. Seo sam u kola i otisao kuci. Meni je bilo mnogo super, a imao sam utisak da je i njoj bilo. Medjutim, jutros kad sam je pozvao, da je pitam da se vidimo veceras, ona je rekla da nije raspolozena da se vidja sa mnom i da je vise ne zovem !? Meni se slomilo srce, jer sam mislio da sam najzad nasao devojku. :cry: Da li mi mozete pomoci i dati neki savet kako da je ponovo nagovorim da izadjemo ? Ja imam 25, a ona 24 godine i normalne smo osobe... Pomozite ! :cry:
I ti si se tako lepo proveo...............suvisno ti pitanje "sta joj je?".........
 
E vi muskarci...
Ako hoces devojku da smuvas njoj prepusti da odluci na prvom dejtu sta cete da radite. Ona mora da bude u centru paznje taj dan. prvi!
Razocarala se mora da je ocekivala nesto vise od tebe. I mogao si da je odvezes.
Ti si u stvari uradio sve sto ne treba! Ponasao si se kao da si sam na tom dejtu i nisi pokusao da je osvojis. Mislim "Terminator"... Jeste to Ok fim, ali tad se ide na komedije. Pogotovu ako ti je rekla da joj se ne gleda. A i izgovor da ne prosetas ti je prvi! Klasican, skolski primer kako se sve zabrlja iz prvog. Nije sve u placenom MC-u. Da znas za ubuduce!
Idi na topic gde sam onom malom objasnila kako se muvaju ribe na suptilan nacin. Misli da se zove "E da sam... nesto".
Mozda i uspes nesto da popravis.
 
Ma pusti je kad nije u stanju da prepozna jednu romanticnu dusu kao sto je tvoja.

Zar nije san svake devojke da vecera u McDon., da gleda terminatora, kad pozeli da proseta sa deckom da ovaj kukana nogu i da se vrati kuci busem a otisla je kolima?

Zaista nisi imao srece.

Sledeci put kad budes izvodio devojku predlazem da je odvedes na fudbalsku utakmicu i niposto ne zaboravi gajbu piva. nakon toga niposto ne zaboravi da je odvedes na romanticnu veceru :arrow: pljeskavice na slaviji.
 
Pa lepo si isplanirao - da ti bude divno sa njom - cak si se i odusevio filmom a bogami i umorio od sedenja, ne znam samo kako nisi uspeo da je ubedis da je i njoj bilo lepo. Ironija ili ne ali da li si uopste razmisljao da se malo bolje upoznate, tako sto bi razgovarali a ne gledali film kojim si se ti odusevio. Ne navaljuj vise. mozda si samo umislio da ti se svidja. :(
 
PLACEBO:
Ma pusti je kad nije u stanju da prepozna jednu romanticnu dusu kao sto je tvoja.

Zar nije san svake devojke da vecera u McDon., da gleda terminatora, kad pozeli da proseta sa deckom da ovaj kukana nogu i da se vrati kuci busem a otisla je kolima?

Zaista nisi imao srece.

Sledeci put kad budes izvodio devojku predlazem da je odvedes na fudbalsku utakmicu i niposto ne zaboravi gajbu piva. nakon toga niposto ne zaboravi da je odvedes na romanticnu veceru :arrow: pljeskavice na slaviji.

Ma mislim da joj se ni to ne bi svidelo, nadam se da nije jedna od onih koja hoce bogate, koji ce da je vode na neka ekstra mesta i restorane, ja za to nemam para. Moracu da proverim sta hoce. :cry:
 
Shmeker:
Cao svima.
Sinoc sam izasao prvi mut sa devojkom koju sam upoznao pre nekoliko dana. Upoznala nas je nasa zajednicka drugarica. Seli smo u moj auto (nije neki, zastava, ali mislio sam, posluzice, pa danas se vecina vozi busom) i odveo sam je u McDonalds na Terazijama. Tu sam joj galantno kupio sve sto je trazila, i pomfrit i sok od pomorandze, a i ja sam se lepo najeo. Posle toga sam isplanirao da idemo u bioskop, da gledamo Terminator 3, ali je ona htela nesto drugo, jer joj je to dosadno (zamislite nekoga kome je dosadan takav film !),ali sam je ubedio da ipak pogledamo. Film je strava! Posle filma, pitala me je da se malo prosetamo pogradu, ali je meni utrnula noga od sedenja u bioskopu pa nisam mogao. Posto mi se malo prispavalo, predlozio sam da idemo kuci. Ona se slozila i otpratio sam je na Trg da uhvati bus. Seo sam u kola i otisao kuci. Meni je bilo mnogo super, a imao sam utisak da je i njoj bilo. Medjutim, jutros kad sam je pozvao, da je pitam da se vidimo veceras, ona je rekla da nije raspolozena da se vidja sa mnom i da je vise ne zovem !? Meni se slomilo srce, jer sam mislio da sam najzad nasao devojku. :cry: Da li mi mozete pomoci i dati neki savet kako da je ponovo nagovorim da izadjemo ? Ja imam 25, a ona 24 godine i normalne smo osobe... Pomozite ! :cry:

He, cek da vidim odakle da pocnem:
Lepo je sto si upoznao devojku i sto ste hteli da izadjete zajedno, but, auto kakav je - nema veze , pa ne vidim ni zasto ga uopste i pominjes, ajmo dalje - imas 25 godina a mislis da je neki poseban dozivljaj otici u Mc i zamisli kupiti pomfrit i sokic.Iskreno malo inventivnosti ne bi skodilo.Ako ti je vec stalo da i dalje izlazis sa njom, mogao si npr. smisliti za taj prvi izlazak nesto malo romanticnije od fast food klope pod neonkama sa njih bilion okolo.Dovoljno godina imas da predpostavim da znas i po neki restoran ili kafanicu u gradu sem Mc.A moglo se naci i nesto bolje ako ne za manje para a ono za iste ali je bar prava klopa, kao npr spageti restoran Trag .
Ajd sledece, ako si se vec trudio da je sarmiras onda si mogao onako dzentlmenski da predlozis dami da izabere film ili vec da se dogovoris sa njom oko ostatka veceri.A ti se jos iscudjavas sto je njoj film dosadan, iskreno i meni je kao i vecini ljudi koje znam ali o ukusima ne vredi raspravljati, tako da si ti u stvari samo sproveo svoju volju bez obzira na njeno izjasnjavanje po pitanju filma.Ali ajde i to da prodje, medjutim na njen predlog da se prosetate -sto je jos uvek znacilo da imas neke sanse- tebe boli noga od sedenja!!!I tu si definitivno uprskao stvar!!!! Em si smorio devojku tim filmom,em si odbio njen predlog za setnju u kojoj si mogao da primenis bilo koju taktiku muvanja u hodu-sto bi sve znacilo nesto kao eto pogledao sam film sa tobom ja se najeo sad mi se prispavalo a sad mi vise ne trebas - dosadna si mi za setnju jer iskreno dok ste klopali niste valjda pricali punih usta a i u bioskopu se niste bas izrazgovarali.
Ah da .Tebi je bilo super zato sto ste radili sve sto si TI smislio, njoj ...pa tesko cim nece vise da te vidi. :cry:
I jos jedna katastrofalna greska onako za kraj, ko slag na torti, pa sto pobogu ostavi devojku na trgu da ceka bus i to pretpostavljam nocni??????
Ko sto Lord rece, vrlo dzentlmenski. :roll:

Jedino sto mozes eventualno da uradis je da je opet pozoves i da se nadas da ti nece zalepiti slusalicu i da smislis neki mnogo dobar razlog za svoje ponasanje za to vece......ali ...srecno!!

Nadam se da ce ti se javiti jos neko od forumasa a mozda i mene ispraviti ako sam negde pogresila.
:wink:
 
Shmeker:
PLACEBO:
Ma pusti je kad nije u stanju da prepozna jednu romanticnu dusu kao sto je tvoja.

Zar nije san svake devojke da vecera u McDon., da gleda terminatora, kad pozeli da proseta sa deckom da ovaj kukana nogu i da se vrati kuci busem a otisla je kolima?

Zaista nisi imao srece.

Sledeci put kad budes izvodio devojku predlazem da je odvedes na fudbalsku utakmicu i niposto ne zaboravi gajbu piva. nakon toga niposto ne zaboravi da je odvedes na romanticnu veceru :arrow: pljeskavice na slaviji.

Ma mislim da joj se ni to ne bi svidelo, nadam se da nije jedna od onih koja hoce bogate, koji ce da je vode na neka ekstra mesta i restorane, ja za to nemam para. Moracu da proverim sta hoce. :cry:

Pa stvarno me odusevljavas.
Ako ne stojis dobro finansijski zar nisi mogao da je izvedes na piknik na recimo kalis ili avalu uz dobro vino. Sigurni bu te manje kostalo nego prethodn varijanta. A ako bas hoces u bioskop izaber film u kojem ce i ona da uziva a ne samo ti. A sada ono najbitnije dobro razmisli o svom nastupu. Ne vrti se svet oko tebe. Zasto je nisi otpratio kuci? Samo nemoj da te bolela noga. Za ljubav moras ponesto i da zrtvujes :?

A i tvoja recenica da si cak platio za taj rubbish u MC je :roll:
 
Anonymous:
Shmeker:
PLACEBO:
Ma pusti je kad nije u stanju da prepozna jednu romanticnu dusu kao sto je tvoja.

Zar nije san svake devojke da vecera u McDon., da gleda terminatora, kad pozeli da proseta sa deckom da ovaj kukana nogu i da se vrati kuci busem a otisla je kolima?

Zaista nisi imao srece.

Sledeci put kad budes izvodio devojku predlazem da je odvedes na fudbalsku utakmicu i niposto ne zaboravi gajbu piva. nakon toga niposto ne zaboravi da je odvedes na romanticnu veceru :arrow: pljeskavice na slaviji.

Ma mislim da joj se ni to ne bi svidelo, nadam se da nije jedna od onih koja hoce bogate, koji ce da je vode na neka ekstra mesta i restorane, ja za to nemam para. Moracu da proverim sta hoce. :cry:

Pa stvarno me odusevljavas.
Ako ne stojis dobro finansijski zar nisi mogao da je izvedes na piknik na recimo kalis ili avalu uz dobro vino. Sigurni bu te manje kostalo nego prethodn varijanta. A ako bas hoces u bioskop izaber film u kojem ce i ona da uziva a ne samo ti. A sada ono najbitnije dobro razmisli o svom nastupu. Ne vrti se svet oko tebe. Zasto je nisi otpratio kuci? Samo nemoj da te bolela noga. Za ljubav moras ponesto i da zrtvujes :?

A i tvoja recenica da si cak platio za taj rubbish u MC je :roll:

UPS zaboravih da se gore predstavim
 
Shmeker:
Ma ima tu hemije, video sam ja prethodnih dana, ali sve mislim da sam pogresio u programu izlaska. Uostalom, ni ne poznajem preterano nocni zivot u beogradu pa i ne znam gde da je odvede ili sta vec da radim. :cry: bundevo molim te nemoj da me ismevas, meni nije ovo nimalo smesno, meni je jako stalo do nje. A sta mislite da joj odnesem neko cvece i pitam je da ponovo ide samnom u bioskop ?
Ma ne ismevam te,vec si me iznervirao.Ili nas lozis,ili si..Al' evo,pokusaj da razgovaras sa devojkom i da vidis da li se tu jos moze nesto ispraviti.Uostalom,sve su ti lepo rekli nasi drugari,narocito Vila..
 
bundeva:
Shmeker:
Ma ima tu hemije, video sam ja prethodnih dana, ali sve mislim da sam pogresio u programu izlaska. Uostalom, ni ne poznajem preterano nocni zivot u beogradu pa i ne znam gde da je odvede ili sta vec da radim. :cry: bundevo molim te nemoj da me ismevas, meni nije ovo nimalo smesno, meni je jako stalo do nje. A sta mislite da joj odnesem neko cvece i pitam je da ponovo ide samnom u bioskop ?
Ma ne ismevam te,vec si me iznervirao.Ili nas lozis,ili si..Al' evo,pokusaj da razgovaras sa devojkom i da vidis da li se tu jos moze nesto ispraviti.Uostalom,sve su ti lepo rekli nasi drugari,narocito Vila..

Aha, znaci ipak si se primio ... :wink:
 

Back
Top